Opinie o Stadler Form Oskar

Ostatnio aktualizowane: 29.09.23

 

Najważniejsze zalety:

Urządzenie nie generuje dużego hałasu podczas pracy, dlatego może być włączone przez całą dobę. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby ustawić sprzęt w sypialni. Nawilżacze powietrza marki Stadler Form wyróżniają się ciekawym designem, podobnie jest w przypadku modelu Oskar. Ma on kwadratową, czarną obudowę, która ładnie komponuje się ze srebrną podstawą.  

 

Najważniejsze wady:

Nawilżacz nie ma funkcji jonizacji, na co narzekają przede wszystkim alergicy. Mimo że powietrze w domu jest nawilżone, to wciąż mogą w nim krążyć różne zanieczyszczenia, takie jak wirusy, roztocza, bakterie i cząsteczki kurzu. Są one przyciągane przez jony dodatnie wytwarzane przez różne urządzenia używane w domu.

 

Werdykt: 9.3/10

Sprzęt jest dodatkową ozdobą wnętrza. Sprawdza się w mieszkaniach i biurach o powierzchni do 50 m2. To model ewaporacyjny, co oznacza, że nawilża powietrze poprzez odparowywanie wody znajdującej się w pojemniku. Zastosowanie techniki ewaporacji zmniejsza do minimum ryzyko, że poziom nawilżenia powietrza w pomieszczeniu przekroczy zalecany poziom.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Wbudowany dozownik zapachów

To dobry sprzęt dla osób, które chcą, aby w domu pięknie pachniało. Nawilżacz ma wbudowany dozownik zapachów, do którego wystarczy wlać kilka kropel swojego ulubionego olejku. Po włączeniu urządzenia razem z nawilżającą mgiełką rozniesie się przyjemny aromat, co z pewnością poprawi samopoczucie i pozwoli się zrelaksować.

 

Tryb nocny

Za sprawą specjalnego trybu nocnego urządzenie może być używane przez całą dobę. Po jego włączeniu głośność pracy nawilżacza obniża się, a dodatkowo zyskujemy możliwość przygaszenia lub całkowitego wyłączenia święcących na obudowie diod. Test Stadler Form Oskar wykazał, że zasypianie przy włączonym sprzęcie nie jest trudne, nie powinniśmy mieć z tym problemu.

 

Nowoczesne rozwiązania

Nawilżacz ma wbudowany higrostat, który kontroluje poziom nawilżenia powietrza w pomieszczeniu. Jeśli wilgotność osiągnie odpowiednie nasilenie, sprzęt sam się wyłączy, nie musimy tego kontrolować. Co więcej, urządzenie jest wyposażone w filtry antybakteryjne, które zapobiegają namnażaniu się drobnoustrojów i mają pozytywny wpływ na jakość powietrza, którym oddychamy. W pojemniku znajduje się kostka z jonami srebra Iconic Silver Cube, która odpowiada za oczyszczanie wody.

 

Dbałość o każdy detal

Cechą wyróżniającą sprzęt jest dbałość o każdy, nawet najmniejszy szczegół. To model o minimalistycznym designie, który nie wpłynie negatywnie na wystrój pomieszczenia. Nawilżacz może stać w dobrze widocznym miejscu, na pewno spodoba się domownikom i zaproszonym gościom. Prostokątna obudowa nie ma zbędnych zdobień i prezentuje się elegancko. Sprzęt stoi na cynkowej podstawie, która gwarantuje mu stabilność. To, że nawilżacz stylowo wygląda, potwierdzają kupujący publikujący opinie o Stadler Form Oskar.

 

Efektywne działanie

Moc nawilżacza wynosi 18 W. Ma on 2-stopniową regulację pracy wentylatora, dlatego jego działanie możemy dostosować do własnych potrzeb. Wydajność mieści się w zakresie od 250 do 300 g/h, w zależności od wybranych ustawień. Za sprawą urządzenia wilgotność powietrza w domu szybko wzrasta, nie musimy na to czekać wielu godzin. Choć działa ono efektywnie, cena Stadler Form Oskar jest stosunkowo niska. Warto dodać, że nie ma potrzeby częstego napełniania zbiornika na wodę. Jego pojemność wynosi 3,5 l.

 

 

 

 

Dodaj komentarz

4 KOMENTARZ

Martyna

December 8, 2020 at 10:36 am

super wpis, bardzo fajnie wygląda ten nawilżacz, właśnie zastanawiam się nad zakupem, i chba się skusze 🙂

Odpowiadać
Zespół MWW.pl

December 21, 2020 at 12:43 pm

Dzień dobry,

Dziękujemy za komentarz.

Pozdrawiamy,
Zespół MWW.pl

Odpowiadać
Magdalena

November 20, 2020 at 7:26 pm

Dzieki za recenzje, jak dla mnie to to byl moj najbardziej udany zakup tego roku. Nawilzacz dziala bardzo cicho i jest idealny do sypialni. Do tego ladny design – nie widac co to dokladnie jest 🙂 Pozdrawiam!

Odpowiadać
Zespół MWW.pl

December 1, 2020 at 5:43 pm

Dzień dobry,

Dziękujemy za komentarz.

Pozdrawiamy,
Zespół MWW.pl

Odpowiadać