Opinie o Xiaomi Mi Smart Scale 2

Ostatnio aktualizowane: 24.04.24

 

Najważniejsze zalety:

Urządzenie jest praktyczne, bo pozwala na pomiar tkanki tłuszczowej, mięśniowej, a także ilość wody w organizmie. Ma ono kompaktowe wymiary i ponadto elegancko się prezentuje. Według wielu osób to najlepsza waga łazienkowa do stałego kontrolowania masy ciała. Wykonano ją z solidnego materiału, dlatego nie ma ryzyka przypadkowego stłuczenia.

 

Najważniejsze wady:

Część kupujących narzeka, że nie jest to najlżejszy sprzęt. Z tego względu trzeba zachować ostrożność podczas wyjmowania go z szafki. Co więcej, wagę powinno się regularnie czyścić, bo inaczej może zmienić kolor na ciemniejszy.

 

Werdykt: 9.6/10

Waga na pewno przyda się osobom będącym na diecie i tym dbającym o swoje zdrowie. Wykonano ją z hartowanego szkła, które pokryto antypoślizgową powłoką. Z tego względu możemy bezpiecznie korzystać z urządzenia nawet mając mokre stopy. Należy dodać, że cena Xiaomi Mi Smart Scale 2 nie jest wygórowana, dlatego warto zastanowić się nad zakupem tego sprzętu.

 

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Nowoczesny design

Choć to, jak wygląda łazienkowa waga nie ma wpływu na precyzję pomiaru dla wielu konsumentów jest bardzo ważną kwestią. Publikowane na temat modelu Xiaomi Mi Smart Scale 2 opinie są pochlebne i wynika z nich, że sprzęt wyróżnia się nowoczesnym designem. Jest on dostępny w białym kolorze i ma zaokrąglone rogi. Wyświetlacz LCD został ukryty pod warstwą ABS, w efekcie czego wyraźnie widać na nim wynik pomiaru. Jeśli będziemy systematycznie czyścić wagę, zachowa estetyczny wygląd na długo. Materiały, które wykorzystano do jej produkcji wykazują odporność na stłuczenie, a także korozję.

Precyzyjny pomiar

Możemy być pewni, że wynik pomiaru, który pokazuje się na wyświetlaczu jest precyzyjny. Sprzęt został wyposażony w elektrodę ze stali nierdzewnej 304L, która zapewnia mu niezawodne działanie. Waga umożliwia pomiar: BMI (Body Mass Index), tkanki tłuszczowej i mięśniowej, jak również zawartości wody w organizmie. Z jej pomocą możliwe jest ponadto wyliczenie dziennego zapotrzebowania kalorycznego.

 

Synchronizacja z aplikacją

Urządzenie jest nowoczesne i daje możliwość zsynchronizowania go ze specjalną aplikacją na smartfony poprzez łączność Bluetooth. To bardzo przydatna opcja, zwłaszcza dla osób chcących pozbyć się zbędnych kilogramów. Wszystkie wyniki pomiarów są automatycznie przesyłane do aplikacji, dlatego możemy śledzić swoje postępy i kontrolować proces chudnięcia. Co ważne, dane są przedstawiane w formie wykresów, które można bez trudu przeanalizować. Potwierdzeniem tego jest przeprowadzony wśród użytkowników test Xiaomi Mi Smart Scale 2. W aplikacji możemy też ustawić cel, jaki chcemy osiągnąć (czyli np. ostateczną masę ciała), a to motywuje do dalszej walki o szczupłą sylwetkę. Zsynchronizowanie wagi ze smartfonem nie stanowi żadnego problemu i zajmuje to maksymalnie kilka minut.

 

Niewielkie wymiary

Waga nie jest duża, jej wymiary są równe: 30 cm x 30 cm x 1,5 cm. Z tego względu szybko znajdziemy odpowiednie miejsce, aby ją bezpiecznie przechowywać. Sprzęt waży nieco ponad 2 kg. Możemy go schować do szafki lub ustawić na półce, to zależy od własnych przyzwyczajeń i preferencji.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ