Opinie o Deante Anemon NAC 69AP

Ostatnio aktualizowane: 24.04.24

 

Najważniejsze zalety:

Model nowocześnie się prezentuje, ale jednocześnie można go z łatwością dopasować do pozostałych elementów armatury łazienkowej. Jak pokazały opinie Deante Anemon NAC 69AP, konsumentom bardzo podoba się to, że do zestawu dołączono kilka akcesoriów, w tym deszczownicę. Nie ma potrzeby dobierania jej samodzielnie, co nie zawsze jest takie proste.

 

Najważniejsze wady:

Biorąc pod uwagę, że jest to podtynkowa bateria prysznicowa, jej samodzielne zamontowanie często nie jest możliwe. Warto poprosić o pomoc fachowca, gdyż konieczne jest m.in. wykucie otworu w ścianie.

 

Werdykt: 9.7/10

Bateria ma jeden uchwyt, a więc służy on nie tylko do regulowania temperatury, ale i intensywności wypływającego strumienia. Ponieważ pokryto ją warstwą chromu, bardzo ładnie się błyszczy, a dodatkowo można ją szybko wyczyścić (nawet bez użycia detergentów). Jak przyznaje wiele osób, cena Deante Anemon NAC 69AP nie jest zbyt wysoka, jeśli weźmiemy pod uwagę ilość elementów w zestawie.

 

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Wygoda użytkowania

Za sprawą baterii codzienne branie prysznica może okazać się bardziej komfortowe i w dodatku relaksujące. Test Deante Anemon NAC 69AP dowiódł, że możemy bardzo szybko ustawić odpowiednią temperaturę wody i wyregulować intensywność strumienia. Warto dodać, że model został wyposażony w system szybkiej reakcji. Gwarantuje to niemal natychmiastowe włączanie oraz wyłączanie wody. Dźwignia baterii działa płynnie i nie trzeba używać dużej siły, aby ją podnieść. Poradzą sobie z tym nawet dzieci.

Akcesoria w komplecie

Razem z baterią otrzymujemy w komplecie natryskową, kwadratową głowicę o wymiarach: 20 cm x 20 cm. Jest ona wykonana ze stali i pomalowana na biało. W zestawie znajdziemy również 1-funkcyjną słuchawkę oraz wąż natryskowy zrobiony z PVC, którego długość wynosi 150 cm. Sama bateria ma biało-srebrny kolor, dlatego całość efektownie się prezentuje. 

 

System anti-calc

Bateria została wyposażona w system anti-calc, dlatego ryzyko osadzania się w środku kamienia jest zmniejszone do minimum. To bardzo duże udogodnienie, w szczególności dla osób mających bardzo twardą wodę. Systematyczne czyszczenie deszczownicy i pozostałych elementów z powstającego w ich wnętrzu osadu wapiennego mogłoby okazać się kłopotliwe. Co ważne, utrzymanie w czystości baterii z zewnątrz także nie jest zbyt trudne. Ma ona prosty kształt, dlatego możemy szybko zetrzeć zanieczyszczenia za pomocą wilgotnej ściereczki. 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ