Opinie o Purmo Java

Ostatnio aktualizowane: 15.06.24

 

Najważniejsze zalety:

Grzejnik łazienkowy Purmo jest dostosowany do systemu CO, jednak użytkownik może podłączyć do niego grzałkę elektryczną i w ten sposób użytkować sprzęt niezależnie od pory roku. Wykonanie tej czynności nie jest zbyt skomplikowane. Grzejnik ma lekko odchylone kolektory poziome, co ułatwia zawieszenie na nim ręczników.

 

Najważniejsze wady:

Model jest stosunkowo ciężki, dlatego też do jego instalacji czasami potrzebna jest pomoc dodatkowej osoby. Choć wielu użytkowników przyznaje, że montaż grzejnika nie jest trudny, zdarzają się też i tacy, którzy twierdzą inaczej. Przeprowadzając test montażu Purmo Java, zauważyli oni, że instalacja zajmuje sporo czasu.

 

Werdykt: 9.4/10

Dokładne wymiary grzejnika to: wysokość – 136 cm i długość – 50 cm. Rozstaw przyłączy to 47 cm. Maksymalna temperatura pracy wynosi 110 st. C. Użytkownicy przyznają, że parametry sprzętu są zadowalające. Grzejnik działa efektywnie i w krótkim czasie jest w stanie ogrzać łazienkę.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Profil stalowy

Konsumenci zwracają szczególną uwagę nie tylko na parametry grzejnika łazienkowego, ale także jakość jego wykonania. Jak wiadomo, produkt jest narażony na działanie wilgoci, dlatego też musi być wytrzymały. Do wykonania Purmo Java wykorzystano profil stalowy, więc grzejnik nie ulega zniekształceniom, a co więcej, na jego powierzchni nie pojawiają się ślady korozji. Aby zachować ładny wygląd modelu, wystarczy tylko odpowiednio o niego dbać, co nie wymaga dużych nakładów pracy. Wystarczy tylko od czasu do czasu przecierać jego powierzchnię, a także wykonywać niezbędne czynności konserwacyjne.

Możliwość użytkowania grzejnika poza sezonem

Do grzejnika można podłączyć grzałkę elektryczną i w ten sposób korzystać z niego niezależnie od pory roku. Jeśli będziemy chcieli szybko wysuszyć ręcznik w lecie, a nie będzie możliwości jego zawieszenia na zewnątrz, możemy podłączyć sprzęt do źródła zasilania i poczekać, aż się nagrzeje. Tego typu rozwiązanie jest też bardzo przydatne, kiedy rozpoczynają się chłodne, jesienne wieczory, a uruchomienie pieca nie jest jeszcze opłacalne. Wtedy też biorąc kąpiel, możemy podłączyć grzejnik, aby zapewnić sobie odpowiednie warunki i nie martwić się o to, że w trakcie wychodzenia z wanny będzie nam zimno. Ze względu na funkcjonalność opinie o Purmo Java są pozytywne.

 

Design

Aby pomieszczenie ładnie się prezentowało, każdy znajdujący się w nim element musi być odpowiednio dopasowany. To samo dotyczy grzejników, które niegdyś niemal nie różniły się od siebie designem. Teraz konsument ma do wyboru wiele ciekawie wyglądających modeli. Grzejnik Purmo Java można zamówić nie tylko w standardowym kolorze białym, ale też w innych odcieniach (ponad 220). Każdy, niezależnie od tego, jak chce urządzić swoją łazienkę, znajdzie odpowiedni dla siebie wariant. Produkt ma klasyczny kształt, a żebra są rozstawione w ten sposób, aby zawieszenie mokrego ręcznika nie było żadnym problemem. 

 

Efektywność działania

Konsumenci często decydują się na zakup tego grzejnika, bo wyróżnia go efektywna praca. Sprzęt szybko się nagrzewa, więc już po kilku minutach od jego podłączenia w łazience robi się znacznie cieplej. Jeśli będziemy odpowiednio dbać o grzejnik, możemy mieć pewność, że posłuży nam on przez długi czas. Choć według niektórych osób cena Purmo Java jest nieco wysoka, konsumenci, którzy zdecydowali się na ten produkt, przyznają, że jest to inwestycja na wiele lat.

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ