Opinie o Columbiavac OPC1100

Ostatnio aktualizowane: 21.09.23

 

Najważniejsze zalety:

Osuszacz powietrza cicho pracuje, więc nie będzie przeszkadzał w wykonywaniu codziennych czynności. Użytkownik ma do wyboru 2 poziomy cyrkulacji powietrza i może ustawić wilgotność w zakresie od 20% do 80%. Przydatna okazuje się funkcja opóźnionego startu, którą można ustawić do 24 h. 

 

Najważniejsze wady:

Nie każdy dobrze ocenia estetykę urządzenia. Według części osób umieszczone u podstawy czarne kółka nie pasują do białej obudowy. Dodatkowo istnieje ryzyko, że będą one zostawiały ciemne ślady na podłodze.

 

Werdykt: 9.6/10

Czy model Columbiavac to najlepszy osuszacz powietrza? Sporo osób po jego przetestowaniu wydaje takie opinie. Bez wątpienia sprzęt działa wydajnie i potrafi w stosunkowo krótkim czasie zmniejszyć wilgotność w pomieszczeniu. Urządzenie ma 3 gotowe tryby pracy. Osuszacz powietrza jest polecany do pomieszczeń o powierzchni do 25 m2.

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Specyfikacja techniczna

Osuszacz powietrza ma wymiary: 28 cm x 20 cm x 51 cm, a jego waga wynosi 11 kg. Zbiornik na wodę liczy 2 l, więc nie trzeba co chwilę go opróżniać. Zaletą jest to, że urządzenie cicho pracuje (około 36 dB), dlatego nie przeszkadza nam w wykonywaniu codziennych czynności. Maksymalna moc sprzętu jest równa 225 W. Przy 30 st. C. i wilgotności RH 80% wydajność urządzenia wynosi 12 l/dzień, a przy 27 st. C i RH 67% – 6,5 l/dzień. Osuszacz powietrza działa sprawnie w różnych warunkach temperaturowych (od 5 st. C. do 35 st. C.). Sprzęt jest objęty 24-miesięczną gwarancją. Cena Columbiavac OPC1100 wynosi około 700 zł. W sprzęcie zastosowano fluorowane gazy cieplarniane.

Łatwe dopasowywanie ustawień do aktualnych potrzeb

Urządzenie daje możliwość elektronicznej regulacji wilgotności. Jej poziom można regulować w zakresie od 20% do 80%, co daje duże możliwości i pozwala dopasować parametry sprzętu zależnie od aktualnych potrzeb. Model ma filtr powietrza, który zabezpiecza przed zanieczyszczeniami.

Użytkownik ma do wyboru 3 automatyczne programy pracy i tryb nocny. Sprzęt automatycznie się wyłącza po określonym czasie, istnieje też możliwość skorzystania z funkcji opóźnionego startu. Zadowolenie z użytkowania zwiększa funkcja jonizacji. Test Columbiavac OPC1100 potwierdza, że wszystkie zastosowane w sprzęcie rozwiązania działają sprawnie.

 

Wykonanie

Czytając opinie o Columbiavac OPC1100, można dojść do wniosku, że jest to solidnie wykonany sprzęt. Osoby, które zdecydowały się na jego zakup potwierdzają, że obudowa nie jest podatna na zarysowania, a dodatkowo sprawia, że sprzęt prezentuje się estetycznie. Model wyposażono w praktyczny uchwyt, a także wbudowane przy podstawie, obrotowe kółka, które płynnie działają. Dzięki temu przenoszenie osuszacza nie jest trudne. Na obudowie znajduje się czytelny wyświetlacz. Wokół włącznika jest obwódka, która poprzez swój kolor informuje o poziomie nawilżenia. Większość osób zgadza się z tym, że sprzęt będzie pasował do większości pomieszczeń. Można z niego korzystać w domu i w biurze.

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ