Opinie o Grohe Bauloop 23335000

Ostatnio aktualizowane: 24.04.24

 

Najważniejsze zalety:

Model jest bardzo wytrzymały, a utrzymanie go w czystości nie stanowi żadnego problemu, co pokazał test Grohe Bauloop 23335000. Jeśli na powierzchni baterii pojawią się zabrudzenia, wystarczy ją przetrzeć miękką ściereczką (nie trzeba używać detergentów). Została ona wyposażona w solidną, ceramiczną głowicę, na której nie osadza się kamień.

 

Najważniejsze wady:

Większość konsumentów uważa, że samodzielne zamontowanie baterii nie jest łatwą czynnością. Lepiej powierzyć to profesjonaliście, który ma doświadczenie i wie, jak podłączyć poszczególne elementy. Do takiego wniosku można dojść, czytając opublikowane na temat produktu Grohe Bauloop 23335000 opinie.

 

Werdykt: 9.7/10

To bateria sztorcowa (stojąca) o prostym designie. Z tego względu pasuje ona do każdej łazienki, niezależnie od wystroju. Jest to odpowiedni dodatek zarówno do klasycznego, jak i minimalistycznego czy nowoczesnego wnętrza. Model ma wysokość równą 8,7 cm, a całkowity zasięg wylewki to 9 cm.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Chromowa powłoka

Bateria efektownie połyskuje za sprawą chromowej powłoki Grohe StarLight. Dzięki niej model wykazuje podwyższoną odporność na zarysowania i inne uszkodzenia mechaniczne. Jest on trwały, elegancki, a jego mycie nie zajmuje dużo czasu. Wystarczy przetrzeć baterię miękką szmatką, aby pozbyć się zacieków oraz innych zanieczyszczeń i sprawić, żeby wyglądała równie dobrze, jak w dniu zakupu. Należy wspomnieć, że model Bauloop 23335000, podobnie jak inne produkty Grohe, został zaprojektowany przez doświadczony i wielokrotnie nagradzany zespół koncepcyjny. Zadbano tu o każdy detal, dlatego wspomniana bateria umywalkowa jest bardzo chętnie wybierana przez konsumentów. Dotyczy to nie tylko osób urządzających łazienkę w nowo wybudowanym domu, ale również tych przeprowadzających gruntowny remont.

Mniejsze zużycie wody

Za sprawą produktu można lepiej zadbać o środowisko naturalne i zmniejszyć zużycie wody w domu. Tym samym szybko zauważymy, że rachunki stały się niższe. Warto zastanowić się nad zakupem baterii, bo cena Grohe Bauloop 23335000 jest atrakcyjna. Wyposażono ją w specjalną technologię Grohe EcoJoy. Szacuje się, że po zamontowaniu modelu średnie zużycie wody zmniejsza się nawet o 40 – 50%. Co ważne, wspomniane rozwiązanie nie ma negatywnego wpływu na komfort używania baterii. Możemy wygodnie myć ręce w umywalce i wykonywać inne, podobne czynności.

 

Bezawaryjne działanie

Do produkcji baterii zostały wykorzystane solidne komponenty. Oznaczono je kolorem niebieskim, co świadczy o tym, że są to oryginalne części Grohe. Model działa bezawaryjnie przez długi czas, dlatego nie ma potrzeby systematycznej wymiany poszczególnych elementów budowy, a zwłaszcza głowicy. Ma ona gładką powierzchnię i jak już zostało wspomniane, nie osadza się na niej kamień. Z tego powodu nie ma ryzyka, że pojawi się problem z nieszczelnością.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ