Opinie o Vidos M670W

Ostatnio aktualizowane: 15.06.24

 

Najważniejsze zalety:

Z instalacją wideodomofonu na pewno poradzi sobie każdy z nas, zwłaszcza że panel zewnętrzny jest przystosowany do montażu natynkowego. Jak wykazały opinie o Vidos M670W, sprzęt jest też bardzo łatwy w obsłudze. Dzięki niemu możemy szybko sprawdzić, kto dzwoni do drzwi i zdecydować, czy jest to znana nam osoba.

 

Najważniejsze wady:

Przeprowadzony test Vidos M670W wykazał, że urządzenie nie jest pozbawione wad. Część konsumentów uważa, że podświetlenie klawiatury i dzwonka na panelu zewnętrznym jest zbyt słabe, przez co trudno jest im wpisać kod otwierający bramkę.

 

Werdykt: 9.4/10

Wideodomofon zapewnia podgląd obrazu zarówno w dzień, jak i w nocy, za co odpowiadają wbudowane diody podczerwieni. Pozwala on na sterowanie bramą, a także ustalenie kodu do drzwi, co zmniejsza ryzyko przedostania się do środka niepożądanych osób. Sprzęt został dobrze zabezpieczony przed działaniem niekorzystnych czynników zewnętrznych. Co ważne, cena Vidos M670W nie jest wysoka.

 

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Głośnomówiący monitor

W skład zestawu wchodzi panel zewnętrzny oraz głośnomówiący monitor z kolorowym ekranem o przekątnej 7 cali. Zapewnia on obraz w rozdzielczości 800 x 600 pikseli, więc widoczne są wszystkie szczegóły. Nie powinniśmy mieć problemu z rozpoznaniem kto dzwoni do drzwi, dlatego uważa się, że sprzęt marki Vidos to dobry wideodomofon. Możemy swobodnie regulować podstawowe parametry działania monitora, czyli jasność i kolor, głośność dzwonka, a także głośność rozmowy. Aby dowiedzieć się, kto próbuje przedostać się na naszą posesję, nie musimy podnosić słuchawki, wystarczy wcisnąć odpowiedni przycisk. To dla wielu osób bardziej komfortowe i praktyczne rozwiązanie. Z obsługą wideodomofonu dobrze radzą sobie dzieci i osoby starsze. Monitor elegancko prezentuje się na ścianie, został wykonany z tworzywa nano glass.

Solidna stacja bramowa

Jednoabonamentowa stacja bramowa, którą podłącza się do głośnomówiącego monitora, jest wykonana z utwardzonego stopu aluminium. To sprawia, że nie wpływa na nią negatywnie deszcz, śnieg, niska temperatura ani promieniowanie UV. W górnej części stacji znajduje się kamera z 3,6 mm obiektywem, którego kąt widzenia jest równy ok. 87 stopni. Możemy go regulować w poziomie i w pionie do 10 stopni. Sprzęt jest zrobiony w taki sposób, aby nie został zniszczony przez wandali. Na przednim panelu stacji umieszczono przycisk dzwonka, a także klawiaturę. Jeśli uznamy to za konieczne, możemy ustalić własny kod otwierający bramkę. Urządzenie obsługuje rygle rewersyjne, a także zwory elektromagnetyczne. Co więcej, może ono pracować w trybie bistabilnym. Co to oznacza? Jednorazowe wpisanie kodu zwalnia elektrozaczep w bramce, a ponowne zamyka go. Możemy sami ustalić, przez jaki czas elektrozaczep będzie otwarty (1 – 99 sekund).

 

Gwarancja bezpieczeństwa

Po zamontowaniu zestawu możemy przestać martwić się o bezpieczeństwo swoich bliskich. Daje on podgląd na to, co dzieje się przy bramce, dlatego w razie potrzeby możemy szybko powiadomić odpowiednie służby. Urządzenie przystosowano do tego, aby można było rozbudować cały system o kamerę CCTV. Poza tym możemy podłączyć nie jedną, ale dwie stacje bramowe, a także trzy monitory pełniące funkcję unifonu.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ