Opinie o Dimplex PC 35AMB

Ostatnio aktualizowane: 29.09.23

 

Najważniejsze zalety:

Klimatyzator przenośny może być użytkowany przez cały rok, a wszystko dlatego, że poza chłodzeniem ma funkcję grzania, wentylowania i osuszania. Obsługa urządzenia nie stanowi problemu. Znajdujący się na obudowie układ sterujący jest wykonany w taki sposób, aby wybór interesujących nas ustawień nie zajmował dużo czasu. Dodatkowo istnieje możliwość zdalnego sterowania sprzętem za pomocą dołączonego do zestawu pilota.

 

Najważniejsze wady:

Jedną z najczęściej wymienianych wad klimatyzatorów jest głośność pracy i nie inaczej jest w tym przypadku. Niektóre opinie Dimplex PC 35AMB wskazują, że przy ustawieniu dużej prędkości pracy urządzenie zaczyna generować mało przyjemny hałas.

 

Werdykt: 9.8/10

Choć urządzenie ma drobne wady, w ogólnej ocenie jest uznawane za bardzo dobre. Jest to sprzęt, w który konsumenci chętnie inwestują, choć trzeba przyznać, że cena Dimplex PC 35AMB nie jest niska. Użytkownik może wybrać jedną z trzech prędkości pracy. W trybie chłodzenia dostępne jest tylko jedno ustawienie. Model ma biało-czarną obudowę.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Możliwość ustawienia w każdym pomieszczeniu

Klimatyzator przenośny Dimplex można ustawić niemal w każdym pomieszczeniu, więc stanowi dobrą alternatywę, kiedy nie mamy możliwości zamontowania modelu naściennego, albo chcemy używać sprzętu w różnych miejscach. Urządzenie nie wymaga skomplikowanego montażu, więc nie trzeba tracić na to czasu ani korzystać z usług fachowców, co jak wiadomo, wiąże się z dodatkowymi kosztami. Aby rozpocząć użytkowanie klimatyzatora, nie musimy ingerować w ścianę. Model jest dostosowany do pomieszczeń w mieszkaniach, domach i biurach, których powierzchnia nie przekracza 40 m2. Sprzęt ma wąską obudowę, więc można ustawić go nawet w pokojach, w których nie ma zbyt dużo miejsca. Dodatkowo znajdujące się u podstawy kółka umożliwiają swobodne przesuwanie klimatyzatora. 

Łatwe dostosowywanie ustawień do potrzeb

Model ma 3-stopniową regulację prędkości wentylatora. Temperaturę chłodzenia można ustawić w zakresie od 17 st. C. do 30 st. C. Każdy może dobrać ustawienia urządzenia w zależności od swoich preferencji, a także pogody za oknem. Użytkownik ma możliwość skorzystania z programatora czasowego, który można ustawić maksymalnie na 24 h w przód. W ten sposób ustala się, kiedy klimatyzator ma się włączyć lub wyłączyć. W skład zestawu wchodzi też pilot zdalnego sterowania, który czyni użytkowanie sprzętu bardziej wygodnym. Aby zmienić ustawienia klimatyzatora, nie trzeba do niego pochodzić. Test Dimplex PC 35AMB potwierdza, że przyciski się nie zacinają.

 

Funkcjonalność

Sprzęt okazuje się niezastąpiony w sezonie letnim, kiedy chcemy zmniejszyć temperaturę w pomieszczeniu i zapewnić sobie maksymalny komfort w trakcie pracy, wykonywania domowych obowiązków czy w czasie relaksu. Dodatkowo urządzenie może być wykorzystywane zimą w celu ogrzewania pomieszczeń. Dzięki funkcji osuszania możliwe jest znaczne zmniejszenie ryzyka związanego z rozwojem pleśni, grzybów i drobnoustrojów.

 

Zawartość zestawu

Kupując klimatyzator Dimplex PC 35AMB, otrzymamy w zestawie wszystkie akcesoria niezbędne do prawidłowego podłączenia sprzętu. W opakowaniu znajduje się: adapter okienny, rura, filtr powietrza, kratka wylotowa, uchwyt rury klimatyzatora, a także pilot zdalnego sterowania. Dodatkowo producent dołącza do zestawu dobrze opracowaną instrukcję obsługi, z której dowiemy się wszystkiego, co potrzebne do swobodnego użytkowania klimatyzatora.

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ