Opinie o Kaisai Fly

Ostatnio aktualizowane: 21.09.23

 

Najważniejsze zalety:

Klimatyzator ścienny ma funkcję automatycznego restartu, co oznacza, że w przypadku przerwy w dostępie do energii, urządzenie zapamięta ostatnie ustawienia i przywróci je, kiedy zasilanie zostanie wznowione. Jeśli dojdzie do uszkodzenia jednego z czujników, nadal można korzystać ze sprzętu w trybie awaryjnym. 

 

Najważniejsze wady:

W niektórych recenzjach można przeczytać, że sprzęt generuje spory hałas w trakcie pracy. Jest to uciążliwe, szczególnie jeśli chcemy wyciszyć się po męczącym dniu. Filtry antyalergiczne czy te z jonami srebra trzeba dokupić samodzielne.

 

Werdykt: 9.4/10

Zamieszczone w Internecie opinie o Kaisai Fly wskazują, że klimatyzator spełnia oczekiwania kupujących. Działa on efektywnie, a jego obsługa nie jest skomplikowana. Sprzęt ma wiele przydatnych funkcji, które czynią go bardziej dostosowanym do potrzeb nowoczesnych użytkowników. Dostępne tryby pracy to: chłodzenie, grzanie, auto i wentylacja. 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Ogólne informacje

Cena Kaisai Fly nie jest wysoka, dlatego konsumenci wykazują spore zainteresowanie tym modelem. Ma on dobre parametry, wydajność chłodzenia wynosi 3,5 kW, a grzania 3,8 kW. Przepływ powietrza osiąga wartość od 360 do 600 m3/h. Wymiary jednostki wewnętrznej są następujące: wysokość – 28,5 cm, szerokość – 80,5 cm i głębokość – 19,4 cm. Jej waga jest równa 7,5 kg. Jednostka zewnętrzna mierzy: 55,5 cm x 70 cm x 27,5 cm, a jej waga to 22,7 kg.

Funkcjonalność

Przeprowadzony test Kaisai Fly potwierdził, że jest to jeden z najbardziej funkcjonalnych modeli. Ma on wiele opcji poprawiających komfort użytkowania. Model ma m.in. pamięć ustawień żaluzji. Przy ponownym uruchomieniu elementy te zachowują takie samo położenie jak przed wyłączeniem. Klimatyzator ma też programator czasowy, który pozwala na ustawienie godziny automatycznego włączenia i wyłączenia. Przydatna okazuje się też funkcja snu. Działa ona w ten sposób, że urządzenie w ciągu dwóch godzin podnosi temperaturę chłodzenia, a w trybie grzania obniża ją, aby zapewnić nam jak najlepsze warunki do odpoczynku. Wentylator pracuje na niskich obrotach, więc nie generuje dużego hałasu w trakcie pracy. Do przydatnych funkcji zalicza się także samoczyszczenie parownika. Tryb ten jest uruchamiany po to, aby osuszyć wymiennik i tym samym ograniczyć rozwój drobnoustrojów. W rezultacie nie trzeba się obawiać o powstawanie nieprzyjemnych zapachów. 

 

Wygoda sterowania

Klimatyzator jest wyposażony w moduł Wi-Fi, który umożliwia sterowanie urządzeniem z poziomu aplikacji zainstalowanej na telefonie albo tablecie. Działa ona na urządzeniach z systemem Android i iOS. Dzięki tej funkcji użytkownik ma możliwość dopasowywania parametrów pracy niezależnie od miejsca, w jakim się znajduje. Dostępne są ustawienia dotyczące oczekiwanej temperatury powietrza, godziny uruchomienia i wyłączenia urządzenia czy trybu pracy. Użytkownicy doceniają również to, że model ma funkcję grzania, co oznacza, że utrzymuje on stałą temperaturę pomieszczenia w jesiennym i zimowym okresie. Tym samym mając klimatyzator nie trzeba się obawiać, że temperatura w domu czy mieszkaniu pod naszą nieobecność znacznie spadnie.

 

 

 

Dodaj komentarz

6 KOMENTARZ

Vega

September 20, 2022 at 8:31 pm

Witam także mam ten klimatyzator niestety jednostka zewnętrzna a dokładnie wentylator głośno działa jak by samolot leciał. Podejrzewam że śmigło wentylatora jest źle wymarzone bo tak hałasuje od początku.

Odpowiadać
Zespół MWW.pl

September 23, 2022 at 8:23 am

Dzień dobry,

Dziękujemy za komentarz.

Pozdrawiamy,
Zespół MWW.pl

Odpowiadać
Slaw

August 17, 2021 at 3:36 pm

Posiadam 2 sztuki i spisują się bd.Przy minus 19 chodziły bez zarzutu w tym roku

Odpowiadać
Zespół MWW.pl

August 19, 2021 at 11:56 am

Dzień dobry,

Dziękujemy za podzielenie się opinią.

Pozdrawiamy,
Zespół MWW.pl

Odpowiadać
Marcin

April 23, 2021 at 7:27 am

Jestem posiadaczem KAISAI FLAY 5,3 KW, w pełni spełnia swoje zadania (moje oczekiwania). Brakuje mi trochę “śnieżyczki i słoneczka” na wyświetlaczu jed. wew. tylko na pilocie mną sprawdzić czy chłodzi czy grzeje. Minusem jest troszkę głośna jedn. zew. przy funkcji grzania!!! WIFI troszkę lipa od miesiąca nie mogę podłączyć do sieci domowej (fakt, że mi nie zależy na wifi było w zestawie fabrycznie).
Daję solidne 4 jako ocenę całościową.

Odpowiadać
Zespół MWW.pl

April 29, 2021 at 9:07 am

Dzień dobry,

Dziękujemy za podzielenie się opinią.

Pozdrawiamy,
Zespół MWW.pl

Odpowiadać