Opinie o Sencor SFN 5040 BL

Ostatnio aktualizowane: 15.06.24

 

Najważniejsze zalety:

Choć urządzenie wykonano z tworzywa sztucznego, jego design i kolorystyka są oceniane bardzo dobrze. Wentylatory kolumnowe tego typu posiadają kilka trybów pracy i nie inaczej jest w przypadku modelu Sencor SFN 5040BL. Ma on możliwość dowolnej konfiguracji pracy trzech wiatraków, z których każdy ma 3 ustawiane wartości mocy. Sprzęt jest wygodny w obsłudze, zwłaszcza, że dołączono do niego pilot zdalnego sterowania obsługujący wszystkie jego funkcje. 

 

Najważniejsze wady:

Wentylatory podczas pracy są słyszalne przez użytkowników już przy minimalnej prędkości pracy, ale przy pracy ustawionej na maksymalną prędkość i poziom chłodzenia hałas jest na tyle duży, że przeszkadza w rozmowie. Do dźwięków wentylatorów dochodzi również efekt pracy zasilacza urządzenia, to buczący dźwięk, słyszalny, gdy użytkownik jest blisko Sencor SFN 5040BL.

 

Werdykt: 9.6/10

Najważniejszy dla użytkowników Sencor SFN 5040BL przeprowadzających test urządzenia, jest fakt, że skutecznie schładza ono pomieszczenie o wielkości 20 m2. Nowoczesny wygląd sprawia, że wiatrak będzie pasował do wielu wnętrz, zwłaszcza, że jest w uniwersalnym kolorze fortepianowej czerni. Kształt i forma urządzenia sprawiają, że nie zajmuje ono w pokoju wiele miejsca, a nieużywane łatwo przesunąć w kąt, lub schować do szafy.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Ustawienia

Użyteczność Sencor SFN 5040BL i potwierdzają to opinie klientów, kryje się w jego ustawieniach. Sprzęt ma funkcję automatycznego obrotu. Sprawia to, że funkcja oscylacji pozwoli na omiecenie chłodnym powiewem wszystkie zakamarki pomieszczenia. Ponadto wentylator ma siedem ustawień pracy silnika. Trzy wentylatory w jakie sprzęt wyposażono mają po trzy prędkości pracy ustawiane dla każdego z nich osobno, a także w sferze wyboru przez użytkownika pozostaje dobór trybu pracy z: trybu standardowego, ekologicznego i trybu nocnego. 

Zarządzanie pracą

Sencor SFN 5040BL zaopatrzono w panel sterowania wyposażony w wyświetlacz LED. Za jego pomocą odbywają się wszelkie ustawienia sposobu działania urządzenia. A dla ułatwienia dokonywania ustawień z dystansu, producent przewidział zarządzanie wentylatorem z poziomu pilota zdalnego sterowania dołączonego do zakupionego sprzętu. Na uwagę zasługuje zegar z funkcją minutnika, która pozwala na precyzyjne dopasowanie czasu i intensywności nawiewu. 

 

Design i wymiary

Wymiary wentylatora kształtują się następująco: Szerokość 295 mm, długość 295 mm, wysokość 1110 mm, a waga jego wynosi 4,4 kg. Wiatraki zostały osadzone na stabilnej podstawie, a wszystko wykończone tworzywem sztucznym w kolorze fortepianowej czerni. Według użytkowników model ten jest użyteczny zarówno w domu prywatnym jak i biurze czy miejscu użyteczności publicznej, a tym samym cena Sencor SFN 5040BL jest oceniana jako umiarkowana i adekwatna do jakości i wydajności. 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ