Opinie o Hansgrohe Logis 71600000

Ostatnio aktualizowane: 21.09.23

 

Najważniejsze zalety:

Ponieważ jest to bateria natynkowa, jej montaż nie powinien okazać się bardzo czasochłonny. Co ważne, z tą czynnością możemy poradzić sobie samodzielnie, bez potrzeby proszenia o pomoc fachowca. Model jest pokryty warstwą chromu, co sprawia, że efektownie się błyszczy. Ma on gładką powierzchnię ułatwiającą utrzymanie go w czystości.

 

Najważniejsze wady:

Poddane analizie opinie Hansgrohe Logis 71600000 pokazały, że bateria nie jest pozbawiona wad. Część kupujących przyznaje, że osłonki na przyłącza są grube, dlatego dokręcenie baterii do ściany wymaga użycia dużej siły.

 

Werdykt: 9.3/10

Jak pokazał test Hansgrohe Logis 71600000, mimo nielicznych wad produkt cieszy się stosunkowo dużą popularnością. To bateria jednouchwytowa z dwoma otworami, którą montuje się przy użyciu przyłącza typu S. Jej wysokość jest równa 15 cm, a rozstaw wynosi 15,5 cm. Model został wyposażony w zawór zwrotny.

 

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Tłumik szumu

Wiele osób uważa, że to dobra bateria prysznicowa, która nie generuje zbyt dużego hałasu. Zalicza się ją do I grupy akustycznej, a więc siła natężenia dźwięku nie przekracza 20 dB. Co więcej, model został wyposażony w specjalny tłumik szumu. To sprawia, że możemy bez przeszkód wziąć prysznic wcześnie rano lub późnym wieczorem, nie martwiąc się o zakłócanie spokoju pozostałych domowników. Hałas towarzyszący przepływowi wody przez baterię jest niemal niesłyszalny w pomieszczeniach sąsiadujących z łazienką.

Elegancki design

Model marki Hansgrohe wyróżnia się eleganckim designem. Ponieważ pokryto go chromowaną powłoką, można go bez trudu dopasować do pozostałych elementów armatury łazienkowej. Bateria ładnie się błyszczy, a do tego ma ciekawy kształt. Ważne jest to, że można zamontować ją zarówno w nowocześnie, jak i klasycznie urządzonym pomieszczeniu, to uniwersalny pod tym względem model. Niska cena Hansgrohe Logis 71600000 jest dodatkową zachętą do zakupu.

 

Łatwa regulacja temperatury i strumienia wody

Kupując baterię umywalkową czy właśnie prysznicową, wiele osób chce mieć pewność, że regulacja intensywności strumienia oraz jego temperatury nie będzie zbyt kłopotliwa. Ma to istotny wpływ na komfort użytkowania armatury. Model Hansgrohe Logis 71600000 jest jednouchwytowy, dlatego wszystko reguluje się za pomocą jednej dźwigni. Jak podkreślają konsumenci, to bardzo wygodne rozwiązanie. Ustawienie właściwej temperatury wody nie stanowi dużego problemu i nie trwa zbyt długo. Nie musimy odkręcać dwóch zaworów, aby strumień nie był zbyt gorący, co często jest uciążliwe. Za sprawą baterii jednouchwytowej możemy nieco zmniejszyć zużycie wody w domu, a tym samym rachunki. Spodoba się to osobom dbającym o środowisko naturalne.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ