Opinie o Huawei Smart Scale AH100

Ostatnio aktualizowane: 29.09.22

 

Najważniejsze zalety:

Huawei Smart Scale AH100 to dokładna waga łazienkowa, która pozwala kontrolować aktualny stan naszej sylwetki. Dowiemy się z niej nie tylko tego, ile ważymy, ale też poznamy zawartość wody i tłuszczu w ciele, masę mięśniową i wskaźnik BMI. Urządzenie ma pamięć dostosowaną maksymalnie do 10 użytkowników. Mogą z niego korzystać wszyscy domownicy.

 

Najważniejsze wady:

Parowanie urządzenia ze smartfonem czasami powoduje problemy. Pojedyncze osoby, które zdecydowały się na zakup tego sprzętu, przyznają, że przez dłuższą chwilę nie mogły się z nim połączyć poprzez swój telefon.

 

Werdykt: 9.4/10

Przeprowadzony test Huawei Smart Scale AH100 dowiódł w szczególności, że prezentowane na wadze wyniki pomiarów są miarodajne. Waga łazienkowa ma prosty design. Biała obudowa prezentuje się nowocześnie i minimalistycznie zarazem. Przydatną funkcją jest raport dotyczący stanu zdrowia, który otrzymujemy na swój telefon.

 

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Podstawowe dane

Dokładne wymiary sprzętu to: 30 cm x 30 cm x 1,87 cm. Nie zajmuje on dużo miejsca, więc można go ustawić nawet w niewielkiej łazience, albo zdecydować się na jego umieszczenie w sypialni czy garderobie. Waga łazienkowa wytrzymuje maksymalne obciążenie do 150 kg. Jest ona zasilana przez 4 baterie typu AAA. Urządzenie wykorzystuje technologię Bluetooth 4.1 i jest przystosowane do sparowania ze smartfonem. Waga łazienkowa współpracuje z telefonami z systemem iOS 8 i Android 4.4 (a także nowszymi wersjami). 

Nowoczesne rozwiązania

Prezentowany sprzęt jest wyposażony w cztery równomiernie rozmieszczone czujniki, które gwarantują możliwie najdokładniejsze wyniki pomiarów. Szkło hartowane jest pokryte specjalną warstwą ITO (indowo-cynową), która poprawia czułość urządzenia. 

 

Dokładna analiza ciała

Huawei Smart Scale AH100 to nie jest zwykła waga, z której dowiemy się tylko, jaka jest masa naszego ciała. Sprzęt zlicza także inne wartości, a mianowicie: masę mięśniową, procent tkanki tłuszczowej, masę kości, BMR i BMI, ilość białka i zwartość wody w organizmie. Dostęp do tych wszystkich wyników otrzymujemy po jednym pomiarze, który trwa bardzo krótko. Funkcjonalność to jeden z powodów, dla których konsumenci decydują się kupić model Huawei Smart Scale AH100. Cena sprzętu również nie jest wysoka, bo oscyluje w granicy 100 zł. Warto przy tym pamiętać, że tą wagą sprawdzimy nie tylko masę ciała, ale też inne parametry. Dzięki niej łatwiej będzie nam utrzymać zdrowe nawyki i dbać o regularną aktywność fizyczną.

 

Prosty design i solidne wykonanie

Poznając opinie Huawei Smart Scale AH100, można wywnioskować, że dla osób kupujących równie ważnym czynnikiem co dokładność działania, jest też design. Większości konsumentów zależy na tym, aby zakupione produkty pasowały do reszty przedmiotów. W przypadku tej wagi łazienkowej nie powinno być to trudne, bo ma ona biały kolor, a na jej obudowie nie ma żadnych zdobień. Do produkcji sprzętu wykorzystano solidne szkło hartowane i równie wytrzymałe tworzywo sztuczne. Na powierzchni wagi nie pojawiają się zarysowania. Trzeba tylko pamiętać, aby do jej czyszczenia wybierać miękkie szmatki zrobione z delikatnych materiałów.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ