Najlepszy klimatyzator Samsung

Ostatnio aktualizowane: 24.04.24

Tabela porównawcza

 

Zalety
Wady
Podsumowanie
Oferty

Najlepszy produkt

Zalety

Klimatyzator ścienno - sufitowy sprawdzi się w pomieszczeniach biurowych oraz mieszkalnych. Zaletą urządzenia jest technologia Wind Free, która pozwala utrzymać odpowiednią temperaturę. Zostało ono także wyposażone w opcję VIRUS Doctor neutralizującą zanieczyszczenia w powietrzu. Dodatkowym atutem jest opcja obsługi urządzenia ze smartfona za pomocą aplikacji.

Wady

Model jest odpowiedni wyłącznie do bardzo wysokich pomieszczeń, warto przed zakupem sprawdzić, czy dokonaliśmy odpowiedniego wyboru.

Podsumowanie

Dwustopniowy system chłodzenia pozwala obniżyć koszty związane z poborem energii elektrycznej do około 72%. Klimatyzator podczas chłodzenia zużywa 3,5 kW mocy, a podczas grzania 4 kW.

Drugi wybór

Zalety

Nowoczesny klimatyzator wyposażony w filtr Full HD został zaprojektowany tak, aby wyłapywać z powietrza do 80% cząstek kurzu. Urządzenie ma 9 trybów pracy, które z łatwością można dopasować do swoich wymagań. Warto wspomnieć o technologii Zero Standby Power, która pozwala zaoszczędzić 90% energii, podczas gdy klimatyzator pracuje w trybie gotowości.

Wady

Osprzęt jest przystosowany do pracy w pomieszczeniach o powierzchni do 40 m2. Większe pokoje mogą okazać się testem dla urządzenia, co będzie przekładać się na większe zużycie prądu.

Podsumowanie

Model w trybie cichym wytwarza generuje hałas na poziomie 22 dB. Klimatyzator jest oszczędny i ekologiczny, dzięki zastosowaniu najwyższej technologii Smart Saver.

Rozważ też

Zalety

Produkt z segmentu Premium został wyposażony w filtry HD, eliminujące zanieczyszczenia, z funkcją jonizacji. Klimatyzator ma opcję Step Cooling, która pozwala utrzymać żądaną temperaturę w pomieszczeniu bez konieczności regulowania ustawień. Dodatkowo mamy do dyspozycji system łączności bezprzewodowej Wi-Fi.

Wady

Ma on wiele przydatnych funkcji, jednak zużywa więcej energii elektrycznej niż klimatyzatory z podobnymi opcjami. Po sezonie letnim zaobserwujemy wzrost rachunku za prąd.

Podsumowanie

Jednostka wewnętrzna waży 15,5 kg, a jej wymiary to 106,3 cm x 29,4 cm x 31,7 cm. Szeroki nawiew zapewnia szybkie schłodzenie pomieszczenia. Urządzenie ma wiele pozytywnych opinii wśród użytkowników.

 

 

Klimatyzatory Samsung – ranking

 

 

Samsung Premium AR18HSSDBWKNEU

 

Jednym z ciekawszych i najbardziej energooszczędnych modeli firmy Samsung jest PREMIUM AR18HSSDBWKNEU. Wszystko to dzięki bardzo dużej powierzchni ssącej, a także zwiększonemu przepływowi powietrza. Pomieszczenie, w którym zamontujemy ten sprzęt bardzo szybko się ochładza, a więc klimatyzator nie musi ciągle być włączony. Oprócz tego chłodny powiew dociera w każdy zakątek nawet bardzo dużego pokoju.

Obsługa prezentowanego klimatyzatora jest bardzo łatwa. Z pomocą wbudowanego odbiornika Wi-Fi możemy w łatwy sposób sterować urządzeniem używając smartfona – wystarczy pobrać specjalną aplikację. Takie nowoczesne rozwiązanie pozwala nam sterować klimatyzatorem również wtedy, gdy nie ma nas w domu. Jest to dobra opcja dla osób, które cały dzień spędzają poza domem i wchodząc do niego chcą poczuć przyjemny chłód, a nie czekać aż pomieszczenia się schłodzą. Klimatyzator jest wyposażony w specjalny filtr, który zatrzymuje wirusy i zwalcza je za pomocą jonizatora.

Konsumenci szczególnie cenią klimatyzator Samsung PREMIUM A18HSSDBWKNEU za niezawodne działanie, nawet w dużych pomieszczeniach. Chwalą również łatwe sterowanie urządzeniem.


 

 

 

 

Samsung Premium AR09KSPDBWKNEU

 

Samsung PREMIUM AR09KSPDBWKNEU to produkt, który jest jednym z najczęściej wybieranych klimatyzatorów. Znany jest z wielu użytecznych funkcji – jedną z nich jest możliwość bardzo szybkiego schłodzenia pomieszczenia.

W przypadku tego klimatyzatora powietrze swobodnie przepływa przez duży nawiew, a więc nie musimy długo czekać, aż poczujemy przyjemny chłód. Kolejna funkcja oszczędzająca energię ma związek z zastosowaniem systemu zapewniającego utrzymania stałej temperatury.

Zasięg strugi powietrza jest w przypadku tego modelu bardzo duży, co pozwala schłodzić nawet spore pomieszczenie. Jest to klimatyzator Samsung w dobrej cenie, którego opcje pracy możemy wybierać za pomocą smartfona. Nie musimy być w domu, aby zwiększyć lub obniżyć temperaturę. Wystarczy nam do tego aplikacja. Sprężarka tego urządzenia, czyli jego najważniejsza część, ma specjalną ochronę przed korozją. Ten klimatyzator pomoże nam w utrzymaniu czystego i świeżego powietrza. Konsumenci zgodnie uznają, że sprzęt jest solidny i niezawodny.


 

 

 

 

Samsung Rac AR12JSPFAWKNEU/X

 

Samsung Rac AR12JSPFAWKNEU/X to klimatyzator z typu ścienno – sufitowego. Jest to więc dobra opcja do każdego pomieszczenia mieszkalnego, a także do mniejszych sklepów lub gabinetów. Urządzenie to nie tylko chłodzi, ale też grzeje. Klimatyzatory tego typu znane są z tego, że rzadko ulegają awariom, a poza tym ich montaż nie sprawia większego problemu. Poza tym jest to urządzenie typu Split. Dzięki temu, że silnik emitujący hałas jest na zewnątrz, w pomieszczeniu panuje cisza.

Prezentowane urządzenie wyposażone zostało w moc chłodzenia wynoszącą 3,5 kW i moc grzania 4 kW. Szybko potrafi ochłodzić nawet całkiem spore pomieszczenie. Sprzęt został przystosowany do użytkowania również w okresie jesienno-wiosennym. Dzięki funkcji grzania możemy łatwo ogrzać nasze pomieszczenie bez potrzeby odkręcania grzejników lub załączania ogrzewania centralnego.

Dwufunkcyjność klimatyzatora Samsung zdobyła uznanie konsumentów. Są oni zadowoleni, że mogą używać sprzętu zarówno do chłodzenia, jak i do ogrzewania pomieszczeń.


 

 

 

 

Jaki klimatyzator Samsung wybrać?

 

Klimatyzatory to urządzenia, które z roku na rok stają się coraz bardziej popularne. Idealnie radzą sobie z ochłodzeniem powietrza w pomieszczeniu, gdy na zewnątrz panują wysokie temperatury. Na zakup klimatyzatora coraz częściej decydują się osoby prywatne, zwłaszcza mieszkające w blokach, w których mieszkania mają okna od strony południowej, gdyż latem pomieszczenia w takich budynkach szybko się nagrzewają. Jeśli chcesz wiedzieć, jak kupić dobry sprzęt, jesteś w odpowiednim miejscu. Poniżej znajdziesz artykuł, w którym wyjaśniamy, jakie cechy wyróżniają najlepsze klimatyzatory Samsung.

W tym poradniku polecamy produkty Samsung. Wybraliśmy tę firmę, ponieważ jest to jedna z najsolidniejszych i najbardziej znanych na całym świecie marek. Swoją popularność zyskała dzięki dużemu zróżnicowaniu produktów, przy równoczesnym utrzymaniu ich wysokiej jakości. Urządzenia Samsung są innowacyjne i w ich produkcji stosuje się najnowsze technologie, aby zawsze spełniały oczekiwania nawet najbardziej wymagającego konsumenta.

Jeżeli zastanawiasz się, jak wybrać najlepszy klimatyzator Samsung w 2024 roku, to mamy dla Ciebie kilka wskazówek. Po pierwsze zwróć uwagę na to, ile prądu pobiera dany model. Wiele starszych urządzeń trudno zaliczyć do energooszczędnych. Producenci nowoczesnych rozwiązań starają się jednak, aby produkty nie marnowały zbyt dużo energii. Tu musimy wspomnieć o klasach energetycznych. Jeżeli zależy nam na maksymalnym oszczędzaniu prądu, to polecamy klimatyzatory w klasie przynajmniej B.

Kolejnym aspektem jest poziom głośności. Niektóre modele są bardzo głośne, co znacznie może utrudnić nam wykonywanie normalnych czynności w pomieszczeniu, w którym zostały zamontowane, np. oglądanie telewizji czy rozmowę. Jeżeli zależy Ci na ciszy w domu, to polecamy modele typu Split. Nie wpływają one na nasz komfort przebywania w pomieszczeniu, ponieważ wyposażone są w jednostkę zewnętrzną, która jak wskazuje nazwa, zamontowana jest na zewnątrz.

Dobór odpowiedniego sprzętu zależy także od rodzaju pomieszczenia, w jakim chcemy je zamontować. Do hoteli polecamy typ podłogowo – sufitowy. Jego budowa jest bardzo prosta i do tego urządzenie jest wysoce bezawaryjne. Do biur oraz dużych sklepów nadaje się najbardziej klimatyzator kanałowy – który jednocześnie klimatyzuje kilka pomieszczeń. Z kolei, jeżeli chodzi o zwykłe pomieszczenia mieszkalne, to dobrym pomysłem jest model ścienny. Cechuje go łatwy montaż oraz to, że nie musimy go zbyt często serwisować.

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ