Najlepszy wentylator stojący z pilotem

Ostatnio aktualizowane: 06.02.23

Tabela porównawcza

 

Zalety
Wady
Podsumowanie
Oferty

Najlepszy produkt

Zalety

Wentylator ma niestandardowy wygląd, gdyż nie ma łopatek oraz elementów grzewczych. Sprzęt wyposażono w pilot zdalnego sterowania, który ułatwia korzystanie. Wentylator ma 10 – stopniową regulację siły nadmuchu.

Wady

Podstawa została wykonana z mało wytrzymałego plastiku. Bardzo szybko widoczne są na niej wszystkie zarysowania, co zmniejsza jej atrakcyjność.

Podsumowanie

Wymiary modelu to 101 cm x 23 cm x 19 cm. Moc urządzenia to 56 W. Technologia Air Multiplier powoduje, że sprzęt zasysa powietrze wokół, następnie przetwarza je, a potem wydmuchuje przez szczelinę i tworzy jednolity strumień.

Drugi wybór

Zalety

Dzięki temu, że do zestawu dołączo pilot obsługa urządzenia jest bardzo prosta i wygodna. Model wyposażono w możliwość ustawienia kąta nachylenia. W związku tym możemy dostosować kierunek i siłę nadmuchu do indywidualnych potrzeb.

Wady

Podstawa wentylatora jest duża, więc trzeba mieć sporo miejsca, by móc go swobodnie ustawić. Tak duży sprzęt nie sprawdzi się w małych pomieszczeniach.

Podsumowanie

Model jest wyposażony w pilot, za pomocą którego włączymy i wyłączymy urządzenie. Można nim też regulować siłę nadmuchu. Wymiary sprzętu to: 13 cm x 40 cm. Produkt jest dostępny w kolorze srebrnym. Sprzęt jest bardzo cichy.

Rozważ też

Zalety

Metalowa kratka, która ochrania śmigła stanowi dobre zabezpieczenie przed skaleczeniem. Komfort użytkowania zapewnia pilot zdalnego sterowania. W tym modelu możemy wybrać jeden z trzech dostępnych wariantów pracy.

Wady

Wiatrak nie jest stabilny. Nóżki, na których stoi kołyszą się. Dlatego przy szybszej pracy wentylatora trzeba uważać, aby się nie przewrócił.

Podsumowanie

Jest to model stojący. Urządzenie ma 7,5 godzinny czasomierz, można ustawić czas pracy. Moc wentylatora to 45 W. Śmigło ma 40 cm długości. Cały produkt jest wykonany z materiałów w czarnym kolorze.

 

 

Wentylatory stojący z pilotem – Ranking

 

 

Dyson AM07

 

W naszym zestawieniu chcielibyśmy zaprezentować Ci model Dyson AM07. Jest to nowoczesny wentylator bez łopatek i elementów grzewczych, dzięki czemu cieszy się nowoczesnym, niestandardowym wyglądem.

Model ten wyposażony jest w 10-stopniową regulację siły nadmuchu, dzięki której użytkownik ma możliwość dopasowania odpowiadającej mu intensywności chłodzenia. Technologia Air Multiplier sprawia, że sprzęt zasysa powietrze wokół, przetwarza je, a następnie wydmuchuje przez szczelinę, tworząc jednolity strumień. Podmuch jest dodatkowo wzmocniony przez pierścieniową obudowę wentylatora oraz konstrukcję w kształcie skrzydła.

Urządzenie wyposażone jest w pilot zdalnego sterowania, przy użyciu którego możemy je włączyć i wyłączyć. Umożliwia on również dostosowanie siły nawiewu, temperatury i oscylacji. Wymiary przyrządu to wysokość – 101 cm, szerokość – 19 cm, głębokość – 23 cm. Jego moc to 56 W.

Mimo, iż jest to zdecydowanie najdroższa propozycja z naszego zestawienia, konsumenci pozytywnie oceniają ten produkt i w swoich opiniach podkreślają, że jest on solidnie wykonany. Dodatkowymi zaletami są jego atrakcyjny design, cicha praca oraz kompaktowe wymiary, dzięki którym nie zajmuje wiele miejsca.


 

 

 

 

Camry CR 7314

 

W naszym rankingu nie może zabraknąć także modelu Camry CR 7314. Jest to wentylator stojący wyposażony w pilot sterowania, dzięki któremu jego użytkowanie jest bardzo wygodne. Przy jego użyciu możemy zmienić siłę nadmuchu oraz włączyć i wyłączyć sprzęt.

Model ten wyposażony jest w regulację prędkości w zakresie 3 poziomów oraz w możliwość ustawienia kąta nachylenia. Dzięki temu możemy dostosować siłę podmuchu oraz jego kierunek do indywidualnych potrzeb. Dodatkowo przyrząd posiada zdalnie sterowany timer.

Wentylator dostępny jest w kolorze srebrnym, a jego elegancki wygląd daje możliwość wykorzystania go zarówno w mieszkaniu, jak i w biurze. Wymiary produktu to średnica – 40 cm i wysokość – 130 cm. Jego moc wynosi 60 W.

Warto wziąć także pod uwagę bardzo pozytywne opinie użytkowników na temat tego modelu, które sprawiają, że sprzedaje się on bardzo szybko. Konsumenci doceniają przede wszystkim jego cichą pracę oraz wydajność.


 

 

 

 

Volteno VO606

 

Nasze zestawienie nie byłoby kompletne bez modelu Volteno VO606. Jest to wentylator stojący z pilotem w dobrej cenie, który świetnie sprawdzi się w najbardziej upalne dni.

Model ten posiada funkcję oscylacji powietrza oraz możliwość regulacji prędkości pracy w zakresie 3 poziomów. Dzięki takim parametrom użytkownik może dopasować intensywność chłodzenia do indywidualnych potrzeb.

Moc urządzenia to 40 W, a jego wysokość jest regulowana i może osiągać do 40 cm. Dzięki możliwości sterowania przy pomocy pilota, wentylator jest niezwykle wygodny w użytkowaniu. Dostępny jest on w kolorze czarnym, który pasuje do wielu wnętrz.

Osoby, które zdecydowały się na zakup tego modelu zgodnie twierdzą, że jest to przyzwoity produkt dostępny za rozsądną cenę. Poza tym, użytkownikom przypadły do gustu jego estetyczny wygląd oraz łatwość obsługi.


 

 

 

 

Jaki wentylator stojący z pilotem wybrać?

 

Zakup wentylatora stojącego jest najprostszym sposobem na uporanie się z upałami w letnie dni. Jest to proste urządzenie, które zapewni nam odpowiednie ochłodzenie w domu lub w biurze. Niestety rynek tego typu urządzeń jest bardzo szeroki, a producenci prześcigają się w mnogości wzorów i kolorów. Aby ułatwić Ci wybór odpowiedniego modelu przygotowaliśmy ten poradnik, który podpowie Ci, na co zwrócić uwagę podczas zakupów. Na końcu zamieściliśmy także ranking, w którym znajdziesz trzy najlepsze wentylatory stojące z pilotem.

 

 

Pierwszym parametrem, na który należy zwrócić uwagę podczas zakupu wentylatora stojącego, jest jego średnica. Im będzie ona bardziej pokaźna, tym zapewni nam większą siłę wentylacyjną. Dzięki temu będziemy w stanie szybciej schłodzić dużą powierzchnię. Istotna jest także możliwość regulacji wysokości oraz kąta nachylenia. Są to przydatne funkcje, które umożliwiają nam dopasowanie pracy sprzętu do naszych indywidualnych potrzeb.

Nie bez znaczenia jest także możliwość ustawienia prędkości. Najprostsze modele posiadają tylko jedną prędkość, jednak bardziej zaawansowane sprzęty można regulować w zakresie nawet do kilkunastu stopni. Miejmy na uwadze również emitowany hałas, który podawany jest w decybelach. Im wartość tego parametru jest niższa, tym wentylator pracuje ciszej.

Za sprawą pilota ustawienie urządzenia jest znacznie wygodniejsze, gdyż nie musimy ruszać się z miejsca. Poza tym, najlepszy wentylator stojący z pilotem w 2023 roku wyposażony jest w funkcję zaprogramowanego czasu działania. Dzięki niej możemy uruchomić przyrząd wieczorem i ustawić go tak, by sam wyłączył się o określonej porze.

Ważne jest także, aby wybrać model wykonany z solidnych materiałów, który będzie trwały i szybko się nie zniszczy. Warto także sięgnąć po urządzenia znanych marek, pracujące niezawodnie przez długi czas. Istotny jest również wygląd, który powinien pasować do naszego wnętrza. Nowoczesne wentylatory nie posiadają łopatek, dzięki czemu cieszą się oryginalnym i niepowtarzalnym designem.

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ