Najlepsza bateria kuchenna czarna

Ostatnio aktualizowane: 15.06.24

 

Baterie kuchenne czarne – Ranking

 

 

Franke Neptune 115.0150.243

 

Model Neptune 115.0150.243 marki Franke to bardzo elegancka i stylowa, stojąca bateria kuchenna w czarnym kolorze. Sprzęt ten będzie się bardzo dobrze prezentować w nowoczesnych kuchniach. Warto dodać, że prezentowany przedmiot został pokryty chromowaną warstwą, co zapewnia o jego dużej odporności na wszelkie uszkodzenia mechaniczne. Co więcej, użycie tego materiału gwarantuje charakterystyczny błysk.

Ta najlepsza bateria kuchenna czarna w 2024 roku posiada jeden uchwyt, który kontroluje zarówno temperaturę wody, jak i wielkość jej strumienia. Takie rozwiązanie sprawia, że użytkowanie produktu jest znacznie prostsze, bowiem bez problemu odkręcisz i zakręcisz uchwyt, przy pomocy tylko jednej ręki.

Perlatorowa wylewka posiada dość duży zasięg, który wynosi 21,8 cm. Korpus został zamieszczony na wysokości 29, 1 cm. Głowica posiada specjalny wkład ceramiczny, który gwarantuje jej większą żywotność. Warto dodać, że wylewka może się obracać o 360 st. co ułatwia korzystanie z niej.

Opinie konsumentów o tej nowoczesnej baterii są bardzo pochlebne. Wielu użytkowników pochwaliło elegancki design produktu oraz jego trwałą konstrukcję.


 

 

 

Deante Aster BCA 272M

 

Jeśli urządzasz swoją kuchnię w nowoczesnym stylu, warto zadbać o każdy szczegół. Dzięki bardzo eleganckiemu modelowi Aster BCA 272M marki Deante, będziesz miał okazję zadbać o to, by Twój zlew pasował do reszty kuchni. Ta wysokiej klasy, grafitowa bateria kuchenna będzie się dobrze prezentowała w niemal każdym wnętrzu, które zostało urządzone w stylu futurystycznym.

Prezentowany model może zostać zaliczony do I grupy akustycznej. Oznacza to, że dźwięk wydawany podczas korzystania z urządzenia nie przekracza 20 dB. Urządzenie posiada tylko jeden uchwyt, który kontroluje zarówno temperaturę, jak i wielkość strumienia wody. Warto dodać, że w czasie 1 minuty, bateria jest w stanie przetworzyć do 9 l wody.

Zasięg wylewki wynosi 22,3 cm, zaś wielkość całego korpusu to 41,6 cm. Warto dodać, że produkt ten przeznaczony jest do montażu stojącego. Oznacza to, że cała aparatura jest podłączona do zimnej i ciepłej wody pod zlewozmywakiem. Głowica, która znajduje się w tym produkcie ma średnicę o wielkości 3,5 cm.

Opinie konsumentów o tym produkcie są bardzo pochlebne. Wiele osób doceniło elegancki design modelu oraz jego solidną konstrukcję.


 

 

 

Kuchinox Laveo BLG769D

 

Ta elegancka bateria kuchenna czarna w dobrej cenie dobrze dopasuje się do kuchni urządzonej w stylu nowoczesnym. Kuchinox Laveo BLG769D cechuje się nie tylko ładnym designem, ale i solidną konstrukcją. Za sprawą użycia wysokiej jakości materiałów, urządzenie jest odporne na wiele uszkodzeń mechanicznych. Głowica o średnicy 4 cm jest wykonana z ceramiki, co czyni ją bardzo trwałą.

Prezentowana bateria jest modelem stojącym, co oznacza, że cała armatura łącząca sprzęt z wodą ciepłą i zimną znajduje się pod zlewozmywakiem. Dużą zaletą tego modelu jest ruchoma wylewka, która ułatwia obsługę.

Długość wężyka przyłączeniowego wynosi 40 cm. Zasięg wylewki wynosi 18 cm, tyle samo wynosi wysokość wypływu wody – 18 cm. Wysokość wypływu wody w tym modelu liczy 24,8 cm, zaś wysokość całkowita to 34,5 cm.

Opinie konsumentów o tym produkcie są bardzo pochlebne. Wiele osób doceniło cichy dźwięk przepływu wody, który wynosi mniej niż 20 dB. Liczna grupa użytkowników pochwaliła także szybki czas przepływu wody przez baterię.


 

 

 

 

Jaką baterię kuchenną czarną wybrać?

 

Wbrew powszechnej opinii zakup zlewu do kuchni nie jest najprostszą rzeczą. Trzeba bowiem zwrócić uwagę na wiele czynników, takich jak wygląd lub szczelność. Niestety, mało osób pamięta, aby dokładnie przyjrzeć się znajdującej się w zestawie baterii. Dlatego, przygotowaliśmy ten oto poradnik, w którym pokażemy Ci na co zwrócić uwagę. Co więcej, na końcu artykułu znajdziesz niewielki, trzypunktowy ranking, w którym opisaliśmy najlepsze baterie kuchenne czarne.

Decydując się na zakup takiego typu urządzenie w pierwszej kolejności powinieneś zwrócić uwagę na sposób jego montowania. Pierwszym typem baterii jest model stojący. W takich urządzeniach aparatura podłączona jest do wody zimnej i ciepłej pod zlewozmywakiem. Warto dodać, że ten rodzaj produktów jest bardzo prosty do zamontowania, co jest powodem ich popularności. Drugim rodzajem są sprzęty naścienne, które montuje się bezpośrednio przy złączach z wodą, które wychodzą ze ściany.

Następną decyzją, przed jaką zostaniesz postawiony jest wybór armatury jedno albo dwuuchwytowej. Pierwszy typ baterii, jak sugeruje jego nazwa, posiada tylko jedno pokrętło, które odpowiedzialne jest za zmianę temperatury oraz regulowanie wielkości strumienia wody. Takie sprzęty cechują się większą praktycznością, gdyż można nimi operować przy pomocy tylko jednej ręki. Drugi typ baterii posiada dwa oddzielne uchwyty – jeden do ciepłej, a drugi do zimnej wody. Zdaniem niektórych osób, takie rozwiązanie gwarantuje większą precyzję pracy, jednak jest mało poręczne. Co więcej, bardzo trudno jest ustawić letnią temperaturę.

Warto abyś również zwrócił uwagę na wielkość baterii kuchennej w interesującym Cię sprzęcie. Im będzie ona większa, tym łatwiej będzie Ci z niej korzystać. Wysokie sprzęty umożliwiają wlanie wody do dużego garnka lub wymycie rusztu czy tacy. Tym, co decyduje o poręczności baterii, jest wylewka. Może być model ruchomy (jest to jedna z najlepszych opcji, gdyż najprościej się z niej korzysta) lub nie. Ale również wysoki lub sprężynowy. Produkty określane jako wysokie mogą mieć kształt litery „C” lub „L”.

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ