Opinie o Duschy 5305

Ostatnio aktualizowane: 21.09.23

 

Najważniejsze zalety:

Ta kabina prysznicowa jest wyposażona w głowicę deszczową gwarantującą odpowiednio intensywny strumień wody i komfort podczas kąpieli. Dodatkowo model ma specjalny panel natryskowy z 6 dyszami, które można ustawić w zależności od preferencji. W zestawie znajduje się też słuchawka prysznicowa z 3 funkcjami, jest ona poręczna i dlatego wygodnie się z niej korzysta. Dodatkowym elementem kabiny jest wentylator.

 

Najważniejsze wady:

Model ma wbudowane oświetlenie LED i część osób ma problem z tym, aby je wyłączyć. Trudno znaleźć w instrukcji obsługi przydatne informacje na ten temat. To sprawia, że użytkowanie kabiny niektórym osobom wydaje się trudne.

 

Werdykt: 9.4/10

Opinie Duschy 5305 są w większości pozytywne, prawie każdy kupujący jest zadowolony z inwestycji w ten produkt. W środku kabiny znajduje się lustro, więc podczas kąpieli możemy równocześnie np. wykonać demakijaż twarzy. Drzwiczki działają płynnie, więc do ich przesuwania nie trzeba używać dużo siły.

 

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Wysoka jakość wykonania

Kabina prysznicowa z hydromasażem jest zrobiona z dobrych gatunkowo materiałów, a to gwarantuje, że na długo zachowa początkowy wygląd. Drzwi są zrobione ze szkła hartowanego. Nie jest ono podatne na zarysowania ani inne uszkodzenia mechaniczne. Szkło jest przezroczyste i ma gładką powierzchnię, co oznacza, że utrzymanie go w czystości nie jest zbyt dużym wyzwaniem. W zestawie znajduje się też brodzik akrylowy z dobrej jakości obudową i wytrzymałym stelażem podtrzymującym całą konstrukcję. W komplecie kupujący otrzymuje też profile aluminiowe. 

Natrysk

Choć cena Duschy 5305 może wydawać się niektórym osobom stosunkowo wysoka, nie można zapominać, że to kabina prysznicowa z hydromasażem. Ma ona 6 dysz masujących, które można ustawić pod dowolnym kątem, tak aby zapewnić sobie możliwie najlepszy relaks. Dodatkowo model ma natrysk górny w postaci deszczownicy, a także ręczną słuchawkę z kilkoma ustawieniami. Z pewnością ta kabina prysznicowa spełni oczekiwania bardziej wymagających użytkowników. Test Duschy 5305 wykazał, że każdy ze wspomnianych rodzajów natrysku działa sprawnie i zapewnia odpowiednio intensywny strumień wody. 

 

Dodatkowe wyposażenie

Na uwagę zasługuje dodatkowe wyposażenie znajdujące się w kabinie prysznicowej. Mowa tutaj w szczególności o półce, na której można ustawić potrzebne kosmetyki. Model ma też praktyczne lusterko, więc podczas kąpieli możemy dokładnie nałożyć żel myjący na twarz, a następnie spłukać go wodą (nie trzeba będzie robić tego przy umywalce, co pozwoli zaoszczędzić czas). Dodatkowo w środku kabiny prysznicowej znajduje się oświetlenie. Praktycznym dodatkiem jest siedzisko. Nie jest ono zbyt duże, ale można przyjąć na nim wygodną pozycję i na chwilę odpocząć. 

 

Czyszczenie

Większość osób przyznaje, że utrzymanie kabiny prysznicowej w czystości nie jest trudne, pod warunkiem, że regularnie ją myjemy. W tym celu nie trzeba używać mocnych detergentów. Drzwiczki i brodzik mają gładką powierzchnię, dlatego usuwanie zabrudzeń jest łatwe, Nieco więcej czasu trzeba poświęcić na czyszczenie dysz. 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ