Opinie o Ferro Algeo Square

Ostatnio aktualizowane: 15.06.24

 

Najważniejsze zalety:

To model jednootworowy, którego montaż został uznany za bardzo łatwą czynność. Potwierdził to też test Ferro Algeo Square. Bateria ładnie się prezentuje i pasuje nie tylko do nowocześnie, ale też klasycznie urządzonej łazienki. Pokryto ją chromowaną powłoką, a to sprawia, że efektownie połyskuje i ma gładką powierzchnię.

 

Najważniejsze wady:

Wraz z baterią otrzymujemy w komplecie korek typu click-clack 5/4”. Należy go nacisnąć, aby zamknąć odpływ w umywalce, a potem wykonać tę czynność jeszcze raz, żeby go otworzyć. Konsumenci, którzy opublikowali opinie o Ferro Algeo Square, zauważyli, że czasami korek się zacina, wtedy trzeba go wcisnąć kilka razy.

 

Werdykt: 9.2/10

Mimo że ta stojąca bateria łazienkowa ma pewne wady, zebrała dużo pochlebnych komentarzy. Osoby, które używają jej już od dłuższego czasu, przekonują, że nie żałują dokonanego wyboru. Model jest bardzo solidny, elegancki, a dodatkowo łatwy w utrzymaniu w czystości. Co więcej, cena Ferro Algeo Square nie jest wygórowana, zakup produktu nie nadwyręży naszego budżetu.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Trwałość

Bateria jest wyprodukowana z mosiądzu, czyli bardzo trwałego materiału. Wykazuje on odporność na różne uszkodzenia mechaniczne, dlatego nie musimy się martwić, że armatura szybko się zniszczy, np. po kilku miesiącach użytkowania. Mosiądz został pokryty warstwą chromu, w efekcie czego bateria bardzo ładnie wygląda i błyszczy się. Jej mycie nie sprawia żadnego problemu, zazwyczaj wystarczy przetrzeć ją miękką ściereczką (nie ma potrzeby sięgania po mocne detergenty).

Ceramiczna głowica

Model wyposażono w ceramiczną głowicę. To bardzo wytrzymały element, który nie jest podatny na osadzanie się kamienia. Nie ma również ryzyka, że po pewnym czasie pojawią się problemy ze szczelnością baterii. Konserwacja ceramicznej głowicy nie jest skomplikowana. W porównaniu do tej uszczelkowej daje ona możliwość szybszej regulacji strumienia wody. To oznacza, że bateria gwarantuje odpowiedni komfort użytkowania. Producent zapewnia 5-letnią gwarancję na bezawaryjne działanie głowicy, co potwierdza jej solidność.

 

Uniwersalność

Zdaniem konsumentów bateria ma bardzo ciekawy kształt. To model o prostym, ale jednocześnie efektownym designie, który pasuje do każdej łazienki, bez względu na wystrój. Dobrze komponuje się on z pozostałymi elementami armatury. Bateria jest polecana w szczególności do wnętrz utrzymanych w odcieniach szarości, czerni i bieli, ale ładnie wygląda także w pastelowych łazienkach. Do zmiany temperatury i siły strumienia służy jeden uchwyt, dlatego obsługa baterii jest łatwa i wygodna.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ