Opinie o Koło Traffic

Ostatnio aktualizowane: 21.09.23

 

Najważniejsze zalety:

Umywalkę nablatową wykonano z wysokiej jakości ceramiki, czyli materiału odpornego na zarysowania i inne uszkodzenia mechaniczne. Produkt jest pokryty powłoką ochronną Reflex, która nie tylko stanowi dodatkowe zabezpieczenie powierzchni umywalki, ale też sprawia, że jej czyszczenie jest łatwiejsze. Pozytywne opinie Koło Traffic potwierdzają wysoką jakość wykonania modelu.

 

Najważniejsze wady:

Dla niektórych osób wadą jest to, że na umywalce nablatowej trudno się montuje baterię, choć z pozoru wydaje się to prostym zadaniem.

 

Werdykt: 9.7/10

Zdaniem kupujących Koło Traffic to dobra umywalka nablatowa, która ładnie prezentuje się w każdym wnętrzu, pasuje zarówno do nowoczesnych, jak i minimalistycznie urządzonych łazienek. Model ma prostokątny kształt, dłuższy bok ma długość równą 60 cm, a krótszy 48 cm. 

 

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Powłoka ochronna

Test Koło Traffic potwierdził, że utrzymanie umywalki nablatowej w czystości nie stanowi żadnego problemu. Nie trzeba poświęcać dużo czasu na to, aby skutecznie pozbyć się zabrudzeń. Ma to związek z faktem, że powierzchnię produktu pokryto specjalną powłoką Reflex, która jest idealnie gładka. Nie ma konieczności używania silnych detergentów w celu dokładnego wyczyszczenia powierzchni. Zabrudzenia można usunąć przy pomocy zwykłego płynu i miękkiej gąbki. Dodatkowo wspomniana powłoka zabezpiecza przed zarysowaniami i innymi uszkodzeniami mechanicznymi. W związku z tym umywalka nablatowa dłużej zachowuje estetyczny wygląd. Nawet wiele miesięcy po zakupie może prezentować się estetycznie, o ile odpowiednio o nią dbamy. 

Kształt

Koło Traffic to umywalka w kształcie prostokąta. Jest ona na tyle duża, że korzystanie z niej jest wygodne. Dokładne wymiary produktu to: 60 cm x 48 cm. Na powierzchni umywalki znajduje się otwór do zamontowania baterii, a także otwór przelewowy zapewniający bezpieczeństwo użytkowania. Produkt zaprojektowano w taki sposób, aby można było ustawić na nim najpotrzebniejsze kosmetyki, które są codziennie używane przez domowników. Na umywalce mieści się np. kubek ze szczoteczkami do zębów i pastą, a także butelka z płynem micelarnym czy innym kosmetykiem przeznaczonym do demakijażu i pielęgnacji twarzy.

 

Materiał wykonania

Do produkcji umywalki nablatowej wykorzystano ceramikę. To materiał odznaczający się wytrzymałością. Inwestując w ten produkt, mamy pewność, że będzie nam on służył przez długi czas. Umywalka ma biały kolor, co podoba się większości konsumentom. Twierdzą oni, że nie ma problemu z dopasowaniem umywalki do wystroju łazienki. Dodatkowo cena Koło Traffic nie jest wygórowana. 

 

Design

Ważną kwestią, która bezpośrednio łączy się z informacjami przekazanymi w akapicie wyżej, jest design produktu. Prezentowana umywalka wygląda prosto, a jednocześnie pasuje do nowoczesnych wnętrz. Ma klasyczny design i prosty kształt, dlatego też dobranie do niej pasujących mebli, dodatków łazienkowych czy armatury nie stanowi dużego wyzwania. 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ