Opinie o Kerasan Retro 739193

Ostatnio aktualizowane: 21.09.23

 

Najważniejsze zalety:

Bateria wyróżnia się oryginalnym designem i na pewno będzie ciekawą dekoracją łazienki urządzonej w stylu retro. Opublikowane opinie o Kerasan Retro świadczą o tym, że ustawianie temperatury wody i siły strumienia nie jest trudne, służą do tego dwa uchwyty. Poza tym model ma w zestawie korek automatyczny.

 

Najważniejsze wady:

Kupujący uważają, że na mycie armatury trzeba poświęcić stosunkowo dużo czasu. Wszystko przez to, że powierzchnia baterii nie jest całkowicie gładka i często zdarza się, że osad kamienny osadza się w trudno dostępnych miejscach.

 

Werdykt: 9.7/10

Model jest wybierany przez osoby szukające nietypowej baterii łazienkowej. To bardzo praktyczny i elegancko wyglądający dodatek do wnętrza. Test Kerasan Retro pokazał, że montaż armatury nie jest bardzo trudny, można to zrobić samodzielnie. Jest to model stojący 3-otworowy. Długość wylewki wynosi 12 cm, jej zasięg to 17,5 cm.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Trzy wersje kolorystyczne

Bateria jest dostępna w trzech wersjach kolorystycznych: brązowej, złotej oraz chromowanej. Ta pierwsza cieszy się największą popularnością, ponieważ bardzo dobrze komponuje się z pozostałymi elementami wyposażenia łazienki w stylu retro. Niemniej jednak model złoty i ten pokryty błyszczącą warstwą chromu prezentuje się równie elegancko. Dostępność trzech różnych kolorów sprawia, że możemy wybrać taką baterię, która odpowiada naszym preferencjom i według nas najlepiej pasuje do wystroju pomieszczenia.

Wygoda użytkowania

Ponieważ jest to bateria łazienkowa retro, ma dwa uchwyty, a nie jeden. Ich obsługa jest bardzo wygodna, ponieważ nie trzeba używać dużej siły, aby je przekręcić. Poradzą sobie z tym nawet dzieci. Ustawianie optymalnej temperatury strumienia oraz jego siły nie zajmuje dużo czasu. Wylewka jest na tyle długa, że możemy wygodnie umyć ręce i to bez ryzyka, że woda będzie chlapać na boki.

 

Korek automatyczny i perlator

W zestawie znajdziemy korek automatyczny, który jest bardzo praktyczny i komfortowy w użyciu. Jeśli pojawi się taka potrzeba, możemy z łatwością zamknąć szczelnie zawór odpływowy i napełnić umywalkę, np. aby coś ręcznie przeprać. Korek został wykonany z solidnych materiałów, jest odporny na uszkodzenia oraz osadzanie się kamienia. Wystarczy jeden ruch dłonią, żeby zablokować odpływ, co bardzo podoba się konsumentom. Należy wspomnieć, że bateria została wyposażona w perlator. To siatka o drobnych oczkach, która napowietrza wypływający strumień wody, aby optycznie wydawał się większy. Nie musimy więc mocno odkręcać zaworu, aby szybko umyć ręce czy przepłukać umywalkę z zanieczyszczeń. Takie rozwiązanie pozwala zmniejszyć zużycie wody, a także rachunki. Uwzględniając to, cena Kerasan Retro nie wydaje się już tak wysoka.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ