Opinie o Ravanson OH-11

Ostatnio aktualizowane: 15.06.24

 

Najważniejsze zalety:

Sprzęt ma dużą powierzchnię grzewczą, co wynika z konstrukcji składającej się z 11 żeberek (szerokość każdego z nich wynosi 12 cm). To sprawia, że szybko podnosi on temperaturę w pokoju, w którym się znajduje. Konsumenci, którzy przeprowadzili już test Ravanson OH-11, przekonują, że przenoszenie urządzenia z miejsca na miejsce nie jest męczące.

 

Najważniejsze wady:

Konsumenci szukający przenośnego grzejnika często wybierają model Ravanson OH-11. Opinie na jego temat są głównie pozytywne, jednak pojawiają się komentarze, że przewód zasilający mógłby być dłuższy. Wówczas nie byłoby potrzeby używania przedłużacza, aby ustawić sprzęt w dowolnym miejscu.

 

Werdykt: 9.4/10

Urządzenie może być używane w sezonie grzewczym, a także poza nim, kiedy odczujemy nieprzyjemny chłód. Jego wymiary są równe: 48 cm x 24 cm x 54,5 cm, co oznacza, że nie ogranicza znacząco wolnej przestrzeni w pomieszczeniu. Sprzęt z pewnością przyda się w domu i warto go kupić, także z uwagi na to, że cena Ravanson OH-11 jest bardzo atrakcyjna.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Efektywne działanie

Maksymalna moc sprzętu wynosi 2500 W. Ponieważ jest to grzejnik olejowy, po podłączeniu do prądu i włączeniu bardzo szybko się nagrzewa, podnosząc temperaturę w pomieszczeniu. Ważne jest to, że ciepło utrzymuje się w pokoju długo po wyłączeniu urządzenia, dlatego nie ma ryzyka szybkiego wychłodzenia wnętrza. Grzejnik możemy ustawić w dowolnym miejscu w domu, np. salonie, sypialni czy pokoju dziecka. Jeśli zajdzie taka potrzeba, można bez obaw zostawić sprzęt włączony na noc, gdyż nie generuje dużego hałasu i nie zakłóci spokoju domowników.

Praktyczność

Grzejnik może pełnić funkcję dodatkowego źródła ciepła w domu, kiedy działanie podstawowego systemu grzewczego nie jest naszym zdaniem wystarczająco efektywne. Bardzo dobrze sprawdza się on w tych pomieszczeniach, gdzie nie ma kaloryfera (bo np. nie można go zainstalować). Kiedy sezon grzewczy się skończy i nadejdzie lato, nie musimy chować grzejnika. Bez wątpienia przyda się on w chłodne i deszczowe dni, kiedy w domu robi się nieprzyjemnie zimno. Co więcej, model jest przystosowany do użytku nie tylko w domu, ale również w innych miejscach z dostępem do energii elektrycznej. Może to być domek letniskowy, przydomowy garaż czy dom na działce. Grzejnik waży 7,5 kg, a jego przestawianie z miejsca na miejsce jest łatwe, gdyż został wyposażony w cztery małe kółka. Przesuwanie sprzętu nie wymaga użycia dużej siły i nie ma przy tym ryzyka, że przypadkowo zarysujemy podłogę. Poza tym urządzenie ma specjalny schowek na przewód.

 

Łatwa obsługa

Kupujący podkreślają w swoich recenzjach, że obsługa grzejnika jest bardzo łatwa. Ma on 3-stopniową regulację mocy, więc sposób jego działania można dopasować do własnych potrzeb. Do ustawiania temperatury służy pokrętło umieszczone na przednim panelu. Sprzęt ma wbudowany termostat, dlatego gdy temperatura w pomieszczeniu osiągnie odpowiedni poziom, wyłączy się on automatycznie. O pracy urządzenia informuje niewielka lampka kontrolna. Zabezpieczenie przed przegrzaniem zapobiega niespodziewanej awarii grzejnika. Kiedy sprzęt mocno się nagrzeje, dojdzie do jego automatycznego wyłączenia.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ