Najważniejszy element aranżacji mieszkania – dywan. Jak dobrze wybrać?

Ostatnio aktualizowane: 24.04.24

 

Zapraszamy osoby, które aktualnie urządzają swoje mieszkanie, lub przeprowadzają renowację swojego domu do sklepu z dywanami Carpeto Rugs.

 

Sklep internetowy z dywanami Carpeto Rugs to miejsce, w którym znajdziemy szeroką gamę dywanów oraz chodników dywanowych o różnych wzorach, kolorach i teksturach. Jest to sklep z dywanami, który oferuje duży wybór produktów o wysokiej jakości i unikalnym wzornictwie. W asortymencie sklepu znajdziemy zarówno tanie dywany, jak i te bardziej eleganckie i droższe.

Sklep Carpeto Rugs oferuje szeroki przekrój modeli, kolorów, kształtów, deseni oraz tekstur, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. W ofercie znajdziemy dywany nowoczesne, klasyczne, orientalne, a także dywany dla dzieci i młodzieży o różnych rozmiarach i kształtach. W sklepie dostępna jest nie tylko szeroka oferta dywanów oraz chodników dywanowych, z których wymienić można choćby chodniki dywanowe Shaggy o żywych kolorach, ale także dywany o wzorach orientalnych, dedykowane dla dzieci, do zewnętrznego użytkowania oraz dywany sznurkowe, vintage, boho, dywany z frędzlami, albo dywany tkane na płasko. Można tu kupić też dywaniki łazienkowe o wielorakiej i kolorystyce, antypoślizgowe wejściowe wycieraczki, które można prać w pralce, a także sztuczną trawę o różnorodnej kolorystyce i fakturze.

Do nowoczesnych wnętrz polecamy dywany Portland o abstrakcyjnym wzorze marmuru różnego kolorystycznie w zależności od wyboru rodzaju dywanu. Wśród nowoczesnych wzorów znajdziemy również dywany vision o abstrakcyjnych paskach, wzorach geometrycznych, abstrakcyjnych, z długim i krótkim włosiem.

Ponadto, sklep Carpeto Rugs oferuje także usługę doradztwa w zakresie doboru odpowiedniego dywanu do konkretnego pomieszczenia oraz pomoc w doborze odpowiedniej metody pielęgnacji dywanów. Osoby, które lubią samodzielnie zgłębiać informacje, znajdą na stronie sklepu szereg porad dotyczących rodzajów dywanów oraz w jaki sposób dokonać wyboru dywanu tak, aby był on odpowiedni do projektowanego wnętrza. Co ciekawe, w poradach tych znajdujemy informację, że najpopularniejsze i najłatwiejsze w eksploatacji są obecnie dywany z włókien syntetycznych, wykonane na przykład z polipropylenu, poliamidu, akrylu czy poliestru albo wiskozy. Okazuje się że takie włókna mają dużo większą wytrzymałość na ścieranie i są też łatwiejsze w utrzymaniu czystości, bo nie gromadzą się w nich bakterie i grzyby.

Sklep współpracuje jedynie ze sprawdzonymi dostawcami i uznanymi producentami dywanów, których wyroby są wysokiej jakości i są atrakcyjne cenowo. Zamawianie dywanów online ma wiele zalet, takich jak szybka wysyłka (do 48 godzin w dni robocze) i możliwość bezpłatnego zwrotu zakupionych produktów w ciągu 101 dni od daty zakupu. Sklep Carpeto Rugs oferuje także możliwość odbioru osobistego zamówionych produktów w jednym z dwóch magazynów w Polsce mieszczących się we Wrocławiu i Kamieńsku. 

Na uwagę zasługuje też strona sklepu https://carpeto.pl/, zbudowana w taki sposób, że klient łatwo trafi do interesującego go produktu. Górne menu zawiera główne kategorie sprzedażowe i jest ono podzielone na: dywany, chodniki, dywaniki łazienkowe, wycieraczki, sztuczną trawę oraz produkty podlegające wyprzedaży. Wchodząc w każdą z tych wyżej wymienionych kategorii, klient ma do wyboru kolejne kategorie określające, bądź rodzaj wykonania dywanu, lub jego przeznaczenie. Klient może wybrać także poszukiwany kolor, deseń, kształt, a także określić przybliżoną cenę, za jaką produkty chce nabyć. W tej sekcji mamy również możliwość wyboru spośród kilkudziesięciu typowych rozmiarów, a także wybrania dywanu nadającego się do wnętrz z ogrzewaniem podłogowym, tych opatrzonych certyfikatem standard 100 OEKO-TEX®, czy takiego, który można wyprać w pralce.

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ