Opinie o Sharp CV-P10PR

Ostatnio aktualizowane: 21.09.23

 

Najważniejsze zalety:

Klimatyzator przenośny Sharp nie zajmuje zbyt dużo miejsca w pomieszczeniu. Został on wyposażony w technologię Plasmacluster, w efekcie czego neutralizuje krążące w powietrzu zanieczyszczenia. W podstawie urządzenia są kółka, dlatego możemy przesuwać je po podłodze. To udogodnienie dla osób, które nie mają dużo siły lub nie mogą dźwigać ciężkich przedmiotów ze względu na zdrowie.

 

Najważniejsze wady:

Sprzęt można obsługiwać przy pomocy pilota, który znajduje się w zestawie. Jednak poddane analizie opinie o Sharp CV-P10PR pokazały, że przyciski czasami się zacinają i trzeba je wcisnąć kilka razy, aby włączyć wybraną opcję.

 

Werdykt: 9.4/10

Klimatyzator ma kompaktowe wymiary, jest lekki, a ponadto praktyczny. Szybko obniża on temperaturę w pomieszczeniu, co pozwala przetrwać letnie upały. Ważne jest to, że sprzęt nie generuje dużego hałasu podczas pracy, więc nikomu nie powinien przeszkadzać. Konsumenci przyznają też, że cena Sharp CV-P10PR nie jest wygórowana, dlatego warto rozważyć jego zakup.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Odpowiedni sprzęt dla alergików

Z uwagi na wykorzystaną technologię Plasmacluster, sprzęt jest polecany do domów zamieszkiwanych przez alergików. To specjalny system filtracji oraz jonizacji powietrza, który generuje jony ujemne. Pozwala to na zneutralizowanie większości alergenów i zanieczyszczeń, takich jak: bakterie, wirusy, pyłki, roztocza, cząsteczki kurzu itp. Osoby borykające się z różnego rodzaju alergiami mogą poczuć się lepiej w swoim domu, ponieważ nie pojawia się u nich problem choćby z podrażnieniem górnych dróg oddechowych. Warto podkreślić, że klimatyzator zdobył atest Państwowego Zakładu Higieny. Za sprawą urządzenia w pomieszczeniu tworzy się bardziej przyjazny mikroklimat.

Łatwe przenoszenie

Przenoszenie sprzętu z miejsca na miejsce nie stanowi żadnego problemu, również w pojedynkę. Kółka w podstawie pozwalają na szybkie przesunięcie klimatyzatora, w razie potrzeby możemy go trzymać za uchwyt umieszczony w górnej części obudowy. Zależnie od własnych potrzeb, urządzenie można ustawić w salonie, sypialni, kuchni lub innym pomieszczeniu, w którym zamierzamy przebywać przez dłuższy czas. Klimatyzator ma kompaktowe wymiary (83 cm x 50 cm x 45 cm), więc nie musimy się martwić, że będzie nam przeszkadzać.

 

Timer

Urządzenie jest wyposażone w 12-godzinny timer. Możemy go zaprogramować, tak aby wyłączył się sam o określonej godzinie. Kiedy temperatura w domu jest wysoka, możemy zostawić klimatyzator włączony bez obaw o znaczący wzrost rachunków za zużycie energii elektrycznej. Wystarczy odpowiednio ustawić timer, aby sprzęt przestał chłodzić powietrze za kilka godzin. Przeprowadzony test Sharp CV-P10PR pokazał, że to jeden z najbardziej istotnych atutów modelu.

 

Cicha praca

Nawet jeżeli klimatyzator będzie pracować przez wiele godzin bez przerwy, żaden z domowników nie powinien skarżyć się na zakłócanie jego spokoju. Maksymalny poziom generowanego hałasu wynosi 65 dB, a w trybie Quiet jest on równy 48 dB. Dźwięków wydawanych przez urządzenie nie powinny bać się małe dzieci ani zwierzęta domowe. Należy dodać, że przy włączonym klimatyzatorze można swobodnie rozmawiać z bliskimi, oglądać telewizję czy relaksować się przy książce. Również zasypianie przy działającym sprzęcie nie jest trudne, potwierdza to większość użytkowników. To praktyczny model, który na pewno okaże się bardzo przydatny latem i wczesną jesienią.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ