Najlepszy stojak na papier toaletowy drewniany

Ostatnio aktualizowane: 24.04.24

 

 

Drewniane uchwyty na papier toaletowy – Ranking

 

 

Maawikaan Teak

 

Jeśli szukasz stylowego, wykonanego z naturalnych surowców produktu na papier toaletowy, to stojak z serii Maawikaan Teak powinien Cię zainteresować. Produkt w całości jest wykonany z drewna. Pasuje zarówno do klasycznych, jak i nowoczesnych pomieszczeń. Co więcej, ten drewniany stojak na papier toaletowy w dobrej cenie zabezpieczony jest bezbarwnym lakierem. Impregnat podkreśla kolor powierzchni produktu, dzięki specjalnie dobranym składnikom.

Stojak wyposażony jest w solidną podstawę – przy wymianie rolki papieru gwarantuje 100% stabilności. Dużym atutem jest również to, że model sprzedawany jest jako cały produkt, nie ma zatem konieczności jego składania. Nie trzeba tracić czasu na studiowanie instrukcji i nie potrzebujemy żadnych narzędzi. Wystarczy, że stojak wyciągniemy z opakowania i możemy cieszyć się nowym produktem. Z racji tego, że stojak jest zaimpregnowany jest odporny na działanie wilgoci.

Wymiary tego stojaka to: wysokość – 80 cm, szerokość – 16 cm oraz głębokość – 20 cm. Dostępny jest w 2 wersjach kolorystycznych: jasny oraz ciemny brąz. Produkt ten może przechować jednorazowo 7 rolek papieru toaletowego. Konsumenci podkreślają, że jest to bardzo dobry jakościowo produkt, który sprawdzi się w każdej łazience czy toalecie. W związku z tym, że stojak w całości wykonany jest z drewna nie ma konieczności częstej jego wymiany, gdyż nie rdzewieje.


 

 

 

 

Pienknie Nowoczesny

 

Model tego drewnianego stojaka na papier toaletowy sprawdzi się we wnętrzu nowoczesnym, jak i klasycznym. Produkt jest jednocześnie komfortowy w użyciu i praktyczny. Jego prosta forma dobrze wpisuje się w panujące trendy. Poza tym drewniana konstrukcja sprawia, że produkt jest uznawany za solidny i wytrzymały.

Stojak przeznaczony jest na 5 rolek papieru toaletowego – prosty mechanizm, w który został wyposażony umożliwia sprawną wymianę zużytej rolki na nową. Cały produkt wykonany jest z drewna sosnowego. Jednak dostępny jest również w wielu wariantach kolorystycznych m.in.: sosny olejowanej i bielonej, jesionu, bambusa, orzecha ciemnego, wenge, heban oraz wielu innych. Dobra impregnacja sprawia, że jest odporny na działanie wilgoci.

Wymiary tego stojaka to: wysokość – 70 cm, szerokość – 19 cm, oraz głębokość – 12 cm. Nie ma konieczności składania tego produktu, gdyż sprzedawany jest w całości. Wystarczy wyjąć z opakowania i ustawić w wybranym miejscu. Konstrukcja stojaka umożliwia położenie na nim dekoracji, koszyka z ręcznikami bądź innej, drobnej rzeczy.

Warto również wspomnieć o pozytywnych opiniach konsumentów na temat tego produktu. Użytkownicy zgodnie podkreślają, że jest on solidnie wykonany. Co więcej, konsumenci chwalą to, że stojak jest dobrze zaimpregnowany i odporny na wilgoć.


 

 

 

 

Jaki drewniany stojak na papier toaletowy wybrać?

 

Porządek i ład w pomieszczeniu, jakim jest łazienka lub toaleta są bardzo ważne. Papier toaletowy również musi mieć swoje miejsce, ale jednocześnie powinien być pod ręką i umieszczony w suchym miejscu. Jeśli chcesz kupić akcesorium do przechowywania rolek i interesują Cię najlepsze drewniane stojaki na papier toaletowy, zapraszamy do lektury naszego tekstu.

 

 

Produkty do przechowywania papieru dostępne są w kilku wariantach. Od naszych preferencji zależy to, który wybierzemy. W sprzedaży dostępne są uchwyty samoprzylepne, z przyssawkami, przykręcane czy szerzej omawiane w poniższym poradniku samodzielne stojaki.

Podczas wybierania odpowiedniego produktu należy przede wszystkim zwrócić uwagę na jego wykonanie. Do produkcji stojaka wykorzystuje się plastik, metal i drewno. Ten ostatni surowiec sprawia, że produkt prezentuje się bardzo stylowo i solidnie. Poza tym najlepszy drewniany stojak na papier toaletowy w 2024 roku charakteryzuje się tym, że pokryty jest specjalnym impregnatem zabezpieczającym materiał przed szkodliwym działaniem wody oraz wilgoci. Warto jednak przed zakupem sprawdzić, czy rzeczywiście dany model został dobrze zabezpieczony odpowiednim środkiem, tak aby nigdzie nie dostała się woda.

Ważnym czynnikiem przy dokonywaniu wyboru jest design. Dobrze dobrany produkt powinien doskonale wpisać się w wystrój naszej toalety lub łazienki. W sprzedaży dostępne są produkty o prostej formie i kształcie. Jednak znajdziemy też modele bardziej designerskie, o ciekawej i nieregularnej formie. Również rozpiętość kolorystyczna tego rodzaju produktów jest dosyć duża. Zaczynając od stonowanych kolorów poprzez kolory różnego rodzaju drewna, a kończąc na pastelowych barwach.

Warto też zorientować się, czy dany produkt ma dodatkowe uchwyty lub miejsce na szczotkę toaletową. Nowoczesne modele wyposażone są też w specjalną podstawkę. Służy ona jako miejsce do postawienia smartfona, książki lub tabletu. Jednak takie rozwiązanie jest dla osób lubiących otaczać się nowoczesnymi gadżetami.

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ