Opinie o Massi Doti

Ostatnio aktualizowane: 29.09.23

 

Najważniejsze zalety:

Test Massi Doti pozwolił się przekonać, że umywalka jest uniwersalna i pasuje do łazienki urządzonej w stylu glamour, nowoczesnym, a także skandynawskim czy klasycznym. Pokryto ją polimerową powłoką, za sprawą której jest gładka, błyszcząca, a dodatkowo łatwa w utrzymaniu w czystości. Misa ma owalny kształt i jest duża, zmieszczą się przy niej dwie osoby.

 

Najważniejsze wady:

Nie jest to najlepsza propozycja do łazienki o niewielkim metrażu. Jak przekonują kupujący, model może znacząco ograniczać wolne miejsce na blacie. Jego wymiary są równe: 60 cm x 43 cm, co oznacza, że jest stosunkowo szeroki.

 

Werdykt: 9.4/10

Ta umywalka nablatowa nie jest bez wad, ale spodobała się wielu osobom ze względu na elegancki design oraz praktyczność. Za sprawą misy łazienka wygląda nowocześnie, na co na pewno zwrócą uwagę domownicy, jak i zaproszeni goście. Jest ona dostępna w białym kolorze, dlatego można łatwo ją dopasować do innych elementów wyposażenia znajdujących się w pomieszczeniu.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Powłoka Easy Clean

Misa jest pokryta polimerową powłoką Easy Clean, która w porównaniu do ludzkiego włosa jest ok. 1000 razy cieńsza. Jak pokazały przeanalizowane opinie o Massi Doti, dzięki takiemu rozwiązaniu umywalka bardzo ładnie się błyszczy i wykazuje odporność na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne (w tym zarysowania) oraz przebarwienia. Za sprawą powłoki powierzchnia umywalki jest gładka i nie ma w niej zagłębień, w których mogłyby namnażać się bakterie. Możemy z łatwością wyczyścić misę i to bez potrzeby sięgania po detergenty, wystarczy przetrzeć ją miękką, wilgotną ściereczką. Nie powstają na niej nieestetyczne zacieki czy kamienny osad. Powłoka Easy Clean zapewnia umywalce ochronę przed działaniem niekorzystnych czynników zewnętrznych, m.in. promieni UV.

Wygodne mycie rąk

Misa jest głęboka i zapewnia w pełni komfortowe mycie rąk. Nie ma przy tym ryzyka, że przypadkowo zachlapiemy podłogę, gdyż rant jest dostatecznie wysoki. Jak już zostało wspomniane, umywalka jest szeroka i mogą przy niej stanąć dwie osoby jednocześnie. To duże ułatwienie, zwłaszcza dla większych rodzin mających tylko jedną łazienkę. Co więcej, w zestawie znajdziemy praktyczny korek klik-klak, umożliwiający szybkie napełnienie misy, np. aby przeprać ręcznie ubrania czy bieliznę uszytą z delikatnych tkanin. Warto zdecydować się na zakup umywalki, również ze względu na to, że cena Massi Doti nie jest wygórowana.

 

Wytrzymała ceramika sanitarna

Do produkcji umywalki wykorzystano ceramikę sanitarną. To wytrzymały materiał, odporny na działanie wysokiej temperatury i substancji chemicznych, a także na ścieranie. Nawet jeśli do wyczyszczenia misy użyjemy silnego detergentu, nie przyczynimy się do powstania przebarwień czy zmatowienia jej powierzchni. To bardzo wytrzymała i elegancka umywalka.

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ