Opinie o Grohe Eurosmart Cosmopolitan 32837

Ostatnio aktualizowane: 29.09.22

 

Najważniejsze zalety:

Bateria jest jednouchwytowa, co oznacza, że do regulacji temperatury oraz intensywności strumienia służy jedna dźwignia. Kupujący publikujący opinie Grohe Eurosmart Cosmopolitan 32837 uważają, że takie rozwiązanie zapewnia komfort użytkowania. Kolejną zaletą modelu jest to, że zalicza się go do I klasy głośności, a więc nie generuje hałasu.

 

Najważniejsze wady:

Niektórzy użytkownicy zauważyli, że w czasie brania prysznica jedna część baterii bardzo mocno się nagrzewa (ta, do której doprowadzana jest ciepła woda). Dotknięcie gorącej strony armatury może skończyć się poparzeniem dłoni.

 

Werdykt: 9.4/10

Mimo nielicznych wad bateria prysznicowa jest chętnie wybierana przez konsumentów. Uważają oni, że to elegancki, a jednocześnie solidny model, który można łatwo zamontować (natynkowo). Jest on pokryty chromowaną powłoką, która zabezpiecza go przed zarysowaniami. Wewnętrzne komponenty są w niebieskim kolorze, co oznacza, że są to oryginalne, a tym samym wytrzymałe części Grohe.

 

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Powłoka StarLight

Baterię zabezpieczono specjalną, chromowaną powłoką StarLight, która efektownie się błyszczy. Ponadto jest ona trwała i niepodatna na uszkodzenia mechaniczne. Z tego względu nie należy się martwić, że na armaturze szybko pojawią się mało estetyczne zarysowania czy przetarcia. Za sprawą gładkiej powłoki utrzymanie baterii w czystości nie sprawia problemu. Wystarczy regularnie przecierać ją miękką, wilgotną gąbeczką, a potem wytrzeć do sucha, aby znów dobrze się prezentowała. Nie musimy sięgać po mocne detergenty, co pozwala na bardziej ekologiczne sprzątanie. Test Grohe Eurosmart Cosmopolitan 32837 potwierdził, że nawet po dłuższym czasie użytkowania model prezentuje równie dobrze, jak w dniu zakupu.

Technologia SilkMove

Bateria została wyposażona w technologię SilkMove. Ma ona ceramiczną głowicę wyróżniającą się unikalną konstrukcją. Element ten jest solidny i gwarantuje płynne działanie armatury przez długi czas. To oznacza, że z łatwością ustawimy optymalną temperaturę wody, jak i intensywność strumienia. Rozmiar głowicy to 46 mm.

 

Kompaktowe wymiary

Nie jest to bardzo duży model, dlatego na pewno spodoba się osobom mającym łazienkę o niewielkim metrażu. Bateria zmieści się w mniejszej kabinie prysznicowej, ale nie ograniczy wolnej przestrzeni w środku. Żaden z domowników nie powinien narzekać, że nie może swobodnie się wykąpać, bo przeszkadza mu bateria. Trzeba też podkreślić, że metalowy uchwyt jest na tyle długi, że można go pewnie chwycić i swobodnie regulować temperaturę i siłę strumienia wody. Praktyczność to jeden z istotniejszych atutów modelu Grohe Eurosmart Cosmopolitan 32837. Cena także nie jest wysoka, dlatego bateria cieszy się stosunkowo dużą popularnością.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ