Opinie o Kerasan Retro

Ostatnio aktualizowane: 24.04.24

 

Najważniejsze zalety:

Grzejnik nie zajmuje zbyt dużo miejsca na ścianie, dlatego jest to bardzo dobra propozycja do łazienki o niewielkim metrażu. Nie tylko zapewnia on optymalną temperaturę w pomieszczeniu, ale też pozwala na szybsze wysuszenie ręczników kąpielowych. Retro design przypadł do gustu kupującym, potwierdzają to pochlebne opinie o Kerasan Retro.

 

Najważniejsze wady:

Kaloryfer jest zbudowany z trzech poziomych drążków, które są rozmieszczone stosunkowo daleko od siebie. Co prawda możemy na nim zawiesić mokre ręczniki, jednak wysuszenie prania może okazać się niemożliwe. Potwierdził to także test Kerasan Retro.

 

Werdykt: 9.3/10

Model ma kompaktowe wymiary, jego szerokość wynosi 45 cm, wysokość 61 cm, a głębokość 13 cm. To godny uwagi łazienkowy grzejnik elektryczny w kolorze chromu, który pełni dodatkowo funkcję dekoracyjną. Na pewno przypadnie on do gustu wszystkim domownikom, również zaproszeni do domu goście powinni zwrócić na niego uwagę.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Efektywne ogrzewanie łazienki

Po zamontowaniu grzejnika w łazience żaden z domowników nie powinien odczuwać nieprzyjemnego zimna po wyjściu z wanny czy kabiny prysznicowej (co jest uciążliwe w szczególności zimą). Zaraz po włączeniu kaloryfera w pomieszczeniu robi się ciepło, nawet gdy na drążkach wiszą ręczniki. Dla wielu osób istotne jest to, że temperatura w łazience nie spada gwałtownie po wyłączeniu grzejnika. Jest on wykonany z metalu, który stosunkowo długo utrzymuje ciepło, a to zapobiega nagłemu wychłodzeniu wnętrza.

Oryginalny design

Mimo że łazienkowy kaloryfer powinien przede wszystkim zwiększać komfort przebywania w pomieszczeniu, nic nie stoi na przeszkodzie, aby dodatkowo był ciekawą dekoracją. Tak jest w przypadku modelu marki Kerasan. Wielu konsumentów zdecydowało się na jego zakup właśnie ze względu na retro design. Grzejnik dobrze komponuje się z innymi elementami wyposażenia wnętrza nawiązującymi do tego stylu, przykładowo złotymi bateriami. Z jego pomocą można urządzić łazienkę tak, aby pięknie wyglądała. Warto pamiętać, że ładny wystrój ma istotny wpływ na komfort przebywania w pomieszczeniu.

 

Solidność

Grzejnik jest solidny, dlatego cena Kerasan Retro nie powinna wydawać się wygórowana. Wykazuje on odporność na uszkodzenia mechaniczne, w tym zarysowania, drobne pęknięcia i przetarcia. Nie trzeba się więc obawiać, że częste zawieszanie ręczników na drążkach będzie miało negatywny wpływ na wygląd kaloryfera. Warto dodać, że jego czyszczenie nie jest kłopotliwe. Wystarczy co pewien czas przetrzeć go mieszanką sody z octem wykorzystując do tego miękką ściereczkę. W ten sposób grzejnik będzie się pięknie błyszczał nawet po kilku latach od zakupu. Sprzęt został dobrze przystosowany do użytku w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności powietrza. Na jego powierzchni nie powinny pojawić się ślady korozji. Ponieważ pomiędzy drążkami jest duża odległość, z każdego z nich można starannie zetrzeć kurz. Nie powinniśmy narzekać, że nie możemy dotrzeć do niektórych zakamarków, to bardzo duże ułatwienie.

 

Mało kłopotliwy montaż

Osoby, które zdecydowały się na zakup grzejnika Kerasan Retro przekonują, że jego montaż nie zajmuje dużo czasu. Ważne jest, że ma on niewielkie wymiary, więc szybko można znaleźć właściwe miejsce do jego zawieszenia. Kaloryfer można umieścić np. nad pralką, przy wannie czy kabinie prysznicowej.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ