Opinie o Orno OR-CR-211

Ostatnio aktualizowane: 21.09.23

 

Najważniejsze zalety:

Czujnik działa sprawnie zarówno w trybie dziennym, jak i nocnym. Użytkownik ma możliwość łatwej regulacji czasu świecenia. Produkt wykonano z dobrej jakości materiałów, co gwarantuje długi czasu użytkowania i przejmną pracę. Czujnik zapewnia kąt widzenia równy 360 stopni. Sprzęt jest przystosowany do pracy w różnych warunkach temperaturowych.

 

Najważniejsze wady:

W niektórych opiniach można przeczytać sugestie, że przewód łączący czujnik ze sterownikiem powinien być dłuższy. Wtedy też montaż urządzenia byłby prostszy. Pojedyncze osoby twierdzą, że konfiguracja sprzętu jest nieco skomplikowana.

 

Werdykt: 9.7/10

Prezentowane urządzenie współpracuje ze światłem LED-owym. Jest to tani czujnik ruchu, do którego produkcji wykorzystano tworzywo sztuczne. Zasięg modelu wynosi maksymalnie 6 m. Kąt widzenia jest równy 360 stopni. Czas świecenia można ustawić na: 5 sekund, 30 sekund, 1 minutę, 3 minuty lub 5 minut.

 

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Przystosowanie do wymagających warunków

Jak potwierdził test Orno OR-CR-211, urządzenie jest dostosowane do pracy w różnych warunkach. Producent zapewnia, że czujnik działa sprawnie zarówno wtedy, kiedy na zewnątrz jest -20 st. C, jak i +40 st. C. Oznacza to, że sprzęt jest niezawodny niezależnie od pory roku. Stopień szczelności obudowy to IP20, więc jest ona odporna na kurz. 

Regulowany czas świecenia

Opinie o Orno OR-CR-211 są pozytywne, a użytkownicy doceniają w szczególności możliwość regulacji czasu świecenia po wykryciu ruchu. Można ustawić tę wartość na 5 sekund, 30 sekund, 1 minutę, 3 minuty i 5 minut, w zależności od preferencji. Regulacja odbywa się na zaworkach i zdaniem kupujących nie jest trudna. Istotne jest to, że urządzenie działa sprawnie w dzień i w nocy. 

 

Czujnik ruchu na podczerwień

Sprzęt jest dostosowany do pracy z oświetleniem LED-owym, które jest aktywowane za pomocą czujnika ruchu PIR. Działa on na podczerwień i jest uznawany za skuteczny. Czujnik się nie zacina, więc mamy pewność, że światło zostanie włączone, kiedy w określonej odległości uchwycona zostanie obecność człowieka. Maksymalne obciążenie modelu to 800 W. Natężenie światła wynosi 10 lux lub 2000 lux (do wyboru).

 

Wykonanie

Cena Orno OR-CR-211 jest przystępna, tym bardziej jeśli weźmiemy pod uwagę jakość wykonania sprzętu. Jak podaje producent, został on zrobiony z wytrzymałego tworzywa sztucznego, które nie ulega zniekształceniom. Nie ma obawy, że w trakcie montażu uszkodzimy czujnik. Model ma biały kolor. Przewody są wytrzymałe i nie ulegają przetarciom. Wymiary produktu to: 24,6 mm x 34 mm x 55,8 mm. 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ