Opinie o Blaupunkt Moby Blue S 1111e

Ostatnio aktualizowane: 24.04.24

 

Najważniejsze zalety:

Trzeba przyznać, że opinie o Blaupunkt Moby Blue S 1111e są w większości pozytywne, a jedną z najbardziej docenianych cech jest to, że urządzenie można łatwo ustawić. Regulacja temperatury jest możliwa w zakresie od 18 st. C. do 32 st. C. Urządzenie ma więc funkcję nie tylko chłodzenia, ale też grzania. W zestawie znajduje się wygodny pilot zdalnego sterowania. Wyświetlacz LCD jest czytelny.

 

Najważniejsze wady:

Mimo zapewnień producenta, co do cichej pracy okazuje się, że sprzęt generuje spory hałas. Dla niektórych osób korzystanie z niego jest uciążliwe, szczególnie jeśli chcą odpocząć i się wyciszyć.

 

Werdykt: 9.4/10

Jest to stosunkowo tani klimatyzator przenośny, jeśli wziąć pod uwagę inne dostępne na rynku modele. Stąd też cieszy się on popularnością. Dokładne wymiary sprzętu to: szerokość – 43,5 cm, głębokość – 36 cm i wysokość – 72 cm. Jego waga wynosi 31 kg. Urządzenie wyróżnia wydajna praca, moc chłodnicza wynosi 3,2 kW. Model jest przystosowany do pomieszczeń o powierzchni do 30 m2.

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Zastosowane rozwiązania

W tym przenośnym klimatyzatorze zastosowano wiele nowatorskich rozwiązań, które zwiększają szansę na zadowolenie z użytkowania tego sprzętu. Przede wszystkim prędkość wentylatora można regulować w zakresie od 1 do 4 stopni. Istnieje także możliwość skorzystania z funkcji AUTO, która samodzielnie dostosowuje wspomniany parametr. Równomierne rozprowadzanie powietrza jest możliwe dzięki wielokierunkowemu nawiewowi, który można aktywować poprzez włączenie funkcji SWING. Jeśli chcemy ograniczyć poziom hałasu, możemy uruchomić funkcję SLEEP. W urządzeniu zastosowano filtr powietrza, który można łatwo wyczyścić np. pod wodą. Jak pokazuje test Blaupunkt Moby Blue S 1111e, filtr ten działa skutecznie, a jego pielęgnacja nie jest niczym trudnym.

Wszystkie niezbędne elementy w zestawie

Klimatyzator jest dostępny w komplecie ze wszystkimi niezbędnymi akcesoriami. Nie trzeba ponosić żadnych dodatkowych kosztów, aby móc zacząć korzystać z urządzenia. Zestaw zawiera rurę odprowadzającą powietrze, okienną dyszę wylotową, wąż odpływowy i pilot zdalnego sterowania. Instrukcja w przystępny sposób wyjaśnia, jak zainstalować urządzenie i później je obsługiwać, więc nie powinno być z tym problemów. Klimatyzator ma atrakcyjny, prosty design. Biała obudowa dobrze komponuje się właściwie ze wszystkim. Gdziekolwiek ustawimy sprzęt, prawdopodobnie będzie tam pasował.

 

Efektywność działania

Jak podaje producent, sprzęt działa efektywnie. Biorąc pod uwagę także to, że cena Blaupunkt Moby Blue S 1111e nie jest wysoka, to dobry model i to pod kilkoma względami. Sprzęt jest wydajny i jest w stanie szybko schłodzić pomieszczenie, nie trzeba więc długo czekać, aż temperatura się obniży, nawet jeśli za oknem jest bardzo gorąco. Ponadto model ma też funkcję grzania i osuszania, więc można uznać go za funkcjonalny. Do jego zalet zalicza się też to, że czynnik chłodniczy R290 jest ekologiczny. Dodatkowo klimatyzator automatycznie wykrywa błędy i je wyświetla, więc ewentualna naprawa jest łatwiejsza.

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ