Najlepszy klimatyzator LG

Ostatnio aktualizowane: 29.09.23

Tabela porównawcza

 

Zalety
Wady
Podsumowanie
Oferty

Najlepszy produkt

Zalety

Klimatyzator pokojowy został wyposażony w funkcję aktywnego badania poziomu zużytej energii. Na wyświetlaczu możemy na bieżąco śledzić zużycie energii na jednostce wewnętrznej, ale także zewnętrznej. Urządzenie zostało wyposażone w filtr 3M, który eliminuje z powietrza drobnoustroje i alergeny. Zaletą są również ukośne łopatki i tryb Jet Cool.

Wady

Sprzęt sprawdzi się tylko w pomieszczeniu o powierzchni do 35 m2. Urządzenie nie ma funkcji połączenia z siecią bezprzewodową.

Podsumowanie

Klimatyzator ścienno - sufitowy zasługuje na polecenie ze względu na niski pobór prądu i cichą pracę. Jednostka wewnętrzna w trybie cichym generuje 19 dB, co oznacza, że nie będzie przeszkadzać w trakcie snu.

Drugi wybór

Zalety

Nowoczesny i niepowtarzalny design przykuwa uwagę osób, które lubią innowacyjne rozwiązania. Artcool Stylist został zaprojektowany tak, aby równomiernie rozprowadzać zimne powietrze. Urządzenie ma nawiewy z trzech stron: z przodu i po bokach. Technologia oczyszczania powietrza Neo Plasma oraz funkcja Jet Cool pozwalają cieszyć się czystym powietrzem w pomieszczeniu.

Wady

Urządzenie obsługuje się dotykowym pilotem dołączonym do zestawu. Jednak osoby, które nie miały nigdy styczności z klimatyzacją mogą mieć problem z obsługą.

Podsumowanie

Model jest polecany osobom, które szukają modnego dodatku do wnętrza. Urządzenie ma klasę energetyczną A+, co daje nam gwarancję, że wybieramy sprzęt o niskim poborze prądu.

Rozważ też

Zalety

Unikatowy klimatyzator ze szklanym panelem zdecydowanie wyróżnia się designem. Został on wyposażony w jonizator powietrza Plasmaster Plus, który ma za zadanie usuwać z powietrza wszystkie zanieczyszczenia i alergeny. Co więcej, ma on wbudowane Wi-Fi, dzięki czemu można sterować klimatyzatorem ArtCool Mirror nie będąc w jego pobliżu.

Wady

Model ma opcję mocnego chłodzenia, które może być nieprzyjemnym doznaniem szczególnie w upalny dzień. Zbyt częste używanie tej funkcji może powodować problemy zdrowotne.

Podsumowanie

Stylowy klimatyzator posiadający wszystkie niezbędne funkcje, który zadowoli każdego. Czterokierunkowe ustawienie wylotu zimnego powietrza oraz bezprzewodowe sterowanie dają możliwość pełnej kontroli.

 

 

Klimatyzatory LG – ranking

 

 

LG Standard Plus P12EN

 

LG Standard Plus P12EN to klimatyzator o stylowym, niezwykle nowoczesnym designie. Produkt ma kilka trybów pracy: chłodzenie, grzanie, wentylacja i zdrowe osuszanie. To powoduje, że sprzęt jest funkcjonalny i z pewnością będziemy zadowoleni z użytkowania. Urządzenie wyposażono w 3-stopniowy system filtracji powietrza, który eliminuje do 99% wirusów i bakterii.

Przedstawiony model pozwala na zaoszczędzenie energii elektrycznej, nawet do 44%. Klimatyzator idealnie nadaje się do montażu w domu, jak i w biurze, sklepie czy restauracji. Maksymalny poziom hałasu wynosi w tym przypadku 59 dB (w trybie chłodzenia).

Według konsumentów ten klimatyzator LG w dobrej cenie jest łatwy w obsłudze (za sprawą pilota zdalnego sterowania) i nie zajmuje zbyt dużo miejsca w pokoju. Produkt ma kilka praktycznych funkcji, m.in. automatyczny restart oraz szybkie schładzanie. Specjalna konstrukcja wylotu sprawia, że powietrze jest równomiernie rozprowadzane w całym pomieszczeniu.

 

 

 

 

LG G09Wl Artcool Stylist

 

Urządzenie LG G09Wl Artcool Stylist ma 6-stopniowy system filtracji, za którego sprawą powietrze w pokoju oczyszczane jest z bakterii i wirusów. Sprzęt nie tylko ochładza pomieszczenie, ale też w razie potrzeby je ogrzewa. Dodatkowe tryby pracy (zdrowe osuszanie i wentylacja) zwiększają praktyczność produktu i umożliwiają dostosowanie sposobu działania do swoich potrzeb.

Klimatyzator wyposażono w 3-stronny nawiew powietrza i niezwykle wydajny wymiennik ciepła. Urządzenie ma kompaktowe wymiary i oryginalnie się prezentuje, na co wpływa kolorowe podświetlenie. Poziom generowanego przez produkt hałasu nie przekracza 60 dB, a automatyczny tryb pracy nocnej zapewnia wszystkim domownikom spokojny sen.

Najlepsze klimatyzatory LG są wyposażone w wydajny, bezawaryjny silnik. Na podstawie opinii konsumentów można wywnioskować, że to samo można powiedzieć o opisanym wyżej sprzęcie. Zastosowanie systemu inwerterowego przyczynia się do niewielkiego zużycia energii elektrycznej, a funkcja automatycznego restartu gwarantuje niezawodną pracę urządzenia przez cały czas.

 

 

 

 

LG Artcool Mirror AM18BP

 

Klimatyzator LG Artcool Mirror AM18BP ma wbudowany moduł Wi-Fi, co daje nam możliwość sterowania przy pomocy połączonego z Internetem smartfona (z systemem operacyjnym Android lub iOS). 4-stopniowy system regulacji poziomu zużycia energii pozwala uniknąć zbyt wysokich rachunków za prąd.

Specjalna konstrukcja sprężarki zapewniająca niski poziom wibracji i ukośne położenie łopatek wentylatora gwarantują cichą pracę urządzenia. Sprzęt skutecznie chłodzi i ogrzewa pomieszczenie oraz neutralizuje krążące w powietrzu bakterie, wirusy i pyłki. Automatyczna funkcja oczyszczania odpowiada za osuszanie wymiennika ciepła i zapobieganie pojawieniu się na nim pleśni.

Konsumenci chwalą model Artcool Mirror AM18BP za praktyczność i skuteczność działania. Klimatyzator świetnie się prezentuje i wykazuje odporność na zarysowanie. Produkt ma automatyczną regulację stopnia nachylenia żaluzji, co ułatwia ustawienie właściwego kąta nawiewu.

 

 

 

 

Jaki klimatyzator LG wybrać?

 

Coraz więcej osób decyduje się na montaż klimatyzatora w swoim domu. Za sprawą takiego urządzenia możemy czuć się komfortowo, niezależnie od panującej na zewnątrz temperatury. Produkt tego typu w szczególności przyda się osobom, które źle znoszą upały. Postanowiliśmy pomóc Ci w znalezieniu odpowiedniego sprzętu, który nie zakłóci Twojego spokoju podczas pracy, a dodatkowo nie zwiększy rachunków za prąd. Przygotowany przez nas artykuł składa się z dwóch części. Pierwszą z nich jest poradnik zakupowy, a drugą – praktyczny ranking przedstawiający 3 klimatyzatory LG.

Marka LG jest kojarzona z innowacyjnością i niezawodnością. Firma zajmuje się produkcją RTV i AGD, w tym: pralek, zmywarek, lodówek, kuchenek i innych, przydatnych w domu urządzeń. Wymienione sprzęty są funkcjonalne i komfortowe w użytkowaniu, a ponadto wyróżniają się stylowym wzornictwem. To powoduje, że produkty LG są godne uwagi.

Wiele osób zastanawia się, czy zakup klimatyzatora to niezbędna inwestycja. Należy pamiętać, że z pomocą takiego sprzętu można utrzymać w pomieszczeniu nie tylko optymalną temperaturę powietrza, ale i właściwy poziom wilgotności. To powoduje, że nie czujemy dyskomfortu nawet w wyjątkowo upalny dzień, a tym samym możemy bez przeszkód pracować lub wypoczywać. Warto też podkreślić, że większość dostępnych na rynku modeli, poza funkcją chłodzenia, ma też opcję ogrzewania. Z tego względu sprzęt z pewnością przyda nam się w tzw. okresie przejściowym (np. pomiędzy jesienią a zimą), kiedy jest stosunkowo chłodno, ale jednocześnie zbyt wcześnie na uruchomienie centralnego ogrzewania.

Czym wyróżnia się najlepszy klimatyzator LG w 2023 roku? Okazuje się, że dobre urządzenie cicho pracuje i nie pobiera zbyt dużo prądu. Powinniśmy więc sprawdzić klasę energetyczną wybranego sprzętu oraz maksymalny poziom generowanego hałasu. Wybierając odpowiedni model nie narazimy się na zbyt duży wzrost rachunków za zużycie energii elektrycznej, ani narzekania domowników na brak możliwości zrelaksowania się lub spokojnego snu.

Na zadowolenie z użytkowania klimatyzatora wpływa również łatwa obsługa. Dobrze, jeśli do urządzenia zostanie dołączony pilot zdalnego sterowania umożliwiający zmianę ustawień bez konieczności podchodzenia do sprzętu. Dla wielu osób udogodnieniem jest również funkcja automatycznego restartu, która jest odpowiedzialna na utrzymanie ciągłości pracy podczas spadku napięcia. Nie zapominajmy, że klimatyzator powinien ponadto elegancko wyglądać, aby można go było łatwo dopasować do wystroju wnętrza.

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ