Najlepszy stół kuchenny z szufladami

Ostatnio aktualizowane: 24.04.24

 

Stoły kuchenne z szufladami – ranking

 

 

Vox Nature 180×100

 

Model Vox Nature 180×100 to dobrze wykonany, stabilny stół kuchenny, który posiada funkcjonalne szuflady. Przez całą długość produktu biegnie wnęka, którą wykonano z metalu. Element ten został pokryty czarną farbą, co dobrze komponuje się z jasnym kolorem drewna. Wymiary modelu to 180 cm x 100 cm. Cała konstrukcja opiera się na 4 dębowych nogach, które na pewno utrzymają cały ciężar mebla i ustawionych na nim rzeczy.

Największą zaletą prezentowanego stołu jest jego funkcjonalność, gdyż można go używać w dowolnej konfiguracji. Wnęka może być zamknięta, otwarta lub jedynie częściowo zasłonięta. Atutem takiej konstrukcji jest to, że na wnęce można stawiać gorące przedmioty bez strachu o zniszczenie całego produktu. Dłuższy bok został zaoblony, co sprawia, że konstrukcja jest opływowa i lepiej prezentuje się we wnętrzu. Takie krawędzie zwiększają bezpieczeństwo użytkowników, zwłaszcza dzieci.

Stół posiada 6 szuflad, w których możesz umieścić niezbędne akcesoria kuchenne, takie jak sztućce. Choć jest to nieco drogi produkt, wielu konsumentów doceniło elegancki design i stabilną konstrukcję.


 

 

 

 

Meblomal Max II

 

Poszukując dobrego stołu kuchennego, warto rozważyć zakup Meblomal Max II. Jest to bardzo dobrze wykonany model z drewna oraz materiałów drewnopodobnych. Produkt ma prostokątny kształt, a jego wymiary to 100 cm x 60 cm, zaś wysokość całkowita wynosi 77 cm.

Blat stołu został zrobiony z bardzo twardej płyty laminowanej. Element ten dokładnie wykończono i pokryto specjalną warstwą ochronną, więc jest odporny na zarysowania i pęknięcia. Cztery nogi zostały z kolei wykonane z drewna, które uprzednio oczyszczono, tak, by zmniejszyć ryzyko skaleczenia przez dzieci. Konstrukcja jest bardzo trwała i stabilna, co sprawia, że model na pewno utrzyma wszystkie półmiski z jedzeniem. Dużą zaletą produktu jest szuflada, w której możesz przechowywać przydatne w czasie gotowania przedmioty.

Funkcjonalność i trwała konstrukcja to nie jedyne zalety mebla, które docenili konsumenci. Ten stół kuchenny z szufladą w dobrej cenie jest również bardzo elegancki, więc na pewno będzie się dobrze komponował w każdym pomieszczeniu.


 

 

 

 

Boutique Pierrot

 

Stół kuchenny Boutique Pierrot to bardzo elegancki produkt wykonany w stylu prowansalskim. Biały kolor pięknie prezentuje się w wielu wnętrzach, również vintage. Produkt jest rozkładany, więc na pewno dobrze się sprawdzi podczas obiadu dla dużej ilości gości. Dominującym kolorem modelu jest biel, co sprawia, że na pewno dopasuje się on do każdego wnętrza urządzonego w nowoczesnym stylu.

Bardzo funkcjonalnym dodatkiem jest niewielka szuflada umieszczona na froncie stołu. Możesz w niej przechowywać wiele małych przedmiotów, które przydadzą Ci się w czasie gotowania.

Materiałem, z jakiego wykonano mebel jest dobrej jakości drewno, które zostało dokładnie oczyszczone, a następnie pomalowane bezpieczną farbą. Sama konstrukcja produktu składa się z blatu i 4 nóg. Jest to bardzo stabilny i trwały mebel, który dobrze prezentuje się w każdej kuchni i jadalni. Jego duża funkcjonalność to jedna z głównych zalet, którą docenili konsumenci. Nie jest to niestety najtańszy stół na rynku, jednak wysokie koszty zakupu związane są z dobrą konstrukcją i wiele osób uważa, że warto kupić właśnie ten model.


 

 

 

 

Jaki stół kuchenny z szufladami wybrać?

 

Dobry i solidny stół, przy którym zjemy posiłek lub przygotujemy obiad dla całej rodziny, to podstawa w każdej kuchni. Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest zakup mebla z szufladami, w których możemy schować przybory kuchenne czy inne ważne rzeczy. Wybierając taki stół musimy wziąć pod uwagę wiele elementów, by w naszym mieszkaniu faktycznie pojawił się najlepszy stół kuchenny z szufladami w 2024 roku. Aby ułatwić Ci podjęcie decyzji, przygotowaliśmy krótki poradnik.

 

 

W pierwszej kolejności zastanów się, jak duży produkt jest Ci potrzebny. Owalne i okrągłe modele może dobrze się prezentują we wnętrzu, jednak zajmują bardzo dużo miejsca, a niekoniecznie są praktyczne. Zdecydowanie najlepszym wyborem, jeśli chodzi o stół z szufladami, są modele prostokątne. Pamiętaj jednak, że zanim udasz się do sklepu, musisz dokładnie zmierzyć metraż kuchni i obliczyć, jaki procent przestrzeni może zajmować stół. Pamiętaj, że nie powinien on zajmować zbyt dużo miejsca, aby poruszanie się po pomieszczeniu nie sprawiało problemów.

Najlepsze stoły kuchenne z szufladami są trwałe i stabilne. Przed zakupem upewnij się, że stelaż danego mebla został dobrze przymocowany. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że konstrukcja nie załamie się pod naporem dużego ciężaru. Najlepszą metodą łączenia są klejone wypusty, gdyż gwarantują największą stabilność. Dodatkowo należy upewnić się, czy nogi nie są bezpośrednio przymocowane do blatu, gdyż są podatne na wyłamania. Na szczególną uwagę zasługują meble składane. Należy w nich jednak sprawdzić łatwość montażu oraz działanie zawiasów.

Koniecznie dostosuj wysokość stołu do swoich potrzeb. W standardowych meblach, wysokość waha się między 70 cm a 75 cm. Znajdziesz jednak, nieco wyższe, barowe modele, w których wysokość wynosi 110 cm lub 120 cm. Pamiętaj jednak, że tego typu stół wymaga dokupienia osobnego zestawu krzeseł, gdyż klasyczne są zbyt niskie.

Ostatnim elementem, któremu powinieneś poświęcić uwagę jest blat. Zadbaj o to, by był twardy, a jego powierzchnia gładka. Bardzo dobrym rozwiązaniem są produkty kamienne, gdyż ich powierzchnia jest odporna na zarysowania i zalanie. Z kolei stoły drewniane dobrze się prezentują, jednak w przypadku tych wykonanych z sosny, trzeba uważać na zarysowania. Blaty laminowane są odporne na zalania, zaplamienia, a nawet wysoką temperaturę.

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ