Opinie o Devireg Touch

Ostatnio aktualizowane: 21.09.23

 

Najważniejsze zalety:

Sprzęt można łatwo dopasować do innych elementów wyposażenia wnętrza. Wszystko ze względu na to, że jest on dostępny w trzech kolorach do wyboru. Jak przyznają konsumenci, obsługa termostatu nie sprawia żadnego problemu. Publikowane na temat urządzenia Devireg Touch opinie są pozytywne także z uwagi na dużą ilość przydatnych funkcji.

 

Najważniejsze wady:

Czasami zdarza się, że termostat elektroniczny nie działa tak, jak powinien i mimo ustawionej temperatury nie uruchamia ogrzewania w odpowiednim momencie. W takiej sytuacji koniecznością jest zresetowanie urządzenia i ponowne zaprogramowanie go.

 

Werdykt: 9.4/10

Termostat służy do sterowania systemem ogrzewania podłogowego. Jest on dotykowy, można go obsługiwać za pomocą specjalnej aplikacji. Sprzęt jest sprzedawany w trzech wersjach kolorystycznych, czyli: białej, czarnej oraz śnieżnobiałej. Jego wymiary są równe: 8,5 cm x 8,5 cm x 2 cm. Model jest przystosowany do montażu podtynkowego.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Dwa czujniki

Termostat jest wyposażony w dwa czujniki: podłogowy i powietrza. Test Devireg Touch dowiódł, że za sprawą takiego rozwiązania mamy zagwarantowany odpowiedni poziom komfortu, niezależnie od pory roku. Dzięki urządzeniu temperatura jest dobrze dopasowana do panujących w domu warunków. Nie ma ryzyka, że będziemy odczuwać nieprzyjemny chłód lub w danym pomieszczeniu zrobi się zbyt gorąco. Temperaturę można zmieniać w zakresie od 5 do 35 st. C.

Łatwa obsługa

Obsługa sprzętu nie sprawi problemu żadnemu z domowników, co wynika m.in. z dotykowego ekranu. Z termostatu korzysta się w podobny sposób, co z tabletu czy smartfona. Ważne jest to, że przed zakupem urządzenia możemy sprawdzić, jak się nim steruje. Wystarczy pobrać aplikację na swój telefon lub komputer, która pozwoli na zapoznanie się ze wszystkimi opcjami dostępnymi w menu. Ekran sprzętu jest podświetlany, więc nawet w nocy bez trudu zmienimy ustawienia, jeżeli pojawi się taka konieczność.

 

Innowacyjność

Termostat jest nowoczesnym urządzeniem wykorzystującym przydatne technologie i funkcje. Jednak cena Devireg Touch nie jest wysoka, dlatego każdy z nas może sobie pozwolić na zakup tego urządzenia. Wyposażono je w zabezpieczenie przed dziećmi, więc nie ma ryzyka, że podczas zabawy maluchy zmienią optymalne ustawienia lub doprowadzą do awarii sprzętu. Termostat pozwala na określenie temperatury komfortowej i ekonomicznej osobno dla każdego dnia tygodnia. Funkcje takie jak Otwarte okno dają możliwość obniżenia kosztów związanych z ogrzewaniem. Możemy mieć pewność, że system podłogowy będzie włączał się tylko wtedy, gdy stanie się to konieczne.

 

Mało kłopotliwy montaż

Wiele osób twierdzi, że montaż urządzenia nie jest bardzo kłopotliwy. Może on być wykorzystany w pracującej już instalacji grzewczej, a więc daje możliwość rozbudowania systemu o dodatkowe, zaawansowane funkcje oszczędzania energii. Tym samym rachunki za ogrzewanie mogą stać się nieco niższe, a mimo to przebywanie w domu będzie zawsze w pełni komfortowe. Termostat może być zamontowany w ramce wielu różnych producentów osprzętu elektrycznego. W dodatku bez trudu dostosujemy go do czujnika podłogowego, niezależnie od marki. Nie ma też żadnego problemu z dopasowaniem sprzętu do przełączników i gniazd, które już zostały zamocowane na ścianie.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ