Opinie o Terma Vivo

Ostatnio aktualizowane: 21.09.23

 

Najważniejsze zalety:

To grzejnik łazienkowy od doświadczonej firmy działającej na rynku prawie 30 lat. Zna ona potrzeby kupujących, dlatego dostarcza na rynek tylko dobrej jakości produkty. Model pełni nie tylko funkcję grzewczą, ale też dekoracyjną. Na grzejniku może rozwiesić mokre ręczniki, aby szybciej je wysuszyć. Produkt jest pokryty wysokiej jakości farbą, która jest gładka i nie odpryskuje.

 

Najważniejsze wady:

Trzeba pamiętać, że konieczne jest dokupienie zestawu zaworów dostosowanych do rodzaju instalacji i przyłącza. Niektóre osoby o tym zapominają i kiedy chcą przystąpić do montażu, muszą wybierać się do sklepu albo zamawiać potrzebne akcesoria online. 

 

Werdykt: 9.2/10

Temperatura pracy urządzenia wynosi do 95 st. C., a maksymalne ciśnienie robocze to 0,6 Mpa. Grzejnik jest długi i wąski, dlatego idealnie pasuje do niewielkich łazienek. Produkt jest objęty 8-letnią gwarancją producenta. Do wyboru są nie tylko modele w kolorze białym, ale też wielu innych ciekawych odcieniach.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Efektywność działania i wysoka jakość wykonania

Pozytywne opinie Terma Vivo są potwierdzeniem na to, że grzejnik działa efektywnie i jest w stanie w stosunkowo krótkim czasie ogrzać łazienkę. Oznacza to, że nawet jeśli nie mamy dodatkowo ogrzewania podłogowego, po wyjściu spod prysznica czy z wanny nie będziemy odczuwali nieprzyjemnego chłodu. Produkt zrobiono z wytrzymałej stali, na której nie pojawia się korozja ani uszkodzenia mechaniczne. Nawet po wielu latach użytkowania grzejnik wygląda schludnie.

Idealny do małych pomieszczeń

Model nie jest szeroki, ale za to długi. W rezultacie chętnie kupując go osoby, które mają niewielką łazienkę i nie mają miejsca na ustawienie szerszego modelu. Mimo tego, że grzejnik jest wąski, można swobodnie zawiesić na nim mokre ręczniki. Niekiedy sprzęt jest montowany także w korytarzach czy wąskich przejściach.

 

Wieszaki

Konsument może zdecydować się na dokupienie idealnie pasującego do grzejnika wieszaka. Ten dodatek jest praktyczny, a dodatkowo czyni produkt bardziej oryginalnym. W ofercie producenta znajdują się wieszaki: HAPPY SHARK i HAPPY RABBIT, które wzbudzają spore zainteresowanie najmłodszych. To akcesorium można łatwo zamontować na określonej wysokości, najlepiej tak, aby pociecha miała do niego swobodny dostęp i po kąpaniu mogła bez trudu powiesić mokry ręcznik. Demontaż wieszaka jest bardzo prosty.

 

Łatwe czyszczenie

Ze względu na to, że grzejnik na szeroko rozstawione żebra i płaską powierzchnię, jego czyszczenie jest proste. Potwierdza to wykonany przez użytkowników test Terma Vivo. Osoby, które mają ten model w swoich łazienkach, przyznają, że osadzający się na nim kurz nie jest zbyt widoczny. Jego usunięcie zajmuje mało czasu, a potrzebna do tego jest tylko lekko wilgotna i miękka szmatka.

 

Różne wersje kolorystyczne

Dla kupujących bardzo duże znaczenie ma to, że model jest dostępny w wielu wersjach kolorystycznych. Nie trzeba decydować się na standardowy model w kolorze białym, który, choć ma prosty design, nie zawsze pasuje do naszej łazienki. Grzejnik w ciekawym odcieniu będzie idealnym dopełnieniem wystroju pomieszczenia i bez wątpienia skupi uwagę odwiedzających nas gości. Konsumenci doceniają również to, że cena Terma Vivo nie jest wygórowana.

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ