Opinie o Rea Ferrano

Ostatnio aktualizowane: 15.06.24

 

Najważniejsze zalety:

Wanna jest odpowiednia nawet dla bardzo wysokich osób, gdyż ze względu na długość można się w niej wygodnie położyć i zrelaksować po męczącym dniu. Ma ona nowoczesny kształt i pełni funkcję dekoracyjną. Po montażu tego modelu wnętrze stanie się bardziej stylowe, a jednocześnie przytulne. Tak twierdzą osoby, które zdecydowały się opublikować opinie o Rea Ferrano.

 

Najważniejsze wady:

Przeprowadzony wśród posiadaczy modelu Rea Ferrano test wykazał, że nie jest to najlepsza propozycja do domu zamieszkiwanego przez seniorów. Wanna jest głęboka, a wchodzenie i wychodzenie z niej może być dla osób starszych bardzo kłopotliwe.

 

Werdykt: 9.3/10

Mimo że wanna nie zawsze okazuje się w 100% praktyczna, konsumenci, którzy ją kupili nie żałują dokonanego wyboru. Jej wymiary są równe: 170 cm x 80 cm x 72 cm, a całkowita pojemność wynosi 210 l. W komplecie znajdują się niezbędne akcesoria, czyli syfon oraz zamknięcie do odpływu typu klik klak.

 

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Wysoka jakość wykonania

Wanna jest wykonana z akrylu sanitarnego w śnieżnobiałym kolorze. To materiał, który bardzo dobrze utrzymuje temperaturę wody, w efekcie czego możemy bez przeszkód wziąć długą, odprężającą kąpiel. Istotne jest to, że napełnianiu wanny nie towarzyszy hałas, czego nie można powiedzieć np. o modelach żeliwnych. Możemy więc odświeżyć się o dowolnej porze, a więc wcześnie rano lub późno wieczorem, bez ryzyka, że będziemy przeszkadzać pozostałym domownikom. Akrylowe wanny są ponadto łatwe do utrzymania w czystości. Model marki Rea ma gładką powierzchnię, z której łatwo usuwa się zanieczyszczenia i to bez użycia silnych chemicznie środków. Wpływa na to zastosowana powłoka Mirror Coat z włóknami fluoropolimerowymi. Dodatkowo chroni ona powierzchnię przed zarysowaniem. Wannę zabezpieczono też przed ciągłym osiadaniem na niej kurzu (powłoka Anti-Wipe).

Elegancki design

Wanna wolnostojąca to dobry wybór dla osób, którym zależy na eleganckim wystroju łazienki. Produkt oferowany przez markę Rea jest uniwersalny, a to oznacza, że pasuje nie tylko do klasycznie urządzonego wnętrza, ale i np. w stylu glamour, minimalistycznym czy skandynawskim. Co więcej, wannę można tak naprawdę umieścić w dowolnym miejscu w pomieszczeniu, a więc blisko ściany, w rogu lub na środku. Oryginalny kształt sprawia, że model stanie się dodatkową dekoracją łazienki.

 

Trwałość

Nie należy się obawiać, że po pewnym czasie wanna przestanie ładnie się prezentować. Jest ona trwała i z pewnością będzie nam długo służyć. Dodatkowo cena Rea Ferrano jest zdaniem wielu kupujących atrakcyjna. To model, który nie zacznie żółknąć na skutek ekspozycji na działanie promieni słonecznych. Ponieważ do mycia nie musimy używać detergentów z wieloma związkami chemicznymi w składzie, nie należ się obawiać o uszkodzenie powłoki czy jej zmatowienie. Warto dodać, że na powierzchni wanny nie namnażają się bakterie ani inne drobnoustroje, co daje gwarancję zachowania odpowiedniego poziomu higieny.

 

Mało kłopotliwy montaż

Jak twierdzą konsumenci, montaż wanny nie jest zbyt kłopotliwy. Nie jest to czynność, na którą trzeba poświęcić kilka godzin, tym bardziej że w komplecie znajdują się wszystkie potrzebne elementy. Nawet samo wniesienie wanny do domu nie powinno okazać się męczące. Choć jest ona głęboka i długa, nie waży zbyt dużo.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ