Opinie o Ravanson KR-7010

Ostatnio aktualizowane: 24.04.24

 

Najważniejsze zalety:

Z uwagi na to, że klimatyzator przenośny ma 3 prędkości nawiewu, można w łatwy sposób dostosować go do naszych potrzeb. Umieszczone u podstawy kółka płynnie się obracają, nie rysują podłogi i nie ścierają się. Dodatkowo na obudowie znajdują się odpowiednio wyprofilowane uchwytu ułatwiające przenoszenie klimatyzatora. 

 

Najważniejsze wady:

Obudowa jest podatna na drobne zarysowania, dlatego po pewnym czasie urządzenie może nie prezentować się tak dobrze jak w momencie zakupu. Ważne jest więc to, aby do czyszczenia sprzętu używać miękkiej szmatki i zachować ostrożność w trakcie jego przenoszenia.

 

Werdykt: 9.8/10

Sprzęt waży niewiele ponad 6 kg, więc jego przenoszenie jest wygodne. Model ma funkcję timera, więc można ustawić czas jego działania i w ten sposób zapewnić sobie większy komfort użytkowania. Ochrona przed przegrzaniem gwarantuje sprawne działanie klimatyzatora, a co więcej gwarantuje bezpieczeństwo jego użytkownikom.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Gwarancja wysokiej jakości powietrza

Model nawilża powietrze w pomieszczeniu, a także je filtruje, dzięki czemu jest ono pozbawione zanieczyszczeń. W efekcie w pomieszczeniu przyjemniej pachnie, a osoby w nim przebywające mają zapewnione odpowiednie warunki. Istotne jest również to, że klimatyzator może działać jako wentylator, a jego prędkość jest regulowana. Jak nietrudno zauważyć urządzenie ma sporo przydatnych funkcji, dlatego też cena Ravanson KR-7010 wydaje się odpowiednia.

Wygodne sterowanie

Istnieje możliwość sterowania sprzętem na dwa sposoby: przy wykorzystaniu umieszczonych na obudowie przycisków lub dołączonego do zestawu pilota. Jeśli oglądamy telewizję lub czytamy książkę i nie mamy siły, aby podejść do klimatyzatora, możemy sięgnąć po pilota i szybko włączyć chłodzenie lub zmienić wybrane wcześniej ustawienia. Znajdujące się na obudowie przyciski płynnie działają, więc nie trzeba ich zbyt mocno naciskać. Pilot zdalnego sterowania jest lekki i poręczny. Wiele osób podziela zdanie, że warto zainwestować w przenośny klimatyzator Ravanson KR-7010. Opinie, jakie można przeczytać w Internecie, potwierdzają, że system obsługi jest intuicyjny. Sprzęt będzie mogła bez problemu ustawić nawet starsza osoba, która nigdy wcześniej nie korzystała z żadnego klimatyzatora.

 

Mobilność

Często osoby szukające dobrej jakości urządzenia nie tylko zwracają uwagę na solidność jego wykonania, ale też mobilność. Wybierając klimatyzator Ravanson KR-7010, możesz być pewien, że jego przenoszenie nie sprawi Ci żadnego kłopotu. Chcąc zainstalować sprzęt w innym pokoju, nie będziesz musiał korzystać z pomocy drugiej osoby. Przy podstawie umieszczono 4 sprawnie działające kółka. Nie ścierają się one zbyt szybko ani nie generują nieprzyjemnego dźwięku. Jeśli chcemy przesunąć klimatyzator, wystarczy, że lekko popchniemy go w odpowiednią stronę.

 

Energooszczędność

Warto wspomnieć o tym, że prezentowany klimatyzator powietrza jest energooszczędny. Do chłodzenia pomieszczenia wykorzystuje on tylko wodę, więc nie ma konieczności inwestowania w drogie czynniki chłodzące. Moc urządzenia wynosi 60 W. Producent zapewnia o niskim zużyciu prądu. Osoby, które wykonały test Ravanson KR-7010, potwierdzają, że klimatyzator nie pobiera zbyt dużo energii. Rachunki za prąd nie są znacznie wyższe niż przed rozpoczęciem korzystania z urządzenia. Dodatkowo zaletą jest to, że mimo niskiego poboru prądu, klimatyzator działa efektywnie i jest w stanie szybko schłodzić pomieszczenie.

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ