Opinie o Terma Zigzag

Ostatnio aktualizowane: 15.06.24

 

Najważniejsze zalety:

Dekoracyjny grzejnik łazienkowy wygląda niestandardowo i efektownie, bo nie ma równo ułożonych żeber. Sprzęt nie tylko pozwala ogrzać pomieszczenie do odpowiedniej temperatury, ale też stanowi ciekawy dodatek do wnętrza. Jest to model przeznaczony do instalacji CO, jednak istnieje możliwość jego rozbudowy do grzejnika elektryczno-wodnego lub użytkowania wyłącznie jako elektrycznego. Produkt jest dostępny w różnych wymiarach.

 

Najważniejsze wady:

Nieliczne opinie Terma Zigzag wskazują na to, że grzejnik łazienkowy jest stosunkowo trudny w instalacji. Jeśli chcemy wymienić system grzewczy w swoim mieszkaniu, lepiej skorzystać z usług fachowca, który wykona pracę dokładnie. Zapewni nam to bezpieczeństwo użytkowania sprzętu.

 

Werdykt: 9.4/10

Grzejnik dekoracyjny zrobiono ze stali. Powierzchnię materiału pokryto dobrej jakości farbą, która nie odpryskuje. Model ma gładką powierzchnię, a dodatkowo szeroko rozstawione żebra, dzięki czemu jego pielęgnacja jest łatwa. Grzejnik można używać nie tylko zimą, ale też w okresie letnim, kiedy chcemy wysuszyć ręczniki czy ubrania.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Jakość wykonania

Ten model dekoracyjny zrobiono z dobrej jakości stali, która nie jest podatna na uszkodzenia mechaniczne. Aby dodatkowo zabezpieczyć powierzchnię i poprawić jej wygląd, pomalowano ją proszkowo. Ważne jest to, że kupujący ma do wyboru grzejniki łazienkowe w różnych kolorach. Produkt jest zgodny z normą PN-EN 422, a dodatkowo ma Atest Higieniczny. Producent gwarantuje 8-letnią gwarancję na grzejnik. Test Terma Zigzag potwierdził, że model nawet po długim czasie użytkowania wygląda jak nowy. Trzeba tylko pamiętać o tym, aby regularnie go czyścić. Nie zajmuje to dużo czasu, a potrzebna jest do tego tylko miękka, lekko zwilżona szmatka.

Uniwersalność

Grzejnik może działać nie tylko w systemie CO, co czyni go bardziej uniwersalnym. Do modelu można podłączyć grzałkę elektryczną, dzięki czemu możliwe będzie ogrzewanie pomieszczenia także poza sezonem grzewczym. Kupujący nie musi się już zastanawiać, czy lepiej wybrać grzejnik CO czy elektryczny, bo może mieć produkt typu 2w1. Takie rozwiązanie jest bardzo praktyczne i coraz więcej osób z niego korzysta. Sprzęt będzie odpowiedni do suszenia ręczników przez cały rok i pozwoli zapobiec rozwijaniu się wilgoci wewnątrz pomieszczenia.

 

Skład zestawu

W komplecie otrzymujemy solidnie zrobiony odpowietrznik. Co więcej, na stałe połączone z grzejnikiem są też konsole mocujące z kołkami rozporowymi. Nie musimy tracić pieniędzy ani czasu na zakup dodatkowych elementów potrzebnych do montażu. Każde ze znajdujących się w zestawie akcesoriów jest wykonane z najwyższą starannością, więc nie ma obaw, że nie będzie dobrze spełniało swojego zadania.

 

Oryginalny design

Według niektórych osób cena Terma Zigzag jest stosunkowo wysoka. Niemniej jednak trzeba wziąć pod uwagę, że jest to model dekoracyjny wyróżniający się atrakcyjnym designem. Szczebelki są ułożone pod lekkim skosem, dlatego też produkt wyróżnia się na tle innych dostępnych w sklepach modeli i zwraca uwagę odwiedzających nas gości. W ofercie producenta znajdują się grzejniki m.in. w kolorze: białym, lawendowym, czerwonym, niebieskim i złotym. Dopasowanie sprzętu do wystroju wnętrza jest łatwe. Grzejnik jest nie tylko potrzebnym elementem wyposażenia łazienki, ale też ciekawym dodatkiem. 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ