Opinie o Roca Diverta

Ostatnio aktualizowane: 21.09.23

 

Najważniejsze zalety:

To umywalka nablatowa o prostokątnym kształcie, która będzie pasowała właściwie do każdego wnętrza. Wykonano ją z wytrzymałego materiału, czyli ceramiki sanitarnej. Produkt wykazuje dużą odporność na uszkodzenia mechaniczne. Model ma jeden gotowy otwór na baterię, a także dwa nacięcia pozwalające na wywiercenie dwóch dodatkowych otworów.

 

Najważniejsze wady:

Umywalka nablatowa jest zrobiona z materiału, który wymaga regularnego czyszczenia. Pojawiający się na jej powierzchni kamień bywa trudny do usunięcia. Z tego względu tak ważne jest to, aby stosunkowo często czyścić produkt i używać do tego dobrej jakości detergentu.

 

Werdykt: 9.8/10

Zdaniem wielu kupujących jest to najlepsza umywalka nablatowa łącząca w sobie prostotę i elegancję. Cechuje ją praktyczność, bo jest na tyle duża, że można wygodnie umyć w niej dłonie, a ponadto umieścić na niej niezbędne kosmetyki, z których korzystamy na co dzień.

 

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Wymiary

To elegancka umywalka nablatowa o prostokątnym kształcie. Jej dokładne wymiary to: 55 cm x 42,5 cm x 17 cm. Taki produkt dobrze sprawdzi się zarówno w większej, jak i mniejszej łazience. Konsumenci piszący opinie Roca Diverta doceniają to, że na umywalce można postawić kubek ze szczoteczkami do zębów i pastą, a także drobne kosmetyki typu krem czy płyn micelarny, które warto mieć pod ręką, bo są używane każdego dnia. 

Materiał wykonania

Produkt wykonano z dobrej jakości materiału, a to stanowi gwarancję długiego czasu użytkowania. Do jego zrobienia wykorzystano ceramikę sanitarną, która jest przystosowana do używania w łazience. Tego typu materiału używa się także do produkcji bidetów, WC czy wanny. Warto pamiętać, że zachowanie czystości w łazience ma szczególne znaczenie. w związku z tym należy regularnie przemywać umywalkę nablatową. Ten model nie ma idealnie gładkiej powierzchni, dlatego też regularna pielęgnacja jest bardzo ważna. Dzięki niej można skutecznie uniknąć problemu osadzania się kamienia, potwierdza to test Roca Diverta.

 

Montaż

Umywalka jest przystosowana do montażu na blacie. Instalacja przebiega bez problemu, szczególnie jeśli wykonuje ją osoba z doświadczeniem. Na modelu w centralnej części znajduje się jeden otwór przeznaczony do montażu baterii. Dodatkowo są dwa nacięcia, które, w razie potrzeby, umożliwiają szybkie wywiercenie dodatkowych otworów.

 

Prosty design

Mimo że cena Roca Diverta nie jest najniższa, produkt cieszy się popularnością wśród konsumentów. Dlaczego tak się dzieje? Przede wszystkim kupującym podoba się wysoka jakość wykonania umywalki nablatowej. Duże znaczenie ma też jej prosty design. Umywalka ma prostokątny kształt i biały kolor, dlatego bez wątpienia będzie pasowała praktycznie do każdej łazienki, bez względu na to, w jakim stylu ją urządzimy.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ