Opinie o Rotenso Zico Z35W

Ostatnio aktualizowane: 24.04.24

 

Najważniejsze zalety:

Klimatyzator przenośny jest praktyczny, ponieważ umożliwia nie tylko efektywne chłodzenie pomieszczenia, ale też ma funkcję ogrzewania, osuszania i wentylowania. Jeśli urządzenie przestanie działać na skutek zaniku napięcia, system auto restartu przywróci wybrane wcześnie parametry pracy. U podstawy modelu znajdują się płynnie działające kółka ułatwiające jego przemieszczanie.

 

Najważniejsze wady:

W Internecie można znaleźć opinie o Rotenso Zico Z35W, a niektóre z nich sugerują, że sprzęt generuje stosunkowo duży hałas, który na początku bywa nieco irytujący. Z czasem można się jednak do niego przyzwyczaić. Pamiętajmy, że intensywność generowanego dźwięku jest uzależniona od wybranych ustawień.

 

Werdykt: 9.3/10

Klimatyzator jest dostosowany do chłodzenia pomieszczeń, których powierzchnia wynosi od 20 m2 do 35 m2. Jest on wykorzystywany w domu i w biurach. Urządzenie ma białą obudowę, dlatego zazwyczaj bardzo ładnie komponuje się z resztą wyposażenia znajdującego się w pokoju. W zestawie znajduje się pilot zdalnego sterowania.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Funkcjonalność

Jak potwierdza test Rotenso Zico Z35W, model jest funkcjonalny, dlatego kupujący są zadowoleni z jego użytkowania. Urządzenie ma nie tylko funkcję chłodzenia, grzania, oczyszczania i wentylowania, ale też programator czasowy, dzięki któremu możemy ustawić, w jakim czasie sprzęt ma być aktywny. Dodatkowo, jeśli dojdzie do jego wyłączenia na skutek brak prądu, po zakończeniu przerwy w dostawie energii wybrane przez nas ustawienia zostaną automatycznie przywrócone. Użytkownik ma możliwość skorzystania z funkcji snu. Dobiera ona parametry urządzenia (prędkość i temperaturę pracy) w ten sposób, aby zapewnić odpowiednie warunki do snu.

Filtr

Klimatyzator przenośny oddziałuje na jakość powietrza w naszym domu, a żeby jego praca była efektywna, wyposażono go w dobrej jakości filtr elektrostatyczny. Jest on uznawany za jeden z najskuteczniejszych sposobów do walki z różnego rodzaju zanieczyszczeniami. Filtr pracuje w ten sposób, że wyładowania elektrostatyczne oddziałują na naładowane dodatnio lub ujemnie cząsteczki. Zanieczyszczenia są w ten sposób usuwane, więc możemy cieszyć się dobrej jakości powietrzem w swoim domu.

 

Łatwe sterowanie

W zestawie znajduje się pilot zdalnego sterowania, aby można było zmieniać ustawienia sprzętu, nie podnosząc się z kanapy. Zdaniem użytkowników pilot jest solidnie wykonany, a jego przyciski są nie tylko dobrze oznaczone, ale też płynnie działające. Na jego obudowie znajduje się niewielki wyświetlacz. Pilot zdalnego sterowania jest mały, ale poręczny. Obsługa urządzenia jest możliwa nawet bez wcześniejszego czytania instrukcji, co dowodzi jej intuicyjności. Warto jednak zapoznać się z dołączoną do zestawu ulotką informacyjną, aby poznać dokładnie wszystkie dostępne w klimatyzatorze funkcje.

 

Prosty design

Model ma białą obudowę, na której nie ma żadnych zbędnych zdobień. W efekcie klimatyzator ma prosty design i dlatego też można umieścić go w każdym pomieszczeniu, mając pewność, że będzie on do niego pasował. Jakość wykonania obudowy jest bardzo dobra, o czym świadczy to, że na jej powierzchni nie pojawiają się zarysowania. Cena Rotenso Zico Z35W nie jest zbyt wysoka, jeśli weźmiemy pod uwagę wszystkie zalety sprzętu, czyli przede wszystkim jakość jego wykonania, efektywność działania i estetyczne wykończenie.

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ