Opinie o Intex 28404

Ostatnio aktualizowane: 21.09.23

 

Najważniejsze zalety:

Model uznaje się za najlepsze jacuzzi ogrodowe, w którym można się zrelaksować i zapomnieć o stresujących sytuacjach (zarówno w pojedynkę, jak też z bliskimi czy przyjaciółmi). Jest ono wykonane z wytrzymałych materiałów, co gwarantuje odporność na uszkodzenia mechaniczne. W zestawie znajdziemy kilka akcesoriów, które z pewnością się przydadzą.

 

Najważniejsze wady:

Według kupujących wewnątrz basenu nie ma tak dużo miejsca, aby swobodnie mogły w nim wypoczywać 4 osoby. Ograniczona swoboda ruchów znacząco utrudnia zrelaksowanie się w wodzie.

 

Werdykt: 9.8/10

Pojemność jacuzzi wynosi 795 l, a jego całkowite wymiary to: 196 cm x 71 cm. Nie zajmuje ono dużo miejsca w ogrodzie. W zestawie otrzymujemy: torbę do przechowywania basenu, pokrywę, podłogę, zestaw czyszczący, klucz nasadowy oraz paski testowe. Mimo tak dużej liczby elementów dodatkowych cena Intex 28404 pozostaje atrakcyjna.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Wytrzymałość

Do produkcji basenu wykorzystano innowacyjną technologię Fiber-Tech, która pozwoliła na zastąpienie tradycyjnego winylu. Konstrukcja jacuzzi jest oparta na komorach, które są zbudowane z wielu włókien poliestrowych. To sprawia, że model jest trwały, gwarantuje komfort użytkowania i może być używany przez długi czas. Ścianki nie odchylają się, kiedy się o nie opieramy, a to zapobiega ich deformacji. Dołączona do zestawu mata zapewnia ochronę dna przed przypadkowym przebiciem (np. w wyniku nieodpowiednio przygotowanego podłoża).

Intuicyjny panel sterowania

Jacuzzi wyposażono w praktyczny panel sterowania, jego obsługa jest intuicyjna. Ma on wyświetlacz, na którym pokazywana jest aktualna temperatura wody (w stopniach Celsjusza lub Fahrenheita, zależnie od indywidualnych preferencji). Za pomocą panelu możemy sterować dyszami napowietrzającymi, które wypuszczają nagrzane powietrze. Co więcej, możliwe jest samodzielne ustawienie temperatury wody, dostępny zakres to 20 – 40 st. C. W ciągu godziny średnio wzrasta ona o 2,5 st. C. Nie ma ryzyka, że przypadkowo zachlapiemy panel i w ten sposób ulegnie awarii, gdyż został on zabezpieczony plastikową osłonką.

 

Przydatne funkcje

Basen jest godny uwagi ze względu na dużą ilość przydatnych funkcji. Tak twierdzą konsumenci, którzy publikują opinie o Intex 28404. Jacuzzi zostało wyposażone m.in. w pompę basenową o dużej wydajności wynoszącej 1741 l/h. Ma ono też zmiękczacz wody, który obniża poziom jej twardości, jest on połączony z funkcją filtrowania. Kiedy włączymy dysze napowietrzające, wyłączą się one automatycznie po upływie 60 minut. W sytuacji, gdy temperatura wody znacząco się obniży uruchomi się system podgrzewania. To sprawia, że możemy wejść do jacuzzi w dowolnym momencie bez ryzyka, że nie będzie w nim dostatecznie ciepło.

 

Gwarancja bezpieczeństwa

Pokrywa, którą znajdziemy w zestawie nie tylko zabezpiecza wodę przed zanieczyszczeniami i zapobiega jej szybkiemu wychłodzeniu, ale pełni też dodatkową funkcję. Chroni ona przed przypadkowym wpadnięciem do basenu, co na pewno docenią rodzice opiekujący się małymi dziećmi, a także posiadacze domowych zwierząt. Jacuzzi ma również wyłącznik różnicowo-prądowy, który chroni przed porażeniem (zwłaszcza w sytuacjach, gdy nie zadziała samoczynne wyłączenie zasilania). Przeprowadzony wśród konsumentów test Intex 28404 dowiódł, że według nich korzystanie z jacuzzi jest w pełni bezpieczne. Można się w nim całkowicie odprężyć.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ