Najlepszy jonizator ozonator powietrza

Ostatnio aktualizowane: 15.06.24

 

Jonizatory ozonatory powietrza – ranking

 

 

Eltom ZY-H103

 

Model Eltom ZY-H103 to godny polecenia jonizator ozonowy do powietrza. Już po kilku chwilach od uruchomienia, urządzenie usuwa pestycydy, azotany, pleśń oraz grzyby.

Prezentowana maszyna może być używana w dowolnym pomieszczeniu, w którym doskwiera nam nieprzyjemny zapach. Jednak sprzęt nie tylko zmniejsza odór po papierosach, ale też produkuje ujemne jony. Atutem tego produktu jest redukcja alergenów z płytek kwiatowych czy sierści zwierząt. Jak podaje producent, model ten najlepiej się sprawdza w pomieszczeniach o powierzchni między 5 m2 a 37 m2. Ze względu na silne działanie ozonujące, maszyna powinna pracować przez maksymalnie 30 minut. Po zakończeniu pracy, musimy koniecznie otworzyć okno i wywietrzyć pokój. Żywotność sprzętu to 4000 godzin.

Prezentowany jonizator to bardzo proste w obsłudze i wydajne urządzenie, co zostało docenione przez konsumentów. Poza tym produkt może być również używany podczas kąpieli. Wystarczy, że przy pomocy dołączonych do zestawu rurek nawiążemy kontakt z wodą. Taka czynność ma wiele pozytywnych konsekwencji, takich jak: dotlenienie skóry, leczenie cellulitu czy zmniejszenie trądziku.


 

 

 

 

Eltom GL-2100

 

Poszukując wydajnego jonizatora zachęcamy Cię do zapoznania się z ofertą Eltom GL-2100. Model ten służy do oczyszczania powietrza. Ze względu na dużą wydajność, maszyna sprawdzi się w domu oraz w biurze, gdzie otaczają nas komputery lub też sierść zwierząt.

W czasie pracy prezentowane urządzenie usuwa alergeny czy włosy naszych czworonogów. Dodatkowo, opcja pracy ozonem gwarantuje działanie bakteriobójcze oraz skuteczną walkę z pleśnią i nieprzyjemnymi zapachami. Na uwagę zasługuje też to, że produkt jest bardzo prosty w obsłudze, gdyż na plastikowej obudowie znajduje się tylko jeden przycisk. Jonizator najlepiej sprawdza się w pomieszczeniach, których powierzchnia nie przekracza 40 m2, zaś wysokość sufitu to mniej niż 3 m. Moc produktu to 10 W, gdy działa jedynie jonizator, a 20 W podczas kiedy pracuje też ozonator. W czasie pracy emitowanych jest 7000000 jonów/cm3, zaś ozonu 200 mg/h.

Prosta obsługa oraz dobre wykonanie, które przekłada się na ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi to główne cechy docenione przez konsumentów.


 

 

 

 

Ozoneo 6 Mln. Jonów

 

Dobrym ozonatorem z opcją emisji jonów ujemnych jest Ozoneo 6 Mln. Jonów. Maszyna pozwala nam na szybkie pozbycie się nieprzyjemnych zapachów z pomieszczenia.

Obsługa urządzenia jest bardzo prosta, bowiem na obudowie znajduje się tylko jeden przełącznik. Zaś niewielkie wymiary są powodem, dlaczego każdy z nas bez problemu znajdzie miejsce w domu dla tego sprzętu. Jonizator najlepiej sprawdzi się w pomieszczeniu, którego powierzchnia nie przekracza 30 m2, a wysokość to nie więcej niż 2,8 m. W czasie pracy sprzęt emituje 6000000 jonów/cm3, zaś emisja ozonu wynosi 10 mg/h. Regularne stosowanie jonizatora, zwłaszcza w pomieszczeniach z dużą ilością sprzętu elektronicznego, pozwala na zwiększenie koncentracji i wydajności pracy.

Jak podkreśla wielu konsumentów, model jest niezbędny w domach, gdzie mieszkają zwierzęta. W czasie pracy, urządzenie szybko usuwa alergeny, które znajdziemy na powierzchni kwiatów lub na sierści naszych czworonogów. Użytkownicy docenili też prezentowany jonizator-ozonowy powietrza w dobrej cenie za niskie koszty jego utrzymania, gdyż nie musimy dokupywać kosztownych filtrów.


 

 

 

 

Jaki jonizator ozonator powietrza wybrać?

 

Wszystkim pracownikom biurowym oraz tym, którzy większość swojego dnia przesiadują w jednym pomieszczeniu, polecamy zainwestowanie w najlepszy jonizator-ozonator powietrza w 2024 roku. Żyjąc w mieście otaczamy się jonami dodatnimi. Ich nadmiar powoduje problemy zdrowotne, takie jak infekcje dróg oddechowych, alergie, migreny, astmę oraz zaburzenie koncentracji i snu. Dlatego niezbędny jest zakup dobrego urządzenia, które przywróci nam równowagę. W związku z tym w poniższym poradniku zamieściliśmy kilka porad, które ułatwią Ci podjęcie decyzji, jakie urządzenie kupić.

W czasie pracy jonizator wydziela jony ujemne, które bardzo dobrze wpływają na nasz organizm. Obecność takiego urządzenia w domu odczujesz od razu, gdyż przy zastosowaniu jonizatora spowolniony zostaje proces psucia się pożywienia. W tym poradniku chcemy polecić Ci zakup modelu z dodatkowym ozonatorem. Jednoczesne jonizowanie i ozonowanie powietrza sprawia, że zostaną z niego usunięte nieprzyjemne zapachy, kurz, dym, bakterie oraz pleśnie.

Dokonując zakupu koniecznie zapoznaj się z wydajnością maszyny, która Cię interesuje. Najlepsze jonizatory-ozonatory powietrza do pracy potrzebują wysokiego napięcia. Jeśli maszyna ma dużą moc to wytwarza ich znacznie więcej. Na szczególną uwagę zasługują produkty termoemisyjne, których praca jest wolniejsza, bowiem opiera się na wytwarzaniu elektronów na rozgrzanym metalu. Wypuszczane jony są bardzo duże i ciężkie, co czyni je trwałymi. Sprzęt ten pozwala na stworzenie typowo morskiego mikroklimatu.

Ponieważ model musi być podłączony do prądu, koniecznie zapoznaj się z jego poborem mocy. Maszyny nie zużywają za dużo energii i wartość ta nie przekracza 10 W. Jednak, im większa jest moc, tym wydajniejsza i szybsza praca urządzenia. Ciekawą alternatywą są produkty zasilane kablem USB, które dedykowane są do biur. Wygląd takich jonizatorów i ozonatorów przypomina niewielkiego pendrive’a.

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ