Najlepsza sauna InfraRed 2 osobowa

Ostatnio aktualizowane: 24.04.24

 

Sauna Infrared 2 osobowa – ranking

 

 

Metalowiec InfraRed EC2

 

Jeżeli szukasz pełnego relaksu, to z pewnością znajdziesz go wewnątrz kabiny Metalowiec InfraRed EC2 o mocy 1600 W. Jest to model dwuosobowy. Jego wymiary wynoszą 1,2 m x 1,2 m x 1,9 m. Bez problemów pomieści dwie osoby i zapewni im odpoczynek. Montaż tego produktu jest bardzo łatwy. Bez zbędnego wysiłku możemy to zrobić sami w przeciągu kilku minut. Poszczególne elementy sauny nie są zbyt ciężkie, więc wystarczy je odpakować, ustawić i złożone urządzenie podłączyć do prądu.

Prezentowana sauna zapewnia nam całkowity relaks. Możemy zabrać do niej książkę lub gazetę. Sauna wyposażona jest w lampkę, która ułatwi nam czytanie. Oprócz tego model ma wbudowany odtwarzacz CD. Możemy dzięki niemu posłuchać naszej ulubionej muzyki. W środku znajdziemy również urządzenie do koloroterapii, czyli leczenia kolorami. Sterujemy nim za pomocą pilota.

Wszystko to sprawia, że po seansie w opisywanej kabinie czujemy się bardzo zrelaksowani i mamy dużo energii do pracy. Jest to opinia większości Internautów, którzy mieli już okazję skorzystać z dobroczynnych właściwości produktu.


 

 

 

 

Ideal Infrared 2L

 

Ideal Infrared 2L to opcja dla osób, które nie mają zbyt dużo czasu na relaks. Jest to sauna, która w przeciągu kilku minut ogrzewa się i jest gotowa do działania. Nie musimy więc zbyt długo czekać, aby wejść do środka. Panel sterowania produktu znajduje się na zewnątrz. Temperaturę oraz parametry ustawiamy przed wejściem do sauny.

Wymiary produktu wynoszą 1,2 m x 1 m x 1,9 m – w saunie jest sporo miejsca dla dwóch osób. Model wyposażony został w wygodną ławkę. Jego drzwi są przeszklone z myślą o osobach cierpiących na klaustrofobię.

Użytkownicy donoszą, że jest to 2 osobowa sauna InfraRed w dobrej cenie, która zapewnia nam dużo relaksu, a po seansie czujemy się wypoczęci. Już po kilku seansach Internauci zauważyli, że kondycja ich skóry znacznie się poprawiła, a także nie czują się już tak zmęczeni.


 

 

 

 

Home&Garden CP2 GH

 

Jeżeli zależy Ci na estetycznym wyglądzie mieszkania, to polecamy inwestycję w saunę Home&Garden CP2 GH. Produkt ten jest nie tylko funkcjonalny, ale także bardzo dobrze się prezentuje. Cała przednia część sauny jest oszklona, więc możemy zobaczyć, co znajduje się w środku. Przy drzwiach znajdziemy panel sterowania – przed wejściem do sauny ustawiamy jej pracę.

Produkt ten emituje trzy dostępne typy promieniowania, fale długie, średnie i krótkie. Dzięki temu działanie sauny dociera do głębszych warstw naszej skóry. Efekty są więc bardziej widoczne i długotrwałe. Model ten jest bezpieczny dla osób, które mają problem z krążeniem lub z pękającymi naczynkami. Maksymalna temperatura w środku kabiny wynosi jedynie 60 st. C, więc nie jest to niebezpieczne środowisko.

Opisywana sauna swoją popularność wśród Internautów zawdzięcza prezencji oraz zdrowotnym właściwościom. Użytkownicy wspominają, że już po kilku seansach obserwują poprawę jędrności skóry oraz jej kolorytu, a niektórzy informują też o ustąpieniu bólów mięśni oraz bólów reumatycznych.


 

 

 

Jaką saunę InfraRed 2 osobową wybrać?

 

Sauna to bardzo dobry pomysł na relaks. Regularne seanse w saunie mogą przynieść wiele korzyści. Co najważniejsze, takie zabiegi pomagają nam w pozbyciu się toksyn z organizmu. Oprócz tego, regularne stosowanie zabiegów przyspiesza metabolizm, a to skutkuje utratą zbędnych kilogramów. Po seansie możemy zauważyć też, że nasza skóra jest o wiele gładsza, a jej koloryt staje się bardziej wyrównany.

Ostatnio popularne stały się sauny InfraRed. Jest to typ, w którym użyte zostało promieniowanie. Dlatego w kabinie nie jest aż tak gorąco, jak w innych typach saun. Może do niej wchodzić większość osób, nawet te, które mają problemy z krążeniem. Dlatego bardzo dobrym pomysłem jest zainwestowanie w taką kabinę. Na rynku znajdziemy bardzo wiele produktów tego typu, więc mamy w czym wybierać. Czy każdy z nich jest dobry? W poniższym artykule dowiesz się czym powinna charakteryzować się najlepsza 2 osobowa sauna InfraRed w 2024 roku.

Podczas wyboru najistotniejsze jest źródło promieniowania. Ważne jest, aby było go w kabinie jak najwięcej. Na rynku znajdziemy 4 rodzaje promienników IR. Najpopularniejsze są promienniki węglowe. Emitowane przez nie długie promieniowanie IR-C nie wchodzi zbyt głęboko w skórę, lecz ją dobrze ogrzewa. Wybierając taki model musimy pamiętać, aby kabina miała urządzenie niwelujące szkodliwe pole elektromagnetyczne. Kolejny typ ma promienniki kwarcowe. Takie sauny mają możliwość penetracji skóry w głąb aż do 5 mm. Jest to najwyższy wynik spośród innych typów saun. Na rynku znajdziemy także promienniki ceramiczne i magnezowe. Oba typy mają podobne właściwości. Nie dochodzą jednak tak głęboko, jak promienniki kwarcowe, więc efekt saunowania jest słabszy.

Jeżeli chodzi o rodzaje podczerwieni wykorzystywanych w saunach InfraRed, to mamy do wyboru 3 rodzaje: fale krótkie, średnie i długie. Fale krótkie oczyszczają skórę i zapewniają nam detoks organizmu. Fale średnie pomagają nam w odchudzaniu i poprawiają cyrkulację krwi. Natomiast fale długie gwarantują nam relaks. Najlepiej, aby kabina miała wszystkie z wymienionych fal.

Nie mniej ważne jest drewno, jakie zostało użyte do produkcji sauny. Najpopularniejsze typy to: cedr, lipa, olcha oraz sosna. Nie polecamy kabin, do których zostały użyte sklejki lub poszczególne elementy drewna są posklejane. Związki chemiczne pod wpływem ciepła mogą się uwalniać, co może szkodzić naszemu zdrowiu. Najlepsze 2 osobowe sauny InfraRed mają kabiny, w których drewno zostało połączone mechanicznie.

 

 

Dodaj komentarz

1 KOMENTARZ

Lucyna

November 8, 2021 at 8:19 pm

Możecie podać producenta który ma wszystkie opcje jakie wymieniliście wyżej

Odpowiadać