Opinie o Terma Easy

Ostatnio aktualizowane: 15.06.24

 

Najważniejsze zalety:

Grzejnik nie tylko podnosi temperaturę w pomieszczeniu, ale przede wszystkim jest bardzo oryginalną dekoracją. Swoim wyglądem przypomina drabinę strażacką, dlatego z pewnością będzie zwracać uwagę zaproszonych gości, jak i samych domowników. Po tym, jak przeprowadzono test Terma Easy, okazało się, że to model wykonany z solidnego materiału.

 

Najważniejsze wady:

Ponieważ jest to grzejnik stalowy, należy pamiętać, że nie może być podłączony do niektórych typów instalacji, m.in. otwartych. W ich przypadku woda instalacyjna ma kontakt z powietrzem atmosferycznym, a zawarty w nim tlen przyspiesza korozję stali.

 

Werdykt: 9.3/10

Choć nie jest to grzejnik bez wad, jest chętnie kupowany przez konsumentów. Ich zdaniem jest on bardzo elegancką ozdobą pomieszczenia. Istotne jest, że sami decydujemy o wymiarach kaloryfera, a także o tym, w jakim będzie kolorze. Tym samym nie ma ryzyka, że nie będzie on pasował do wystroju czy metrażu pokoju.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Dopasowanie do indywidualnych potrzeb

Model oferowany przez markę Terma możemy bez trudu dopasować do własnych potrzeb. Biorąc pod uwagę zasilanie, jest on dostępny w trzech różnych wersjach: elektrycznej, wodnej, a także wodno-elektrycznej. Jeżeli zdecydujemy się na kaloryfer z zasilaniem elektrycznym, ewentualnie wodno-elektrycznym, będziemy mogli go używać nie tylko w czasie sezonu grzewczego, ale również poza nim. Jak już zostało wspomniane, grzejnik można dopasować do wystroju wnętrza pod względem kolorystyki. Do wyboru mamy ok. 250 odcieni, m.in. biały, żółty, czarny, czerwony, lawendowy i brązowy. Ponadto dostępnych jest 5 różnych rozmiarów: 640 mm x 200 mm, 960 mm x 200 mm, 1280 mm x 200 mm, 1600 mm x 200 mm oraz 1920 mm x 200 mm. Jeśli pojawi się taka konieczność, możemy zamówić do grzejnika dodatkowe elementy, np. półkę do przechowywania drobiazgów lub punktowe wieszaki na ręczniki.

Stylowy design

Grzejnik wygląda, jak wysoka, wąska drabinka używana przez strażaków. Szczebelki znajdują się daleko od siebie, co sprawia, że kaloryfer wygląda bardziej efektownie. Nie zajmuje on bardzo dużo miejsca na ścianie, więc można umieścić go w każdym pomieszczeniu w domu, bez względu na metraż. Ponieważ szczeble nie są bardzo blisko siebie, z łatwością zawiesimy na nich np. ręczniki czy wyprane ubrania.

 

Nieskomplikowany montaż

Przeanalizowane opinie o Terma Easy pokazały, że zdaniem konsumentów montaż grzejnika nie jest skomplikowany. W komplecie znajdują się niezbędne do tego elementy, m.in. kołki rozporowe, specjalne konsole, a także korek zaślepiający i odpowietrznik. Dostępne podłączenia standardowe to: E1 (grzałka elektryczna na dole, po lewej stronie), SX (podłączenie dolne standardowe) oraz E8 (grzałka elektryczna na dole, po prawej stronie). W razie potrzeby możemy zamówić grzejnik z podłączeniem niestandardowym: L8, LX, 5L, PX oraz 58.

 

Wytrzymała konstrukcja

Grzejnik jest stalowy, dlatego szybko się nagrzewa i daje możliwość zmniejszenia rachunków za ogrzewanie. Ponadto cena Terma Easy nie jest wysoka. Jednak nie są to jedyne atuty kaloryfera. Wyróżnia się on także wytrzymałą konstrukcją. Nie jest on podatny na uszkodzenia mechaniczne. Grzejnik jest malowany proszkowo i nie trzeba się obawiać, że po pewnym czasie zacznie odpryskiwać z niego farba.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ