Najlepszy długopis Parker

Ostatnio aktualizowane: 29.09.23

 

Długopisy Parker – ranking

 

 

Parker Jotter CT

 

Chcielibyśmy zaprezentować Ci długopis Parker Jotter CT. Prezentuje się on niezwykle elegancko. Produkt ma stalowy korpus, dlatego wykazuje dużą odporność na uszkodzenia mechaniczne. Wyposażono go w cienką i precyzyjną końcówkę, która gwarantuje wyjątkowy komfort pisania, bez względu na rodzaj papieru.

Mimo materiału wykonania, model Jotter CT jest lekki i płynnie przesuwa się po kartce. Poza tym bardzo dobrze leży on w dłoni i nawet podczas wielogodzinnego pisania nie powoduje jej zmęczenia. Na korpusie produktu znajdują się efektowne, chromowane elementy, które podnoszą jego estetykę. Do zestawu dołączone jest specjalne, ozdobne pudełko.

Konsumenci twierdzą, iż jest to długopis Parker w dobrej cenie. Wyróżnia się on nie tylko designem, ale i wygodą pisania. Produkt jest idealny zarówno dla uczniów czy studentów, jak też pracowników biura. Tusz szybko zasycha na papierze, dlatego nie ma ryzyka, że się rozmaże. Wiele osób zauważyło, że jest to doskonały pomysł na prezent.


 

 

 

 

Parker IM GT

 

Model Parker IM GT jest dedykowany osobom, które ze względu na wykonywany zawód, muszą często i dużo pisać. Mowa tu przede wszystkim o lekarzach, nauczycielach, jak również pracownikach biurowych. Ponieważ produkt ma niezwykle elegancki wygląd, jest on też idealnym prezentem dla biznesmenów i prezesów firm.

Korpus długopisu został wykonany z mosiądzu, pokryto go dodatkowo lakierem. Platerowane złotem wykończenia sprawiają, że powyższy model luksusowo się prezentuje. Wewnątrz znajduje się specjalny wkład QuinkFlow, który zapewnia wygodne pisanie nawet po bardzo śliskim i gładkim papierze. Zasycha on bardzo szybko, dlatego można uniknąć rozmazania pisma.

Z opinii wydawanych przez konsumentów wynika, że jedną z największych zalet długopisu IM GT jest jego unikatowy design. Na uwagę zasługuje również to, iż mimo mosiężnego korpusu produkt nie waży za dużo, dlatego nie powoduje zmęczenia dłoni. Ponadto ma on miękką końcówkę zwiększającą wygodę użytkowania.


 

 

 

 

Parker Jotter Premium West End

 

Długopis Parker Jotter Premium West End to jeden z najpopularniejszych produktów wspomnianej marki. Ma on korpus wykonany ze stali nierdzewnej, który pomalowano na złoty kolor. Przez to powyższy model niezwykle luksusowo się prezentuje. Jego końcówka jest cienka i precyzyjna, a to gwarantuje komfortowe pisanie.

Produkt został wyposażony w przyciskowy mechanizm wysuwania wkładu. Dzięki takiemu rozwiązaniu jego wymiana nie jest kłopotliwa. Ponieważ długopis jest zapakowany w ozdobne pudełko, można podarować go w prezencie bliskiej osobie. Z pewnością zrobi on duże wrażenie na osobach przywiązujących dużą wagę do wyglądu artykułów piśmienniczych.

Uważa się, że najlepsze długopisy Parker nie tylko świetnie wyglądają, ale też sprawdzają się w wielu różnych sytuacjach. To samo można powiedzieć o opisanym wyżej modelu. Doskonale pisze się nim zarówno po szorstkim, jak i gładkim papierze. Tusz szybko zasycha, dlatego nie ma ryzyka, że przypadkowo rozmażesz to, co napisałeś.


 

 

 

Jaki długopis Parker wybrać?

 

Długopis to jeden z najważniejszych artykułów biurowych. Szczególną popularnością cieszy się firma Parker. Aby ułatwić Ci wybór przygotowaliśmy specjalny poradnik, za sprawą którego dowiesz się, jak znaleźć najlepszy dla siebie długopis. Na jego końcu znajdziesz ranking prezentujący trzy modele Parker, które z pewnością zwrócą Twoją uwagę.

 

 

Dlaczego wybraliśmy markę Parker? Na naszą decyzję miało wpływ to, iż jest to znany na całym świecie producent artykułów piśmienniczych. Znajdujące się w ofercie firmy długopisy i pióra są symbolem elegancji oraz wyszukanego stylu. Dlatego tak chętnie sięgają po nie konsumenci z różnych krajów i kontynentów.

To, czym piszemy, ma bardzo duże znaczenie. Jeśli zakupiony produkt źle leży w dłoni lub okaże się za ciężki, może to negatywnie wpłynąć na nasz styl pisma. Dlatego uważa się, że najlepszy długopis Parker w 2023 roku powinien być przede wszystkim komfortowy w użytkowaniu. Robiąc zakupy, zwróć uwagę na wagę i materiał wykonania. Obecnie najczęściej w sklepach można napotkać produkty z plastikową lub metalową obudową. Te pierwsze są bardzo lekkie, ale mogą szybko ulec zniszczeniu. Z kolei metalowe produkty są znacznie cięższe, dlatego nie są one odpowiednie np. dla małych dzieci, które dopiero uczą się pisać. Niemniej w tej kwestii wiele będzie zależeć od własnych preferencji. Jeśli uważasz, że długopisy metalowe mimo wszystko są lepsze niż plastikowe, polecamy zakup produktu z końcówką pokrytą miękką gumą (znajduje się ona w miejscu, gdzie układa się palce). Takie rozwiązanie sprawia, że pisanie jest bardziej komfortowe.

Pod uwagę należy również wziąć to, na jakim papierze piszesz najczęściej. W przypadku szorstkich i chropowatych kartek najlepiej sprawdza się długopis żelowy. Wszystko przez to, że stawia on niewielki opór i nie trzeba go mocno przyciskać. Z takimi produktami powinny jednak ostrożnie obchodzić się osoby, które podczas pisania przesuwają dłonią po papierze. Modele żelowe nie zasychają od razu, dlatego często się rozmazują. W przypadku śliskich i ozdobnych kartek lepiej sprawdzają się natomiast długopisy kulkowe lub z tradycyjnym wkładem olejowym. Nie pozostawiają one nieestetycznych śladów i nie przerywają, dlatego nie musisz pogrubiać liter.

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ