Opinie o Rea Madox

Ostatnio aktualizowane: 21.09.23

 

Najważniejsze zalety:

Prezentowana kabina prysznicowa bez brodzika została zrobiona ze szkła hartowanego o grubości równej 6 mm. To wytrzymały materiał, na którym po dłuższym czasie użytkowania nie widać śladów zarysowań czy innych uszkodzeń mechanicznych. Na szkle hartowanym jest specjalna powłoka Easy Clean, dzięki której brud nie przylega tak łatwo do powierzchni, dlatego też utrzymanie kabiny w czystości jest łatwiejsze.

 

Najważniejsze wady:

W Internecie można znaleźć opinie Rea Madox, w większości są one pozytywne. Zdarzają się jednak kupujący, którym nie podoba się to, że dołączona do zestawu instrukcja nie zawiera wszystkich potrzebnych informacji. 

 

Werdykt: 9.4/10

Kabina prysznicowa jest dostosowana do montażu na posadzce lub brodziku, w zależności od potrzeb. To podoba się użytkownikom. Kupujący doceniają również to, że produkt ma prosty design, więc łatwo dopasować go do wystroju każdej łazienki. Kabina prysznicowa elegancko się prezentuje i można bez problemu dobrać do niej inne pasujące elementy.

 

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Wymiary

Kabina prysznicowa ma kształt prostokąta, dzięki temu prezentuje się nowocześnie. Dokładne wymiary produktu to: 80 cm x 100 cm x 190 cm. To daje pewność, że w kabinie prysznicowej będziemy mogli bez trudu przyjąć wygodną pozycję podczas kąpieli, bez obaw o to, że w trakcie jakiegokolwiek ruchu od razu będziemy obijać się o drzwi (tak jak to jest w przypadku małych modeli).

Wykonanie

Na uwagę zasługuje wykonanie, które zgodnie z tym, co pokazał test Rea Madox, jest bardzo dobre. Do produkcji kabiny prysznicowej wykorzystano wytrzymałe szkło hartowane o grubości równej 6 mm. Jest to materiał, na którym nie pojawiają się nieestetycznie wyglądające zarysowania. Dodatkowo warto wspomnieć o tym, że z uwagi na trwałość, szkło jest bezpieczne. Nie ma ryzyka, że materiał zacznie się kruszyć i będzie stanowił zagrożenie dla osób korzystających z kabiny prysznicowej. Zastosowane szkło jest przezroczyste. Warto podkreślić też, że model jest wyposażony w wytrzymałe uchwyty chromowane, które są odpowiednio duże i dlatego wygodnie się z nich korzysta. Zawiasy również są chromowane, działają one płynnie i pozwalają na szybkie i ciche otwieranie drzwiczek.

 

Powłoka Easy Clean

W końcowej fazie produkcji na kabinę prysznicową została naniesiona specjalna powłoka Easy Clean, która skutecznie zabezpiecza przed osadzaniem się zabrudzeń. W rezultacie utrzymanie produktu w czystości jest zdecydowanie prostsze. Dzięki powłoce woda skrapla się na powierzchni, a później z niej spływa, nie zostawiając żadnych śladów. Nie trzeba używać mocnych detergentów, aby bez trudu zachować odpowiedni poziom higieny w swojej łazience. 

 

Montaż

Kabina jest przystosowana do montażu na posadzce lub brodziku, więc można uznać ją za uniwersalny model. Na spodzie produktu umieszczona została silikonowa uszczelka, która umożliwia odpowiednią instalację, bez względu na wybór sposobu montażu. W komplecie znajduje się też mosiężny uchwyt i listwa progowa o grubości 8 mm. Trzeba też przyznać, że cena Rea Madox nie jest wysoka, biorąc pod uwagę w szczególności wymiary kabiny i jakość jej wykonania.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ