Opinie o Instal Projekt Ambra

Ostatnio aktualizowane: 29.09.22

 

Najważniejsze zalety:

Czytając opinie o Instal Projekt Ambra, można dojść do wniosku, że produkt spełnia oczekiwania kupujących. Grzejnik łazienkowy szybko się nagrzewa, dzięki czemu nie trzeba długo czekać, aby w pomieszczeniu zaczęło robić się ciepło. Model ma smukłą konstrukcję. Dzięki temu, że jego głębokość jest niewielka, nie zajmuje dużo miejsca i nadaje się do mniejszych łazienek.

 

Najważniejsze wady:

Grzejnik jest dostępny w białym kolorze. Konsumenci zwracają uwagę na to, że z tego powodu osadzający się na rurkach kurz jest dobrze widoczny. Podczas sprzątania łazienki warto więc pamiętać o regularnym czyszczeniu powierzchni grzejnika.

 

Werdykt: 9.4/10

Dla wielu osób Instal Projekt Ambra to najlepszy grzejnik łazienkowy. Dobre opinie na temat produktu wynikają z pewnością z atrakcyjnego stosunku ceny do jakości jego wykonania. Model jest tak skonstruowany, aby na rurkach można było bez problemu powiesić mokry ręcznik czy nawet suszyć ubrania. W zestawie znajdują się potrzebne elementy montażowe.

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Instalacja

Grzejnik jest przystosowany do podłączenia do instalacji wodnej poprzez wejście dolne standardowe. Można także wykorzystać wejście krzyżowe z zasilaniem po prawej lub lewej stronie od góry. Osoby przeprowadzające test grzejnika Instal Projekt Ambra potwierdziły, że montaż nie jest skomplikowany, tym bardziej, jeśli ktoś ma już jakieś doświadczenie w wykonywaniu tego typu prac. Istotną zaletą jest to, że do grzejnika można podłączyć grzałkę elektryczną i tym samym korzystać z niego także poza sezonem grzewczym. Istnieje też możliwość regulowania odległości grzejnika od ściany na etapie jego instalacji. To daje pewność, że model zostanie zamontowany w najbardziej dogodny dla nas sposób.

Solidne wykonanie

Cena Instal Projekt Ambra jest przystępna, bo wynosi tylko trochę ponad 200 zł. Biorąc pod uwagę wysoką jakość wykonania produktu, trzeba przyznać, że to atrakcyjna oferta. Do wykonania tego grzejnika wykorzystano najwyższej jakości materiały, więc nawet po kilku latach użytkowania wygląda on, jak nowy. Na powierzchni grzejnika nie widać zarysowań ani śladów korozji. Ma on gładką powierzchnię, więc łatwo usuwa się z niego kurz i inne nieczystości. Rury są tak rozmieszczone, aby można było wykorzystać grzejnik także do suszenia ręczników i ubrań.

 

Design

Model jest doceniany również za prosty design. Grzejnik łazienkowy ma klasyczną budowę, rury są rozmieszczone na tyle daleko od siebie, aby można było wygodnie zawiesić ręcznik. Z uwagi na to, że produkt występuje w białym kolorze, pasuje niemal do każdego wnętrza.

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ