Opinie o Roca Bol

Ostatnio aktualizowane: 24.04.24

 

Najważniejsze zalety:

Umywalka na pewno będzie dodatkowym elementem dekoracyjnym w łazience. Wyróżnia się ona oryginalnym, a jednocześnie bardzo eleganckim designem. To model przypominający swoim wyglądem misę, który daje możliwość wygodnego umycia rąk i to bez ryzyka zachlapania podłogi wodą. Przeprowadzono test Roca Bol, który wykazał, że umywalka jest bardzo solidna.

 

Najważniejsze wady:

Niektórym kupującym przeszkadza to, że misa nie ma otworu pozwalającego na montaż baterii. To oznacza, że do umywalki trzeba dopasować model stojący, montowany obok, a nie na niej. Analizując opinie o Roca Bol, można dojść do wniosku, że nie wszystkim konsumentom w pełni odpowiada takie rozwiązanie.

 

Werdykt: 9.3/10

To odpowiednia umywalka nablatowa zarówno do większej, jak i mniejszej łazienki. Można ją zamontować nie tylko na blacie, ale również na przystosowanej do tego szafce. Wymiary modelu są równe: 42 cm x 42 cm x 23 cm, waży on ok. 9 kg. Misa ma biały kolor oraz okrągły kształt.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Wytrzymała ceramika

Materiałem wykonania umywalki jest bardzo wytrzymała ceramika. Z tego względu jest ona odporna na drobne pęknięcia, zarysowania, a także działanie środków wykorzystywanych do jej czyszczenia. Misa na pewno na długo zachowa elegancki wygląd, nawet jeśli będziemy używać silniejszych detergentów. Umywalka nie jest też podatna na powstawanie osadu kamiennego, ma gładką i lśniącą powierzchnię.

Praktyczność

Zdaniem kupujących umywalka jest praktyczna. Ponieważ ma ona okrągły kształt i jest pozbawiona rogów oraz różnych zakamarków, jej czyszczenie nie zajmuje dużo czasu. Wystarczy starannie przetrzeć misę gąbką, aby pozbyć się wszystkich zanieczyszczeń, nie ma trudno dostępnych miejsc, w których mogłyby namnażać się bakterie. Wysoki brzeg umywalki skutecznie zapobiega zachlapaniu łazienki wodą w czasie mycia rąk. Poza tym model nie zajmuje dużo miejsca na blacie, wokół niego możemy ustawić niezbędne na co dzień kosmetyki, np. mydło, pastę do mycia zębów czy żel do twarzy. Dzięki temu zawsze mamy pod ręką wszystkie potrzebne rzeczy. Do czyszczenia umywalki możemy używać dowolnych detergentów, bez obaw o jej zniszczenie. Ponieważ ma ona jasny kolor, nie należy się martwić, że widoczne będą na niej nieestetyczne zacieki.

 

Oryginalny wygląd

Za sprawą misy łazienka będzie wyglądać bardziej nowocześnie. Umywalka jest polecana w szczególności do pomieszczeń urządzonych w stylu minimalistycznym, niemniej jednak dobrze prezentuje się również we wnętrzu industrialnym, skandynawskim czy nawet rustykalnym (wystarczy odpowiednio dopasować inne elementy wyposażenia łazienki). Jak zauważyli konsumenci, jest to nie tylko uniwersalny, ale i niedrogi model. Cena Roca Bol to mniej niż 350 zł, dlatego zakup tej umywalki nie jest dużym wydatkiem.

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ