Opinie o Rovus Arctic Cooler

Ostatnio aktualizowane: 24.04.24

 

Najważniejsze zalety:

Urządzenie ma kompaktowe wymiary i można je przenosić z miejsca na miejsce. Dzięki niemu można przetrwać letnie upały zarówno w domu, jak i biurze. To mini klimatyzator, który jest łatwy w obsłudze i ciekawie się prezentuje. Może on być dodatkową ozdobą biurka. 3-stopniowa regulacja prędkości pracy wiatraka daje możliwość dostosowania sposobu działania sprzętu do swoich potrzeb.

 

Najważniejsze wady:

Podczas wlewania wody do zbiornika należy zachować ostrożność. Wystarczy chwila nieuwagi, aby zachlapać klimatyzator, co może doprowadzić do jego awarii. Część kupujących narzeka też na podatny na uszkodzenia port USB, co wykazały przeanalizowane opinie o Rovus Arctic Cooler.

 

Werdykt: 9.4/10

Sprzęt ma moc 50 W i nie tylko chłodzi powietrze, ale również je oczyszcza i nawilża. Jest on praktyczny, ale cena Rovus Arctic Cooler nie jest wygórowana, więc każdy z nas może sobie pozwolić na jego zakup. Klimatyzator może działać bez przerwy przez 8 godzin, po napełnieniu zbiornika do maksimum i ustawieniu najniższej prędkości pracy wiatraka.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Łatwa obsługa

Urządzenie jest bardzo łatwe w obsłudze. Wystarczy podłączyć je przy pomocy kabla USB np. do komputera, napełnić zbiornik wodą i wybrać odpowiednią prędkość pracy, aby już po chwili poczuć przyjemny chłód. Do sterowania sprzętem służą przyciski umieszczone w górnej części obudowy. Klimatyzator wykorzystuje technologię hydrochłodzenia i specjalny filtr odpowiadający za zamianę gorącego powietrza w chłodną bryzę. Nie ma potrzeby montowania sprzętu w jednym miejscu czy też wyprowadzania na zewnątrz rury (co jest koniecznością w przypadku większych klimatyzatorów).

 

 

Emituje światło

W czasie pracy sprzęt emituje łagodne światło, w efekcie czego wygląda znacznie ciekawiej. Do wyboru mamy kilka różnych trybów świecenia, które możemy swobodnie przełączać. Może to być jeden, stały kolor lub kilka zmieniających się. Co więcej, w razie potrzeby możemy ustawić klimatyzator tak, aby nie świecił, jeżeli uznamy to za zbędną opcję. Urządzenie może pełnić funkcję lampki nocnej w sypialni czy pokoju dziecka, bo emitowany przez niego strumień świetlny odpręża oraz ułatwia zasypianie.

 

Odpowiedni dla alergików

Jak wykazał test Rovus Arctic Cooler, klimatyzator jest bardzo dobrym wyborem w szczególności dla alergików. Wyłapuje on krążące w powietrzu zanieczyszczenia, takie jak cząsteczki kurzu czy bakterie, a w dodatku generuje nawilżoną mgiełkę. Kompaktowe wymiary sprawiają, że urządzenie można zabrać ze sobą do pomieszczenia, w którym planujemy spędzić czas. Znajduje ono zastosowanie w sypialni, kuchni, salonie, a nawet na tarasie czy balkonie, gdyż nie wymaga podłączenia do gniazdka. Mimo zasilania przez USB klimatyzator ma dużą moc, a jednocześnie pobiera mało energii elektrycznej.

 

Cicha praca

Urządzenie jest polecane do biura, ponieważ nie ogranicza wolnej przestrzeni na blacie biurka, a dodatkowo nie generuje zbyt dużego hałasu w czasie pracy. Z tego względu sprzęt nie powinien nam przeszkadzać i utrudniać koncentrację na wykonywanych czynnościach. Przyjemny chłód pozytywnie wpłynie na nasz komfort w upalny dzień i pozwoli w pełni skupić się na powierzonych zadaniach. Za sprawą klimatyzatora szybko zapomnimy, że temperatura na zewnątrz jest wysoka.

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ