Najlepszy klimatyzator przenośny z funkcją grzania

Ostatnio aktualizowane: 15.06.24

Tabela porównawcza

 

Zalety
Wady
Podsumowanie
Oferty

Najlepszy produkt

Zalety

Klimatyzator wyróżnia się prostym i nowatorskim wyglądem, który pozwala ustawić urządzenie w każdym pomieszczeniu niezależnie od stylu. Ekologiczny czynnik chłodniczy R290 jest bezpieczny dla środowiska. Najnowsza technologia pozwoliła w tak małym urządzeniu umieścić aż 4 funkcje, klimatyzator chłodzi, grzeje, osusza powietrze i wentyluje.

Wady

Urządzenie w zależności od trybu pracy generuje hałas na poziomie 65 dB. Może to przeszkadzać osobom nieprzyzwyczajonym do pracy z hałasującym urządzeniem za plecami.

Podsumowanie

Blaupunkt ma wyświetlacz LCD i pilot zdalnego sterowania, dzięki czemu obsługa urządzenia jest prosta, a przede wszystkim wygodna. Dodatkowo możemy skorzystać z funkcji sterowania głosem i smartfonem poprzez aplikację.

Drugi wybór

Zalety

Urządzenie ma funkcję, która pozwala osuszyć pomieszczenie bez potrzeby chłodzenia. Wyposażony w 2 filtry HEPA może pracować jako oczyszczacz powietrza, który dodatkowo nawilża. Wszystkie funkcje, których jest aż 5 działają niezależnie od siebie. Model jest wyposażony w 24 godzinny timer, kółka jezdne oraz pilot do zdalnego sterowania.

Wady

Mini klimatyzator może skutecznie działać w pomieszczeniu o powierzchni do 9 m2.

Podsumowanie

Jest to sprzęt idealny dla osób, które poszukują klimatyzacji z niezależną funkcją osuszania powietrza. Wymiary Supercool to 28,5 cm x 37,5cm x 50 cm.

Rozważ też

Zalety

Rotenso wyposażono we wszystkie najpotrzebniejsze funkcje. Filtr elektrostatyczny HD iAIR oczyszcza powietrze z zanieczyszczeń. Jest to bardzo przydatna funkcja, szczególnie jeśli w domu są małe dzieci. Troskliwych rodziców na pewno przekona atest PZH i funkcja snu, po włączeniu której urządzenie działa znacznie ciszej.

Wady

Klimatyzator zużywa dużo prądu, co można zauważyć po rachunkach za energię elektryczną. Moc podczas chłodzenia wynosi 3400 W. Funkcja grzania zużywa 2931 W mocy.

Podsumowanie

Klimatyzator jest w stanie ochłodzić pomieszczenie o powierzchni od 30 do 35 m2. Oznacza to, że model można bez problemu ustawić w salonie i cieszyć się przyjemnym chłodem.

 

 

Klimatyzatory przenośne z funkcją grzania – ranking

 

 

Tosot TPH12AL

 

Wymiary klimatyzatora Tosot TPH12AL wynoszą 39 cm x 40 cm x 80. Jest to kompaktowy produkt, który zmieści się w każdym pomieszczeniu. Kompaktowość nie przekłada się jednak na wydajność. Moc sprzętu to 3,5 kW, a specjalnie wyprofilowany kąt nawiewu sprawia, że temperatura w pomieszczeniu obniża się już po kilku minutach.

Jest to produkt, który waży 39 kg, lecz dzięki czterem kółkom oraz smukłej budowie przenoszenie go nie sprawia żadnego problemu. Jeżeli chodzi o chłodzenie, to zakres działania sprzętu wynosi od 16 st. C do 35 st. C. Klimatyzator ma również funkcję grzania, której zakres to: od 10 st. C do 27 st. C. Oznacza to, że urządzenie nadaje się do użytku przez cały rok.

Do zestawu dołączono panel sterowania, który możemy umieścić również w obudowie sprzętu, a obsługa jest bardzo łatwa. Właśnie dlatego prezentowany klimatyzator jest bardzo często wybierany przez konsumentów. Innym powodem jest efektywne działanie sprzętu.

 

 

 

 

Blaupunkt Moby Blue 1012 Wifi

 

Blaupunkt Moby Blue 1012 Wifi to wielofunkcyjny sprzęt, który sprawi, że w naszym domu zawsze będzie przyjemnie. Klimatyzator oprócz funkcji schładzania ma również funkcję grzania, osuszania i wentylacji. W jednym sprzęcie mamy kilka urządzeń, dzięki czemu zaoszczędzimy miejsce w naszym domu oraz pieniądze. Zakres temperatury chłodzenia klimatyzatora można regulować w zakresie od 18 st. C do 32 st. C. Mamy również do wyboru 3 różne prędkości wentylatora. Zakres grzania wynosi od 13 st. C do 27 st. C.

Wielu użytkowników podkreśla, że użytkowanie prezentowanego sprzętu jest bardzo łatwe. Wystarczy ściągnąć na telefon przeznaczoną do tego celu aplikację i z jej pomocą ustawić odpowiednią temperaturę, nawet będąc daleko od domu. Urządzenie jest wyposażone w filtr, na którym zatrzymują się pyłki oraz alergeny. Możemy regularnie myć ten element.

Jest to urządzenie, które charakteryzuje się bardzo cichą pracą. Użytkownicy przyznają, że prezentowany klimatyzator ma bardzo łatwy system obsługi, a także wiele użytecznych funkcji.

 

 

 

 

Torell Starslim 35H

 

Torell Starslim 35H to klimatyzator przenośny, którego moc chłodzenia oraz grzania wynosi ponad 3 kW. Oznacza to, że nawet w przypadku dużych pomieszczeń urządzenie jest w stanie szybko dopasować temperaturę do naszych preferencji. Jest to stosunkowo duże urządzenie, które można łatwo przetransportować ze względu na obecność kółek.

Jest to sprzęt wyposażony w funkcję timera, którą możemy ustawić nawet na 24 godziny przed rozpoczęciem działania klimatyzatora. Dlatego powrót latem z pracy do chłodnego domu nie musi być już tylko marzeniem. Produkt ma zabezpieczenie przed przegrzaniem, więc nie musimy się martwić, że ulegnie on awarii.

Prezentowany klimatyzator przenośny z funkcją grzania w dobrej cenie ma również funkcję 3 stopniowego wentylatora oraz osuszanie. Jest to dobrze prezentujący się sprzęt, który jest obsługiwany dołączonym do niego pilotem. Klimatyzator jest zazwyczaj chwalony za wielofunkcyjność oraz za możliwość ustawienia timera.

 

 

 

 

Jaki klimatyzator przenośny z funkcją grzania wybrać?

 

Klimatyzator przenośny to bardzo użyteczne urządzenie. Ze względu na mobilność możemy przenosić go z pomieszczenia do pomieszczenia. Co ważne, nie musimy tracić czasu na montaż oraz demontaż. Niektóre modele mają również funkcję grzania, co powoduje, że mogą być dodatkowym źródłem ciepła w zimne dni. Zastanawiasz się nad kupnem takiego urządzenia? Przed podjęciem decyzji przeczytaj nasz poradnik, w którym znajdziesz kilka cennych rad na temat klimatyzatorów przenośnych.

Jeżeli decydujemy się urządzenie mobilne, to bardzo ważna jest jego waga. Zazwyczaj sprzęt waży od 10 kg do 40 kg. Najlepszy przenośny klimatyzator z funkcją grzania w 2024 roku jest łatwy w transporcie. Sprawdź, czy jest wyposażony w uchwyt oraz kółka – elementy te pozwalają przenieść sprzęt do innego pomieszczenia.

Jeżeli chodzi o moc chłodzenia, to parametr ten zależy głównie od wielkości pomieszczeń, w jakich klimatyzatory się znajdują. Mały pokój nie potrzebuje urządzenia z mocą większą niż 2 kW, ponieważ jest ona wystarczająca, aby szybko go ochłodzić. Jeżeli jednak wymiary pomieszczenia przekraczają 4 m x 4 m, to lepiej zainwestować w urządzenie o mocy 4 kW – 5 kW.

Jeżeli chodzi o funkcję ogrzewania powietrza, to maksymalna temperatura wynosi około 20 st. – 30 st. Jeżeli decydujesz się na sprzęt z taką funkcją, to zadbaj również o obecność filtra, który nie tylko zapewni pomieszczeniu wilgoć, ale również zapobiegnie rozprzestrzenianiu się alergenów oraz roztoczy.

 

 

Dodaj komentarz

2 KOMENTARZ

Sylwia

May 26, 2023 at 5:38 pm

mam dokładnie ten model Blaupunkt kupiliśmy w tamtym roku w sklepie Mateko- świetny klimatyzator polecam wydajny i nieuciążliwie głośny

Odpowiadać
Zespół MWW.pl

June 19, 2023 at 9:21 am

Dzień dobry,

Dziękujemy za komentarz i rekomendację.

Pozdrawiamy,
Zespol MojeWygodneWnetrze.pl

Odpowiadać