Opinie o Eldom COLUMBIAVAC OPC1000

Ostatnio aktualizowane: 24.04.24

 

Najważniejsze zalety:

Wiele osób uważa, że to dobry osuszacz powietrza, który został wyposażony w kilka przydatnych funkcji. Jedną z nich jest automatyczne wyłączanie w momencie, gdy dojdzie do napełnienia zbiornika na wodę. To zapobiega awarii sprzętu. Ponadto urządzenie nie jest hałaśliwe i nie ma ryzyka, że podczas pracy będzie zakłócało spokój domowników.

 

Najważniejsze wady:

Przeanalizowane opinie o Eldom COLUMBIAVAC OPC1000 udowodniły, że sprzęt nie jest pozbawiony wad. Niektórzy użytkownicy przekonują, że osuszacz ma zbyt duże wymiary i jest ciężki, co utrudnia przenoszenie go do innego pomieszczenia.

 

Werdykt: 9.6/10

Urządzenie nie jest idealne, ale efektywnie osusza powietrze w pomieszczeniu, a tym samym zapobiega rozwojowi pleśni i grzybów na ścianach. Zbiornik na wodę ma pojemność 1,5 l. Jeśli chcemy, żeby osuszacz działał nieprzerwanie przez wiele godzin, możemy podłączyć do niego wężyk, a drugi koniec umieścić w większym pojemniku.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Czytelny panel sterowania

Obsługa osuszacza nie jest skomplikowana, co potwierdził test Eldom COLUMBIAVAC OPC1000. Wynika to m.in. z tego, że panel sterowania jest czytelny i możemy szybko ustawić parametry pracy. Znajduje się na nim kilka wskaźników: wilgotności powietrza w pomieszczeniu, napełnienia zbiornika oraz szybkości pracy wentylatora. Co więcej, urządzenie zostało wyposażone w timer, co oznacza, że możemy je zaprogramować, aby się włączyło i wyłączyło o określonej godzinie. To duże udogodnienie, w szczególności dla zapominalskich osób.

Samodzielna regulacja poziomu wilgotności powietrza

Sprzęt pozwala na samodzielne ustawienie, do jakiego poziomu ma się obniżyć wilgotność powietrza w pokoju (od 40% do 80%). Tym samym zyskujemy pewność, że sposób działania osuszacza w pełni dopasujemy do własnych potrzeb. Pamiętajmy, że w każdym pomieszczeniu w domu powinniśmy ustawić inny poziom wilgotności uwzględniając temperaturę, a także czas, jaki w nim spędzamy. Urządzenie marki Eldom na to pozwala, dlatego nie powinniśmy mieć problemu z pogorszonym samopoczuciem.

 

Cicha praca

Dla wielu kupujących ważne jest to, że osuszacz nie generuje zbyt dużego hałasu w czasie pracy. Można więc włączyć go na kilka godzin bez obaw, że bliscy szybko zaczną narzekać na zakłócanie ich spokoju. Poza tym nic nie stoi na przeszkodzie, aby zostawić działający sprzęt na noc, jeśli w wybranym pomieszczeniu wilgotność powietrza jest zdecydowanie za wysoka. To odpowiedni model do użytku w bloku. Sąsiedzi nie powinni się skarżyć, że słyszą wciąż pracujący osuszacz i wydawane przez niego dźwięki są uciążliwe. Sprzęt dobrze sprawdza się też w domach zamieszkiwanych przez małe dzieci oraz wrażliwe na hałas zwierzęta. Cena Eldom COLUMBIAVAC OPC1000 nie jest wysoka, co również jest zachętą do zakupu.

 

Długi kabel zasilający

Mimo że urządzenie wymaga podłączenia do prądu, na pewno szybko znajdziemy odpowiednie miejsce do ustawienia go (żeby nikomu nie przeszkadzało i nie utrudniało swobodnego poruszania się po pokoju). Jest to możliwe, ponieważ osuszacz wyposażono w długi przewód zasilający, który dodatkowo jest odporny na plątanie. Nie musimy więc ustawiać go tuż przy gniazdku.

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ