Opinie o IKEA Skubb

Ostatnio aktualizowane: 21.09.23

 

Najważniejsze zalety:

Kosz mieści do 9 kg prania, a to oznacza, że jest pojemny i tym samym praktyczny. Potwierdzają to osoby publikujące opinie o IKEA Skubb, które są zadowolone z zakupu. Co więcej, model jest wykonany z materiału, który nie pochłania wilgoci, zatrzymuje nieprzyjemne zapachy wewnątrz, a w dodatku jest łatwy do utrzymania w czystości.

 

Najważniejsze wady:

Mimo że jest to model wykonany z tkaniny, nie został przystosowany do prania w pralce oraz suszenia w pralko-suszarce. Z tego powodu musimy czyścić go ręcznie. Nie jest to bardzo kłopotliwe, ale niekiedy trzeba na to poświęcić dużo czasu.

 

Werdykt: 9.8/10

Choć produkt nie jest idealny, zdaniem wielu osób to najlepszy kosz na pranie wśród wszystkich dostępnych w sklepie IKEA. Jego wymiary są równe: 22 cm x 55 cm x 65 cm, a pojemność wynosi 80 l. Model jest dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych, czyli czarnej i białej.

 

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Dwie przegrody

Wewnątrz kosza znajdują się dwie przegrody (takiej samej wielkości). To daje nam możliwość posegregowania prania, np. oddzielenia ciemnych kolorów od jasnych lub bielizny od pozostałych elementów garderoby. Osoby, które przeprowadziły test IKEA Skubb uważają, że to bardzo praktyczne rozwiązanie. Docenili je nie tylko konsumenci lubiący porządek i organizację, ale też rodzice opiekujący się małymi dziećmi. Kosz pozwala na osobne odkładanie zabrudzonych ubranek malucha oraz pozostałych domowników. To duże ułatwienie, jeśli dziecięcą odzież musimy prać w specjalnych, delikatnych detergentach. Co ciekawe, jeśli po pewnym czasie postanowimy kupić nowy kosz na pranie, przykładowo większy, ten możemy wykorzystać w inny sposób. Sprawdzi się on jako schowek na dziecięce zabawki czy drobiazgi.

Zapięcie na rzep

W górnej części kosza znajduje się klapa z rzepem pełniącym funkcję zapięcia. Zapobiega ona przedostawaniu się kurzu do środka, a także przedostawaniu się na zewnątrz nieprzyjemnych zapachów. Możemy więc bez obaw ustawić kosz nie tylko w szafie, ale i przy pralce, bez ryzyka, że wpłynie negatywnie na wystrój łazienki. Odpinanie rzepu i podnoszenie klapy nie stanowi żadnego problemu, dlatego wyjmowanie ubrań do prania czy wrzucanie zabrudzonych elementów garderoby jest komfortowe.

 

Prosty design

Kosz swoim wyglądem przypomina zwykłą, materiałową torbę. Nie ma on zbędnych zdobień, a stonowana kolorystyka sprawia, że można go z łatwością dopasować do wystroju wnętrza, Model bardzo dobrze nadaje się do klasycznie, a także nowocześnie urządzonej łazienki. Nie zajmuje dużo miejsca w pomieszczeniu (choć jednocześnie jest pojemny) i nie będzie przeszkadzał domownikom. 

 

Wytrzymałość

Cena IKEA Skubb nie jest wysoka, ale kupujący potwierdzają, że to bardzo wytrzymały produkt. Wykorzystany do produkcji kosza poliester wykazuje podwyższoną odporność na rozerwanie, rozciąganie i działanie promieni UV, dlatego nie należy się obawiać, że wyblaknie. Ponadto na powierzchni materiału nie rozwijają się bakterie czy grzyby, a przecieranie gąbką namoczoną w wodzie z dodatkiem łagodnego detergentu w zupełności wystarczy, aby utrzymać go w czystości. Trzeba wspomnieć też o tym, że kosz nie mechaci się, nawet po dłuższym czasie użytkowania.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ