Top 8 firm produkujących grzejnik łazienkowy  

Ostatnio aktualizowane: 24.04.24

 

Chcąc kupić nowoczesny grzejnik łazienkowy, warto zapoznać się z ofertą najbardziej popularnych firm specjalizujących się w produkcji tego typu sprzętów. Inwestowanie w urządzenia sprawdzonych marek często okazuje się najbardziej rozsądne. Firma z odpowiednio długim doświadczeniem wie, czego oczekują klienci i dlatego łatwiej jest jej sprostać ich oczekiwaniom.

 

Blyss

Szukając dobrej jakości grzejnika łazienkowego, warto spojrzeć na produkty oferowane przez firmę Blyss. Zdaniem konsumentów te urządzenia są funkcjonalne, trwałe, a dodatkowo ładnie się prezentują. To wszystkie cechy, jakimi powinien wyróżniać się dobry grzejnik łazienkowy. Do wykonania produktów wykorzystywana jest stal wykazująca odporność na zarysowania. W sklepach można znaleźć grzejniki różniące się nie tylko różnymi wymiarami, ale też kolorami. Blyss oferuje tradycyjne modele w białym kolorze, a także bardziej nowoczesne modele.

Instal Projekt

Wiele dobrych opinii zdobywają też grzejniki łazienkowe Instal Projekt, które zaprojektowano w ten sposób, aby gwarantowały maksymalny komfort cieplny i umożliwiały zawieszenie mokrych ręczników w celu ich wysuszenia. Warto podkreślić, że modele tego producenta wyróżnia atrakcyjny design, a także przystępna cena. W ofercie znajdują się także grzejniki elektryczne, które mogą stanowić dodatkowe lub podstawowe źródło ciepła w łazience. 

 

Purmo

Na szczycie polecanych producentów grzejników łazienkowych znajduje się Purmo, czyli firma ceniona przez wielu konsumentów. W jej ofercie dostępne są różnego rodzaju grzejniki: kanałowe, kolumnowe, łazienkowe, dekoracyjne, płytowe, a także system rurowy i ogrzewanie podłogowe. Korzystając z produktów tej marki, można stworzyć wydajnie działający system grzewczy w całym swoim domu. Wracając do tematu naszego artykułu, czyli grzejników łazienkowych, należy podkreślić, że PURMO produkuje aż 15 modeli, które różnią się pod względem kształtu, wymiarów i mocy cieplnej. W efekcie każdy ma szansę znaleźć produkt, który spełni wszystkie jego oczekiwania. Dostępne są nie tylko klasyczne, ale też dekoracyjne grzejniki, które nadadzą łazience bardziej oryginalny design. Na wszystkie modele udzielana jest 10-letnia gwarancja będąca potwierdzeniem wysokiej jakości wykonania.

 

Radox

Warto zwrócić uwagę także na grzejniki oferowane przez firmę Radox. Na stronie producenta można znaleźć informacje, z których wynika, że aż 65% rocznej produkcji jest eksportowana na rynki zagraniczne (m.in. do Stanów Zjednoczonych, Niemiec, Danii czy Anglii). Oznacza to, że produkty spełniają oczekiwania osób z różnych rejonów świata, a to z kolei pozwala sądzić, że są one wykonywane z najwyższą starannością. W 2005 roku firma Radox oddała do użytku kolejną fabrykę (największą w Europie), która zajmuje się produkcją grzejników polerowanych, chromowanych i paskowanych. Wykorzystuje się w niej wydajne maszyny zapewniające wysoką jakość w procesie produkcji, a także spełniające standardy ochrony środowiska. Potwierdzeniem na to jest zgodność produktów z normą europejską EN 442. Do wyboru mamy grzejniki łazienkowe: żeberkowe, drabinkowe i poziome wykonane ze stali nierdzewnej, miedzi antycznej, szklane lub chromowane.

 

Terma

Przodującym polskim producentem grzejników łazienkowych jest Terma, a jakość jego produktów potwierdzają liczne nagrody (m.in. Złoty instalator czy Jakość roku), a także certyfikat jakości w dziedzinie designu, produkcji i sprzedaży od organizacji Det Norske Veritas. Wybór urządzeń grzewczych jest tak duży, że każdy, bez względu na preferencje i potrzeby, znajdzie odpowiedni dla siebie model. 

 

Termal

Wielu konsumentów twierdzi, że warto zastanowić się nad zakupem grzejnika łazienkowego Termal. Jest to polska firma działająca od 1991 roku, a więc odznaczająca się długoletnim doświadczeniem. Specjalizuje się ona w produkcji grzejników, a także suszarek łazienkowych, dzięki którym dom staje się bardziej funkcjonalny. W oferowanych urządzeniach stosowane są najnowsze rozwiązania mające poprawić efektywność działania. Grzejniki mają atesty Instytutu Techniki Grzewczej i Sanitarnej w Radomiu, co stanowi dowód na to, że warto w nie inwestować. Duży wybór modeli pozwala na idealne dopasowanie systemu grzewczego do naszych potrzeb.

Vasco

Spory wybór grzejników łazienkowych gwarantuje firma Vasco. Obecnie w sklepach dostępnych jest kilkanaście modeli, które różnią się mocą grzewczą i estetyką wykonania. Co więcej, kupujący ma do wyboru wiele atrakcyjnych kolorów, dlatego też możliwe staje się idealne dopasowanie grzejnika łazienkowego nie tylko pod względem wielkości pomieszczenia, ale także stylu, w jakim je wykończono. Produkty tej marki są wykonane z najlepszych gatunkowo materiałów, tak aby na długo zachowały swój początkowy wygląd. 

 

Zehnder

W trakcie poszukiwań idealnego sprzętu do ogrzewania łazienki warto zapoznać się z ofertą szwajcarskiej marki Zehnder, która dostarcza na rynek proste drabinki łazienkowe o klasycznej konstrukcji. Grzejniki tej marki pasują do pomieszczeń urządzonych w różnym stylu. Są one objęte 5-letnią gwarancją, w której zakresie mieści się szczelność i powłoka lakiernicza.

Jesteśmy przekonani, że znając najbardziej cenionych przez konsumentów producentów grzejników łazienkowych, łatwiej będzie podjąć Ci ostateczną decyzję zakupową. Wiedząc, jakie marki są polecane, będziesz mógł skrócić czas poszukiwań. Korzystając np. z wyszukiwarki produktów, zaznaczysz, którzy producenci Cię interesują i w efekcie wyświetlone zostaną tylko urządzenia najwyższej jakości.

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ